Полицията погна Явор Бахаров
Униформени тарашили актьора за дрога преди дни
Явор Бахаров отново е бил под прицела на службите на реда. Преди броени дни актьорът и компанията му били проверени от група полицаи за притежание на наркотици. Компанията на брата на Захари Бахаров се забавлявала в малките часове на нощта насред общински парк, а двама служители на МВР прекъснали седянката им. Те проверили щателно багажите, чантите и раниците им, за да се уверят, че младежите не носят дрога със себе си.
Тайно от полицаите Явор, който е редовен клиент на Темида, дори заснел на видеоклип тараша на багажите им, а приятелите му продължили да се смеят на висок глас, несмутени от полицейската намеса. Макар неотдавна звездата от „Стъклен дом“ да призна, че е потърсил помощ при психолог под натиска на своя по-голям брат Захари Бахаров, за да се пребори с агресията си и влечението си към пороците, очевидно актьорът не е сменил обкръжението си и продължава да движи в съмнителни среди. Дори семейният живот не е повлиял на буйния му нрав, въпреки че преди броени дни с приятелката му Рая Пеева пуснаха снимки, на които са с бели одежди и показват брачни халки на ръцете си на фона на синьото море.
Припомняме, че през 2011 г. Явор бе арестуван за притежание на марихуана. Тогава той пренощува в ареста на Първо районно управление, след като бе спрян за рутинна проверка на ул. "Г. С. Раковски", при която полицаите откриха у него хартиено пликче с известно количество марихуана. При последвала експертиза на откритата у него трева било установено точното ѝ количество - 0,75 г.
Заради минималния грамаж Явор се отърва само с глоба от 1000 лева, но през март тази година го застигна истинска присъда – 9 месеца пробация, след като се сби с приятелката си Рая в центъра на столицата, а впоследствие нападна случаен минувач и отказа да покаже документите си на повикания на мястото полицейски екип. Ако по време на изпитателния си срок братът на Захари престъпи отново закона, ще му бъде наложена ефективна присъда, която ще трябва да изкара зад решетките.
Лорд Минчев се изгаври с Азис: Тази година булка, догодина - люлка
Почитаме двама свети чудотворци, ето какво повелява традицията и кой празнува днес
Ще има ли промени в таксите в банковия сектор след 1 февруари
Режисьорът и част от актьорския състав на "Клошар" гости на предпремиерата в Културен дом НХК
Само 1 консерва риба тон и 3 картофа: 10 минути и имате пълна купа вкусни кюфтета на масата
Стотинките стават на скрап, режат левовете на ленти
Усложненията след грип по време на епидемията
Това, което ви се случва през февруари, ще определи останалата част от годината!
„Върнаха ми всичко до стотинка“: Ученици спасиха пенсията на възрастен мъж
От 10 години не ям след 18 ч. и никога няма да се върна към стария си живот! Ето как се трансформира тялото ми
Това е най-добрият вид чай за контрол на кръвната захар
Ако нищо не ви върви в живота, направете тези 3 неща
