Извънредно! ГДБОП влезе в Агенцията по храните в Бургас, задържан е висш държавен служител
По наша информация акцията е във връзка със сигнал на бизнесмен, който твърдял, че е рекетиран
15 служители на ГДБОП, придружени от жандармерия и прокурори от Спецпрокуратурата, атакуваха току що сградата на Областната агенция по безопасност на храните (ОДБХ) в Бургас, съобщава репортер на Флагман.бг.
По наша информация акцията е във връзка със сигнал на бизнесмен, който твърдял, че е рекетиран.
Според колегите от ПИК е арестуван висш държавен служител - началникът на Агенцията в Бургас д-р Георги Митев.
Няма официално потвърждение. Двата телефона на д-р Митев дават свободно в момента. Възможно е обаче той да присъства по време на претърсването, което тече в момента в качеството си на свидетел.
Репортер на Флагман.бг влезе в сградата на ул."Хан Аспарух" 34, която буквално е окупирана от агентите на МВР и спецпрокурори. В кабинета на д-р Георги Митев се извършва претърсване. Служителите на Агенцията, които са заварени на място тази сутрин, са изведени от кабинетите си и се намират в коридора.
Очаквайте подробности във Флагман.бг!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина

в кочината холандия пбявиха тяхната агенция по храните за невинна за фипрониловия скандал с техните яийца (залели цяла европа), при положение, че е документирано, че са знаели за отровата поне от 6 месеца....
така е в демокрациите.