Сунгурларе остава крепост на ДПС, печели изборите с голяма преднина
Втори са БСП, следвани от ГЕРБ
Община Сунгурларе остава крепост на Движението за права и свободи. Партията печели с убедителен резултат, съобщиха от щаба пред Флагман.бг.
Общо 3750 гласоподаватели са отишли до урните в днешния ден в общината. Оттях 1850 са гласували за ДПС. Прави впечатление, че Движението е с голяма преднина пред останалите партии.
БСП продължава да е втора политическа сила в Сунгурларе, но предварителните резултати показват, че се е стопила разликата между социалистите и ГЕРБ. Около 550 души са гласували за червените, а със сто по-малко – за ГЕРБ.
Вкараха в затвора бившия губернатор на Курска област
Настоящата енергийна криза е по-тежка от 1973, 1979 и 2022 г., взети заедно
Кметът на Царево отличи доброволците от БЧК след кръводарителска кампания с 46 дарители
АПИ спря безплатната пътна помощ за автомобили
Вдигнаха спешно медицинския хеликоптер заради пострадал мъж
Тръмп: Гневът ми към НАТО започна с Гренландия
Купувайте винетки само от тези сайтове
Започнаха мащабни бомбардировки в Иран
След дни на АМ "Тракия" ще е ад!
Ким Кардашиян и Люис Хамилтън потвърдиха връзката си с видео от Токио
Волтова дъга изгори български затворник, освободен от Гърция преди часове
По повод Седмицата на гората ще бъдат раздадени над 250 фиданки в Бургас

Три пъти повече гласове от втория и четири пъти повече гласове от третия.
САМО ДПС!!!!!
Но ако дойде ДАНС, да се разрови в тази миризлива, от нагласени обществени поръчки община, някои ще отсъстват за броенето по уважителни причини!
На снимката са истинските родолюбци от нашата малка, бедна но красива община!
И недейте се радвате толкова много на тия гласове, защото "машината "игра с вас...На есен няма да е така!!!
Този, който си даде почивка от воле ще има над 2000 гласа! на местните избори ще разберете, кой е той!