Удариха дилър на гласове в Айтос, агитирал в циганската махала срещу 20 лв.
Митко е признал вината си и е получил условна присъда
Арестуваха и осъдиха циганин, въртял търговия с гласове ден преди евроизборите в Айтос. Той е получил условно наказание от шест месеца "лишаване от свобода", изтърпяването на което е отложено с изпитателен срок от три години
Търговецът на гласове се казва Митко и е от ромски произход. Въртял "бизнеса" с гласове в махалата, предложил на шестима гласподователи по 20 лева, научи Флагман.бг. Хванат е в Деня за размисъл - на 25 май.
Пред съда Митко е признал вината си. Той е лишен от право да заема държавни и обществени длъжности в системата на държавния апарат и общинската администрация за срок от две години.
Престъпното деяние е разкрито благодарение на отличните процесуални действия, извършени от служителите на ОДМВР-Бургас.
Споразумението, което е одобрено от Районния съд в Айтос, е окончателно и има сила на влязла в законна сила осъдителна присъда.
Най-добрите аматьори в България се събират в Бургас за ERA Black Sea Open
Хеликоптер евакуира жена с 65% изгаряния, след като колата ѝ пламна на бензиностанция
Мъжете, които не ви уважават, правят тези неща
Валери Божинов се връща във Флоренция за вековния юбилей на Фиорентина
Димитър Николов: Преди три години тук беше блато, а днес - 600 дка модерна индустриална зона
На 28 август идва почти Кървава Луна, от България ще видим само началото
Скопие праща нов посланик у нас
Жегата остава: До 36 градуса в сряда, на места ще превали
Бургас събира експерти и иноватори в образованието на XVII Научно-практически форум
Хакаинде Хичилема спечели втори президентски мандат в Замбия
Тръмп нарече Ормузкия проток нова американска територия и показа карта

Неудобно лио ви е? Или е някаква тайна? А може би ви страхуват? А?