Внимание! Опасни крадци върлуват в бургаския жк „Братя Миладинови“, тарашат апартаменти наред
59-годишен мъж „изгоря“ с 4000 лв. и 10 гр злато, проникнали в апартамента му през прозореца
Опасни крадци върлуват в бургаския жк „Братя Миладинови“, а в първа жертва неволно се е превърнал 59-годишен мъж от бл. 92. Наглеците явно са следели предварително обстановката около жилището на мъжа, намиращо се на първия етаж.
Те го таргетирали като лесна мишена, защото макар да се намира на близо 3 метра от земята, към него има лесен достъп както откъм козирката на входа, както и откъм гърба, където се намират покриви на търговски обекти.
Мъжът е подал съобщение в полицията веднага щом е установил какво се е случило. Прозорецът на PVC дограмата му бил разбит, а от вътре липсвала сумата от 4000 лв., както и цели 10 грама злато, чиято стойност по пазарни цени в момента е близо 750 лв.
Крадците се издирват активно от служителите на Второ РУП-Бургас. Преглеждат се записи от камерите за видеонаблюдение в района и се разпитват свидетели.
Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа
Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас
С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско
Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти
Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара
Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит
Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа
Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция
Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан
Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони
Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“
МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция
