Ангел Стойков проговори за скандала. Пребил ли е футболисти?
Ще бъда напълно откровен с вас. Говорих на висок тон с двамата – Митко и Мартин. Скарах им се. Но не съм ги удрял, камо ли да съм ги пребивал, каза той
Имало ли е наистина бой в националния отбор на България до 18 години? Дали е вярна информацията, че селекционерът Ангел Стойков е набил двама от футболистите – Димитър Стоянов (Славия) и Мартин П. Петков – Гривата (Левски).
Според информациите това се е случило по време на международния турнир „Валентин Гранаткин” в Санкт Петербург, където нашите завършиха на седмо място.
Както обикновено се случва, от мухата е направен слон. Стойков, който по принцип е спокоен и уравновесен човек, наистина си изпуснал нервите, но нищо повече. Нито е имало бой, нито пък пребити.
Колегите от БЛИЦ успяха да се свържат с треньора, който заедно с отбора днес се прибира от Русия.
„Ще бъда напълно откровен с вас. Говорих на висок тон с двамата – Митко и Мартин. Скарах им се. Но не съм ги удрял, камо ли да съм ги пребивал. Случаят е изключително много преувеличен. Ние сме колектив, а във всеки колектив понякога има дрязги и неразбирателства. Ако влезете в една футболна съблекалня, понякога ще чуете и разговори на доста висок тон. Всичко това е в рамките на нещата. Може да попитате всеки от момчетата”, заяви Стойков.
Вчера младите българи победиха Молдова в спора за седмата позиция след изпълнение на дузпи (1:1 в редовното време). Мартин Д. Петков вкара гола за националите, а съперникът изравни в последната минута.
После при ударите от бялата точка момчетата на Ангел Стойков показаха по-голямо хладнокръвие и заслужено спечелиха.
Уроки или стрес? Как да разпознаем негативната енергия и кога да потърсим лекар
Джордж Клуни се отказва от сцените с целувки във филмите си
Медиците от КОЦ-Русе: Спасяваме животи, но заплатите ни намаляват
Мъркането разкрива повече за котките от мяукането
Почина Карл Карлтън – легендата зад хита "She’s a Bad Mama Jama"
Четири знака, че тялото ви има недостиг на витамин С
Украински подводен дрон удари руска подводница за 400 млн. долара в Новоросийск
Две лекарки осъдени за смъртта на дете в Сливен
16-годишна наръга ученичка с нож в Атина
Синът на Роб Райнер арестуван след смъртта на родителите си в имението им в Калифорния
Сватбена игра в Германия завърши с бой и ранена булка
Националния исторически музей връчи наградата „Лъв - Пазител на наследството“ на кмета на Царево

Х с Индия...
Не само бой ами и е*ане ще ги вкара в пътя!