Гала слиза от ефира на Нова тв, вместо "На кафе" - сапунки
Последното предаване на блондинката ще е на 26 юли
Гала слиза от екрана на Нова телевизия. Преди всичко обаче да са настръхнали, че това е поредна рокада в телевизията, то ще ви успокоим, че става въпрос само за сезонна почивка.
Блондинката излиза в заслужена отпуска и ще се наслаждава на лятото, като последното предаване, което ще бъде излъчено в ефир за този сезон, ще бъде на 26 юли. Освен нея на слънчевите лъчи ще се радват и всички останали водещи от панела на предаването - Юлиян Константинов, Кристина Патрашкова, Ева Веселинова, Андреа Банда Банда и Илиян Любомиров. Очаква се и следващият сезон те да правят компания на Гала, но сме убедени, че ни чакат и много изненади.
Телевизията вече рекламира и какво ще се върти на мястото на предаването на чаровната блондинка сутрин. Медията ще излъчва романтичните филми на Розамунде Пилхер от 9:30 часа всяка делнична утрин.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

О, Ганьо, Ганьо, навсякъде те знаят като цървул.
О, Ганьо, Ганьо, къде и какво не си осрал?
О, Ганьо, Ганьо, недоволен от нищо - вечен абдал.
О, Ганьо, Ганьо, кога пък нещо на теб ще ти хареса?
О, Ганьо, Ганьо, държава, социални, всичко трябва да те гледа.
О, Ганьо, Ганьо, стига недоволства и вдигни си гъза.
О, Ганьо, Ганьо, свърши и ти нещо, а тогава вири си носа.
О, Ганьо, Ганьо, Гала, Слави и политици са виновни.
О, Ганьо, Ганьо, заради това, че с мисли си злокобни.
О, Ганьо, Ганьо, злобар нещастен ще си пукнеш.
О, Ганьо, Ганьо, ще се промениш, но как беше? - От утре.