×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Петко изригна: Фаберже е скъпа френска кокошка, а динозавърът Рекс е най-големият хищник без зъби


Петко изригна: Фаберже е скъпа френска кокошка, а динозавърът Рекс е най-големият хищник без зъби
Вчера Петко си приписа заслуги за всичко добре свършено от мъжете
06 Март 2019, Сряда, 22:27 ч.

Диалектът и шантавото му държание в кухнята предизвикват подигравки сред колегите

Фаберже е скъпа френска кокошка, динозавърът Рекс е най-големият хищник без зъби. До тези съждения стигна тази вечер бургазлията Петко в предаването „Hell’s Kitchen”. Диалектът и шантавото му държание в кухнята предизвикват подигравки сред колегите му от мъжкия отбор. Вчера Петко си приписа заслуги за всичко добре свършено от мъжете, днес дори се осмели да оспорва разпределението на отбора по станции от шеф Ангелов.

Въпреки всичко Петко е най-колоритният участник в този сезон до момента и със сигурност без него предаването нямаше да бъде истинско шоу всяка вечер. Миналата седмица гларусът доказа, че може да печели битки, като победи начело на женския отбор и бе първият спасен от изгонване.

 


В категории: Животът


8
Коментара
Флагман.БГ 7 пъти духал Димо Алексиев на дрегера 7 пъти духал Димо Алексиев на дрегера 01/05/2025, Четвъртък 20:20 4
8
Коментара по темата
8.
Рая
07.03.2019 14:54:24
0
5
В Бургас се заселиха всички селяни от провиницята!
7.
Хахаха
07.03.2019 11:17:08
0
2
Тоя от някога е бавноразвиващ, тренираше футбол в нафтата, страшна марда. Та и ся е такъв готвач, ама важното е, че си вярва
6.
той и рачков е оттук
07.03.2019 10:31:06
0
1
бай петко от калеко алеко
5.
маане
07.03.2019 09:56:33
0
4
От кога тъпотията е равносилна на колоритност? Какъв гларус е тоя? Влязъл в предаването за да си намери приятелка, еб@си и гларуса! :)
4.
герб избирател
07.03.2019 09:27:35
1
3
Фаберже е миньстьр председателя на ФРАНЦИЯ ,а Рекс е кучето на сьседа от 3 етаж
3.
Гичка
07.03.2019 08:18:28
0
4
Тоа на мене мяза
2.
AZ
07.03.2019 08:09:48
1
29
Типичния новоизлюпен селяк в Бургас. Жалко за града, който преди време се гордееше с хората, природния им интелект, артистичност и свободен дух. За 20 години градът ни се напълни с пошлост, посредственост, първичност, простащина и тарикатлък. Това е днешен Бургас, а този Петко е събирателен образ на всичко гореописано..
1.
мане
06.03.2019 23:22:32
0
7
какви бургаски батки? хаха
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Полицейски шеф подава оставка заради зловещото убийство в Хасково Полицейски шеф подава оставка заради зловещото убийство в Хасково Вътрешният министър му я поиска заради удушаването на 18-годишната Магдалена Синдикален бос: Либерализацията на пазара на тока ще напълни гушите само на няколко алчни кретена Синдикален бос: Либерализацията на пазара на тока ще напълни гушите само на няколко алчни кретена Енергийната комисия отложи излизането на битовите потребители на свободния пазар Защо бул. „Мария Луиза“ в Бургас няма да се ремонтира тази година Защо бул. „Мария Луиза“ в Бургас няма да се ремонтира тази година Общината предприе стъпки по придобиването на държавни терени Напрежението в Хасково ескалира, протестиращи замерваха с яйца и домати полицията Напрежението в Хасково ескалира, протестиращи замерваха с яйца и домати полицията Хората поискаха обяснение защо МВР е дало “грешна информация” в понеделник, че Магдалена се крие от родителите си Търговци с мрачна прогноза, задава се нов удар по джоба Търговци с мрачна прогноза, задава се нов удар по джоба Бизнес климатът в услугите се влошава, в промишлеността има оптимизъм Край на срамното петно ​​в сърцето на Бургас, обявяват архитектурен конкурс за Дупката до дни Край на срамното петно ​​в