Извънредно! ГДБОП влезе в Агенцията по храните в Бургас, задържан е висш държавен служител
По наша информация акцията е във връзка със сигнал на бизнесмен, който твърдял, че е рекетиран
15 служители на ГДБОП, придружени от жандармерия и прокурори от Спецпрокуратурата, атакуваха току що сградата на Областната агенция по безопасност на храните (ОДБХ) в Бургас, съобщава репортер на Флагман.бг.
По наша информация акцията е във връзка със сигнал на бизнесмен, който твърдял, че е рекетиран.
Според колегите от ПИК е арестуван висш държавен служител - началникът на Агенцията в Бургас д-р Георги Митев.
Няма официално потвърждение. Двата телефона на д-р Митев дават свободно в момента. Възможно е обаче той да присъства по време на претърсването, което тече в момента в качеството си на свидетел.
Репортер на Флагман.бг влезе в сградата на ул."Хан Аспарух" 34, която буквално е окупирана от агентите на МВР и спецпрокурори. В кабинета на д-р Георги Митев се извършва претърсване. Служителите на Агенцията, които са заварени на място тази сутрин, са изведени от кабинетите си и се намират в коридора.
Очаквайте подробности във Флагман.бг!
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

в кочината холандия пбявиха тяхната агенция по храните за невинна за фипрониловия скандал с техните яийца (залели цяла европа), при положение, че е документирано, че са знаели за отровата поне от 6 месеца....
така е в демокрациите.