Извънредно! ГДБОП влезе в Агенцията по храните в Бургас, задържан е висш държавен служител
По наша информация акцията е във връзка със сигнал на бизнесмен, който твърдял, че е рекетиран
15 служители на ГДБОП, придружени от жандармерия и прокурори от Спецпрокуратурата, атакуваха току що сградата на Областната агенция по безопасност на храните (ОДБХ) в Бургас, съобщава репортер на Флагман.бг.
По наша информация акцията е във връзка със сигнал на бизнесмен, който твърдял, че е рекетиран.
Според колегите от ПИК е арестуван висш държавен служител - началникът на Агенцията в Бургас д-р Георги Митев.
Няма официално потвърждение. Двата телефона на д-р Митев дават свободно в момента. Възможно е обаче той да присъства по време на претърсването, което тече в момента в качеството си на свидетел.
Репортер на Флагман.бг влезе в сградата на ул."Хан Аспарух" 34, която буквално е окупирана от агентите на МВР и спецпрокурори. В кабинета на д-р Георги Митев се извършва претърсване. Служителите на Агенцията, които са заварени на място тази сутрин, са изведени от кабинетите си и се намират в коридора.
Очаквайте подробности във Флагман.бг!
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

в кочината холандия пбявиха тяхната агенция по храните за невинна за фипрониловия скандал с техните яийца (залели цяла европа), при положение, че е документирано, че са знаели за отровата поне от 6 месеца....
така е в демокрациите.