сърцето на Бургас, обявяват архитектурен конкурс за Дупката до дни Ще бъдат поканени за участие урбанисти от цял свят и ще се избере най-удачния проект за гражданите  Вижте последните кадри с Маги, преди да бъде удушена и трупът й скрит в бидон Вижте последните кадри с Маги, преди да бъде удушена и трупът й скрит в бидон Това е класически пример за „загърляне с примка“, обясниха следователи и добавиха, че убийството е извършено по особено жесток начин 7 пъти духал Димо Алексиев на дрегера 7 пъти духал Димо Алексиев на дрегера Признал пред ченгетата, че пил просеко в „Черешката на тортата“ Важно: Това са най-търсените професии и умения у нас Важно: Това са най-търсените професии и умения у нас През 2025 г. пазарът на труда в Европа и България претърпява сериозни трансформации Умишлен ли е пожарът в ж.к.“Зорница“ Умишлен ли е пожарът в ж.к.“Зорница“ Пожарът избухна в ранния следобед и наложи светкавичната намеса на два противопожарни екипа
Фатална лекарска небрежност: Осъдиха УМБАЛ Бургас заради смъртта на пациент Фатална лекарска небрежност: Осъдиха УМБАЛ Бургас заради смъртта на пациент Съдът е категоричен, че пациентът е имал шанс за оцеляване при своевременна и адекватна медицинска намеса, но тя е била пропусната Служители на БЧК са тримата загинали в катастрофата край Монтана Служители на БЧК са тримата загинали в катастрофата край Монтана Таксиметров автомобил, движил се в посока Враца, прави обратен завой към Монтана и е ударен от сметоизвозващ камион на Общинското предприятие в Монтана Първо уволнение в кабинета на Тръмп - заминава си един от топ съветниците му Първо уволнение в кабинета на Тръмп - заминава си един от топ съветниците му Името на Уолц, попадна под вниманието на медиите при скандала, в който журналист беше вкаран в общ чат в приложението Signal, в който се обсъждат планове за предстояща военна операция срещу хутите в Йемен Китайски турист обезвреди крадлив арабин в Барселона (Видео) Китайски турист обезвреди крадлив арабин в Барселона (Видео) Наместо да се уплаши, той му приложи задушаваща хватка. Околните ръкопляскаха Важно: Това са най-търсените професии и умения у нас Важно: Това са най-търсените професии и умения у нас През 2025 г. пазарът на труда в Европа и България претърпява сериозни трансформации 17 земетресения за 3 часа: Турция се люлее като кораб 17 земетресения за 3 часа: Турция се люлее като кораб Най-силният трус е бил с магнитуд от 4.2 по скалата на Рихтер Силно земетресение люшна Гърция, усетиха ли го у нас? Силно земетресение люшна Гърция, усетиха ли го у нас? Земният трус е бил с епицентър 4,3 по Рихтер, на 140 км от Петрич 18-годишната Магдалена е удушена по жесток начин, тялото ѝ е открито в бидон 18-годишната Магдалена е удушена по жесток начин, тялото ѝ е открито в бидон 17-годишен е с повдигнато обвинение Гигантско торнадо, по-голямо от Земята, се завихри на Слънцето Гигантско торнадо, по-голямо от Земята, се завихри на Слънцето Необичайното явление може да е част от по-голямо слънчево изригване България с най-много смъртни случаи на пътя в ЕС за поредна година България с най-много смъртни случаи на пътя в ЕС за поредна година България и Румъния с най-високи нива на смъртност при пътнотранспортни произшествия за 2023 година
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Луди искат да ме отстранят! Щяха да превърнат САЩ в пропаднала дупка от третия свят Виц на деня Виц на деня - Вашето куче ме ухапа. Искам компенсация!
- Тихо, тихо, не викайте. Аз сега ще го хвана, а вие го хапете.
Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Бракът е като обществена баня - веднъж влезеш ли, трябва да се примириш с каквото има.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори