×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • България и 11 държави настояват за повече средства за енергиен преход
  • Трима обвиняеми от групата на „Калашниците“ искат по-леки мерки
  • Земетресение с магнитуд от 4,1 по скалата на Рихтер е било регистрирано рано тази сутрин на гръцкия остров Евбея
  • Тръмп предупреди Иран: Ако не спазва споразумението, ще направя каквото трябва
  • Лятна жега и риск от градушки: Температурите стигат 34°
  • Новият състав на Централна избирателна комисия (ЦИК) стъпва в длъжност от днес
  • Руини от епохата на маите на над 1400 години бяха открити в Мексико
  • Стрелба в библиотека в САЩ отне живота на двама души
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Спряха водата на задлъжнели роми в Кумлука, „зелен“ евродепутат топи Общината и ВиК в Брюксел


Спряха водата на задлъжнели роми в Кумлука, „зелен“ евродепутат топи Общината и ВиК в Брюксел
Няма да се подадем на натиск, опитваме се да вкараме ред в квартала, категоричен е кметът Димитър Николов
Тема в развитие
Лицето Румен Чолаков обикаля не само централата на БСП, ходи и в ГЕРБ Евангелският пастор Валентин: Не съм организатор на протеста срещу кмета, исках да успокоя хората Само във Флагман.бг! Вижте изпълнителите на активното мероприятие срещу бургаския кмет! Питаме кой го режисира Неочакван обрат! Някой прекрати внезапно стачката на циганите и вече ги изтегля от центъра на Бургас Оформи се контрапротест на мускулести мъже с голи глави пред кметството на Бургас Абсурд пред Община Бургас! Циганите веят трикольори, а българка от Германия води протеста им срещу кмета Николов пред циганите: Няма да ме уплашите, не съм кмет на един ден Бургас завря. 250 от Кумлука се изсипаха пред Общината Готвят мръсна провокация срещу кмета на Бургас! Ще изсипят най-примитивната част от Кумлука под прозорците му утре Багери влизат в гетото в ж.к.”Меден рудник”, за да събарят незаконните коптори Общински шеф влезе в гетото, но ромите избухнаха: За неплатена вода няма вкарани в затвора хора Бургаските роми наглеят: От ВиК са виновни, че не идват до вкъщи да им платим Кметът Димитър Николов: Докато в кв.”Победа” не платят задълженията си до стотинка, водата няма да бъде пусната Спряха водата на задлъжнели роми в Кумлука, „зелен“ евродепутат топи Общината и ВиК в Брюксел
виж още
скрий
14 Март 2019, Четвъртък, 11:03 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, Снимка: Авторът

10 битови потребители, които са пуснали отклонения към дузина свои съседи на практика не са плащали задълженията си от години

Водата на част от живеещите в бургаското гето в Кумлука е спряна заради натрупани задължения за над 100 хил.лв., съобщи току-що кметът на Бургас Димитър Николов. 10 битови потребители, които са пуснали отклонения към дузина свои съседи, на практика не са плащали задълженията си от години, заради което дружеството, със съдействието на Община Бургас, е спряло водоснабдяването. 

Буквално часове, след като това се е случило, правозащитни или по-точно циганозащитни български организации са вдигнали аларма в Европарламента. В момента чрез зеления евродепутат Ромео Франц те се опитват да окажат натиск на Община Бургас и ВиК да възстановят водоснабдяването. 

Според Франц, хората в гетото „много страдали“ заради спряната вода. Нямало как да се измият и изкъпят, а те силно искали  да се освежат без пари. Освен това имали и малки деца, които оставали жадни. 

„Няма да се подадем на натиск. Опитваме се да вкараме ред в квартала и никой няма да ни отклони от този път“, каза кметът на Бургас Димитър Николов. Преди минути той запозна председателят на българския клон на Еврокомисията Огнян Златев със сигнала.

Какво още каза кметът, очаквайте след минути!
 


В категории: Бургас


14
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Анелия разкри тайната за перфектна фигура Анелия разкри тайната за перфектна фигура 23/06/2026, Вторник 16:00 0
14
Коментара по темата
14.
Иван
14.03.2019 14:08:00
1
11
Браво на кмета.
13.
Marinero
14.03.2019 13:35:38
3
7
Ще им пуснат водата, сега само им напомнят какво се очаква от тях на изборите.
12.
Мдаа
14.03.2019 13:05:00
3
5
Всичко ще е о.к само дето идват избори!Кой ще ви избира?Приказката за моркова и. Тоягата я знаем... Или сега вместо кебапчета ....вода!
11.
Мдаа
14.03.2019 13:04:59
4
6
Всичко ще е о.к само дето идват избори!Кой ще ви избира?Приказката за моркова и. Тоягата я знаем... Или сега вместо кебапчета ....вода!
10.
до 7
14.03.2019 12:57:35
1
8
Тока да си платиш, водата, работа да си намериш, да се научиш как се работи, да спреш да крадеш, цял живот нищо да не откраднеш, да се образоваш, да се научиш да говориш и да четеш. Ако това не стане нов Хитлер да дойде, във вагон да те натовари, в концлагер да те закара, пет години да работиш, кожа и кокал да станеш, в газова камера да свършиш.
9.
vodstroy
14.03.2019 12:54:24
0
8
БУРГАС плаща НАИ-висока цена за ВОДА вьв Бьлгария и има наи-висок % увеличение на вода от скоро с нови 20%
Сещаите се от три пьти защо ПЛАЩАИТЕ наи-скьпата вода
ВИКТОРИНА;кои е верния отговор ?
А-чести ромски кражби
Б-НЕплащане на вода на реално изразходвани к-ва вода от приближени до властта собственици на големи хотелски вериги на Сльнчака
С-Под язовирите Камчия и Ясна поляна има изкопани нелегални канали за напояване на земеделски площи
;-]
8.
*********
14.03.2019 11:55:05
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
7.
Дж
14.03.2019 11:32:32
13
3
Да спират вашия ток не хубаво да подиграва народа бог да те накажи тос който на писал коментарат Електричаря
6.
потресена
14.03.2019 11:32:18
2
27
Не мога да си обясня как така аз ако не си платя тока или водата ме изключват веднага а всички тези роми които са буквално навсякъде не плащат с години и нямат проблем.Вместо постоянно да вдигат цената на тока и водата могат просто за взимат дължимите суми от всички потребители.Какви са тези двойни стандарти?После как искаме да се оправи тази държава като никой не мисли рационално?Поне че повечето роми заминават в Германия че малко да се поизчисти тази държава от измет.За жалост и германците се усетиха накъде отиват нещата като продължават да плащат на ромите безбожно високи детски надбавки,помощи,квартири и тн. и като ги изритат оттам , отново ще се върнат тук да изявяват претенции.Дано някой ден управниците се усетят че докато толерират такова поведение нещата ще са все така.....
5.
Ходжа
14.03.2019 11:27:13
3
14
Еееее опростете им задълженията, нали сега така е модерно на нас как ни пуснаха гювеч от 8000000 лева.
4.
Наблюдател
14.03.2019 11:18:55
2
23
Ми то и ние се къпем от време на време, ама си плащаме... Така че редно е и тези хора да се научат как става това! Или те са по особена категория "Избиратели"!?
3.
Киров
14.03.2019 11:12:53
2
30
Жив да не бях....вярно ли....Една хубава новина от години.Изкали да се изкъпят а децата им ходели жадни.Сега ще крадат вода от магазините хахаха....
2.
Електричаря
14.03.2019 11:10:55
3
39
Кмете, спирай им и тока
1.
възмутен
14.03.2019 11:01:30
2
33
Ами тея тъпанари от евросбирщината да вземат да им платят сметките , а?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във видинско Падаща противоградова ракета подпали житен масив във видинско Бързата намеса на пожарникарите спаси десетки декари готова за жътва пшеница след инцидент по време на буря Трагедия в Лозенец: Известната столична интелектуалка Елка Скорчева почина чисто гола на плажа Трагедия в Лозенец: Известната столична интелектуалка Елка Скорчева почина чисто гола на плажа 86-годишната представителка на артсредите стана първата жертва на жестоките юнски горещини Премиерът Радев: Няма да замразяваме минималната заплата тази година Премиерът Радев: Няма да замразяваме минималната заплата тази година Правителството готви нов механизъм за изчисляването ѝ от 2027 година Кметът на Созопол Тихомир Янакиев: Времената на „ден година храни“ отдавна приключиха! Кметът на Созопол Тихомир Янакиев: Времената на „ден година храни“ отдавна приключиха! Общината няма да проверява цените на частния бизнес, но започва постоянен и безкомпромисен контрол за спазването на правилата Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма Жанет Немет е загинала тази сутрин в столичния спортен комплекс "Диана" САЩ оставят визите за българи въпреки дипломатическия натиск от София САЩ оставят визите за българи въпреки дипломатическия натиск от София Иван Демерджиев постави въпроса пред представител на Департамента по вътрешна сигурност на САЩ Капанът на „справедливостта“: Защо прогресивният имотен данък ще удари обикновения човек, а не богатите* Капанът на „справедливостта“: Защо прогресивният имотен данък ще удари обикновения човек, а не богатите* Опакована като борба със спекулата, новата данъчна идея рискува да оскъпи наемите на младите семейства и да вдигне цените на ежедневните стоки и услуги Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове Ароматен и идеален за кафе Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор Вицепремиерът Гълъб Донев изпрати указания за Бюджет 2026, които предвиждат лични вноски за чиновници и магистрати, но изключват МВР и армията Млада майка забрави двете си деца в кола при 40-градусова жега във Франция, те починаха Млада майка забрави двете си деца в кола при 40-градусова жега във Франция, те починаха Момчетата на 2 и 4 години са открити мъртви в автомобил в двора на баба им
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Мащабният проект обхваща 12 острова в Егейско и Йонийско море с цел привличане и задържане на ключови специалисти Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Не налагаме вето, но когато вредят повече на нас, отколкото на Москва, имаме резерви и ако те бъдат взети под внимание, пакетът ще бъде приет, каза външният министър Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Историческата крачка е направена след края на първия кръг от преговорите в луксозния швейцарски курорт Бюргенщок Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Високите температури причиняват смъртни случаи главно чрез топлинен стрес, който натоварва организма Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня - Кучка мръсна! Измет долна! Лягай на земята! Ръцете на главата! Разтвори си краката!
- Скъпи, аз някак си по-различно си представях ролевата игра "Полицай хваща крадец"...
Виц на деня Виц на деня Две жени си говорят:
- Мъжът ми се спомина 3 дни след сватбеното пътешествие.
- Ох, миличкият... поне не се е мъчил много.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако една дреха ти харесва, ти буквално не излизаш от нея! Същото е и с жените!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори