Извънредно! ГДБОП влезе в Агенцията по храните в Бургас, задържан е висш държавен служител
По наша информация акцията е във връзка със сигнал на бизнесмен, който твърдял, че е рекетиран
15 служители на ГДБОП, придружени от жандармерия и прокурори от Спецпрокуратурата, атакуваха току що сградата на Областната агенция по безопасност на храните (ОДБХ) в Бургас, съобщава репортер на Флагман.бг.
По наша информация акцията е във връзка със сигнал на бизнесмен, който твърдял, че е рекетиран.
Според колегите от ПИК е арестуван висш държавен служител - началникът на Агенцията в Бургас д-р Георги Митев.
Няма официално потвърждение. Двата телефона на д-р Митев дават свободно в момента. Възможно е обаче той да присъства по време на претърсването, което тече в момента в качеството си на свидетел.
Репортер на Флагман.бг влезе в сградата на ул."Хан Аспарух" 34, която буквално е окупирана от агентите на МВР и спецпрокурори. В кабинета на д-р Георги Митев се извършва претърсване. Служителите на Агенцията, които са заварени на място тази сутрин, са изведени от кабинетите си и се намират в коридора.
Очаквайте подробности във Флагман.бг!
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Дневен хороскоп за 27 юни 2026: Скорпионът печели с щедрост, а Лъвът да не дава празни обещания
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина

в кочината холандия пбявиха тяхната агенция по храните за невинна за фипрониловия скандал с техните яийца (залели цяла европа), при положение, че е документирано, че са знаели за отровата поне от 6 месеца....
така е в демокрациите.