×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Руски треньор по карате премаза бургазлия на пешеходна пътека, но се размина със затвора


05 Март 2019, Вторник, 07:00 ч.
Автор: Флагман.бг, Снимката е илюстративна

Каратистът сключи споразумение и се размина с 3-годишна условна присъда

 

Руски треньор по карате буквално премаза, но не от бой, а с лекия си автомобил пешеходец в центъра на Бургас. Катастрофата станала рано сутринта, около 05:40 часа. Каратистът не спрял на "зебра" и под гумите на колата му се озовал пешеходец.

Случаят е от 16 януари миналата година, но преди броени дни по него се произнесе Районният съд в Бургас, показа проверка на Флагман.бг.

В следствие на тежкия удар пострадалият получава 3 много тежки травми, които са освидетелствани от медицинските експерти като средни телени повреди. Бургазлията е приет в болницата със счупване на лявата пубисна кост, от което се възстановя около 2-3 месеца. Пешеходецът има и счупен латерален кондил на левия и десния големи пищяли, довело до трайно затруднение на всеки крайник поотделно за период от около 5-6 месеца при обичаен ход на оздравителния процес. Третата телесна повреда е бималеоларна фрактура на ляв долен крайник.

Руският гражданин се признава за виновен и сключва споразумение с прокуратурата. Треньорът по карате е с чисто съдебно минало и получава 8-месечна присъда, която обаче е отложена за срок от 3 години. Съдът отнема книжката му за 8 месеца, но тъй като катастрофата е станала преди повече от година, джигитът ще може веднага да се върне зад волана.


В категории: Темида


11
Коментара
11
Коментара по темата
11.
Сър-гей
11.03.2019 20:20:13
0
0
много точен коментар + No6
10.
ееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее
05.03.2019 13:33:15
0
0
Да здравствует наш судь.Самый гуманный судь в мире.Урааааал
9.
VALERIAN
05.03.2019 10:12:45
5
10
Прочетох всичките коментари,и само ще кажа че независимо с каква цел и от какво са били подбудени Рашаните ,Реално те са водели сражения с Българското Опълчение рамо до рамо и тяхна кръв се е ляла срещу Османците. България към този момент нито е има хората армията нито въображението нито ресурса да води и да спечели евентуална война,То вижте Априлското въстание с едно черешево топче и пак по спомен,печелейки войната и напредвайки все повече в Азиатската част точно Англичани и Франки застават срещу нас и се правят Безумни договори ..... Така че евала на Руснаците за което
8.
руската култура
05.03.2019 09:41:43
4
12
В България има хиляди руски треньори превръщащи децата в убийци, незабавно трябва да бъдат изгонени.
7.
miko
05.03.2019 09:37:10
5
14
Видиш ли руснак, ритни го.
6.
Всичко е една голяма лъжа
05.03.2019 09:19:29
5
19
Какви руски освободители промиват ни мозъците от малки. Питайте историците те ще ви кажат.
Истината е една: рязаната империя достига братушките и започва да им чука на портата и затова братушките ги нападат не заради българия. България им е през оная работа
Ако им пукаше за българия нямаше да чакат 500 години
5.
Сер - гей
05.03.2019 09:02:13
7
20
Това е само началото. При вчерашното посещение на РУСКИЯ НАЧАЛНИК в България две неща направиха впечатление, но почти не бяха коментирани в медиите. Едното е, на 3-ти март, типично в комунистически стил, бяха организирани пародийни тържества с песни, танци и маймунджулъци, за да демонстрират всенародна любов към т.нар. "освободители", от които, освен да ни разплакват майката, друго не сме видели. За пълна прилика с комунистическото време липсваха само "спонтанно" излезли посрещачи с байрячета в ръка.
Другото е, че нашенската Тиква договори с НАЧАЛНИКА "повече защита за руските туристи" - "за полицейското сътрудничество във връзка с голямата численост на руски туристи; хора от Руската федерация, които имат жилища тука, така че да имаме в чисто битово отношение тези възможности. С колегата Медведев говорихме и за засилването на взаимодействието между правоохранителните ни органи".
Т.е. руските туристи не са защитени в България и тъй като НАТО засега пречи на "зелените човечета", (които защитаваха руските туристи и в Крим) да направят десант тук с цел защита, руските туристи ще преминат на специален охранителен режим режим. А българите - кучета ги яли - да ги колят циганите по селата, но за пияндурниците - специален режим. И нищо чудно скоро време Тиквата да докара руски милиционери в резултат на тия договорки.
И това, че сгазили някой на пешеходна пътека и се разминали само с "порицание пред строя", не е ново. Спомнете си само какво стана навремето с пияния руснак Максим Ставийски, който газеше с джипа си българи - ами нищо - разхожда се на свобода в родната си кочина.
4.
ФАНТА ФЕН
05.03.2019 08:55:40
17
8
България я има заради руските освободителни войски .Слава на руския гражданин и вечна благодарност
3.
Поклон
05.03.2019 08:40:26
13
8
Пред Руснака.Той носи освободителска кръв
2.
Сос
05.03.2019 08:25:11
1
6
Ужас
1.
Smith
05.03.2019 07:57:04
14
20
От руските орки друго не може да се очаква. В путинова россия на пешеходна пътека се дава газ за да демонстрираш стандарт и благополучие, както беше и при нас през 90те.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Пътят за Гърция през Маказа ще е затворен за два часа поради протест Пътят за Гърция през Маказа ще е затворен за два часа поради протест Алтернативен маршрут няма Срутване в голяма медна мина в Южна Америка, миньори са в капан Срутване в голяма медна мина в Южна Америка, миньори са в капан Земетресение вероятно е причинило инцидента Екшън в страната - разбиха черепа на мъж с дървен кол Екшън в страната - разбиха черепа на мъж с дървен кол Жестока свада в Белоградчик Тъмната страна на изкуствения интелект: Ненаситният консуматор на ресурси Тъмната страна на изкуствения интелект: Ненаситният консуматор на ресурси ChatGPT се нуждае от 3,617 NVIDIA HGX A100 сървъра, с над 28,936 графичи процесора (GPUs), за да работи - около 564 MWh на ден LUNAR оставя без дъх Царево тази вечер, слиза на юг в следващите три нощи (ОБНОВЕНА) LUNAR оставя без дъх Царево тази вечер, слиза на юг в следващите три нощи (ОБНОВЕНА) Иновативният фестивал гостува на Царево, Лозенец, Ахтопол и Синеморец от 1 до 4 август,  с различни 3D визуализации на върха на вълните и проекции по сградите Победителката в "Ергенът" Адриана се пробва в музиката (ВИДЕО) Победителката в "Ергенът" Адриана се пробва в музиката (ВИДЕО) Велчева има талант в пеенето Златно правило - колко време трябва да ни отнема ходенето по малка нужда Златно правило - колко време трябва да ни отнема ходенето по малка нужда 21 секунди е прието за най-нормално Как да се отървем от паяците у дома Как да се отървем от паяците у дома Пускайте прахосмукачка редовно, особено в ъглите и зад мебелите "Тракия" е временно затворена в посока Бургас, моторист загина при зловещ сблъсък "Тракия" е временно затворена в посока Бургас, моторист загина при зловещ сблъсък Във фаталната катастрофа участваха млади шофьори Смъртта на Людмила Живкова и сина й може би е свързана с проклятието на Бастет Смъртта на Людмила Живкова и сина й може би е свързана с проклятието на Бастет Светлите сили разрушават матрицата на рептилите, казва уфологът. Според него много от пожарите са запалени от обсебени хора, управлявани от нисшите астрали
Обявиха причината за смъртта на легендата на кеча Хълк Хоган Обявиха причината за смъртта на легендата на кеча Хълк Хоган Американецът почина от остър инфаркт Украинки влязоха в сблъсък с полицията заради готвената мобилизация на мъжете им Украинки влязоха в сблъсък с полицията заради готвената мобилизация на мъжете им Напрежение в град Виница Илон Мъск призова за разпадане на ЕС, милиардерът счита, че демокрацията на Стария континент е в процес на унищожаване Илон Мъск призова за разпадане на ЕС, милиардерът счита, че демокрацията на Стария континент е в процес на унищожаване Предприемачът е на мнение, че свободата на словото е ограничена в световен мащаб Тръмп нареди две ядрени подводници да бъдат преместени в близост до Русия, причината са думи на Медведев Тръмп нареди две ядрени подводници да бъдат преместени в близост до Русия, причината са думи на Медведев В Белия дом и Кремъл са на тръни Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Шегаджията им се подиграл сериозно, юноша пък опитал да се възползва от Бони на промоция Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Тя твърди, че е изоставена на остров Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Ценният артикул предизвиква голям интерес, наддаването ще е голямо Майка уби сина си, насече тялото му с брадва и го е укри в бидон Майка уби сина си, насече тялото му с брадва и го е укри в бидон Трагедия в Италия Тигър уби работник в зоопарк в чужбина Тигър уби работник в зоопарк в чужбина Починалият бе ръководител Разкриха последното желание на трагично загиналата Лаура Далмайер Разкриха последното желание на трагично загиналата Лаура Далмайер Тя не е искала тялото й да бъде местено при фатален инцидент в планината
Асен ВАСИЛЕВ Асен ВАСИЛЕВ Ако почнем да закриваме всеки орган на държавата, който не работи, трябва да закрием цялата държава Виц на деня Виц на деня Свалка:
- Госпожице, много ми харесвате! Искам проблеми от вас.
Виц на деня Виц на деня - Когато не мога да заспя, броя жените, с които съм правил любов!
- А защо не овце?
- Е, то беше веднъж!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Говорете истината
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори