×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • АПС ще сезира Конституционния съд за промените в ИК
  • Бившият премиер на Норвегия е в болница заради стрес от скандала с Епстийн
  • Турски F-16 се разби след излитане, пилотът загина
  • Мадрид е избран за най-добра европейска дестинация за 2026 г.
  • Прокурорската колегия на ВСС избира нов ръководител на СРП
  • Депутатите обсъждат ветото на президента върху промените в Изборния кодекс
  • На 25 февруари, от 11 ч. до 14 ч. за кратки интервали от време ще се ограничава изцяло движението по Дунав мост край Русе
  • Повече чужденци, отколкото българи, учат медицина у нас
  • Очаква се служебният кабинет да приеме удължаването на удължителния закон за бюджета
  • Депутатите изслушват министър Дечев и ръководители на служби в МВР заради натиск по "Петрохан"
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Личност на годината 2018: Давид Сукнаров - ангелогласното дете-чудо на журналистиката, което събира пари за болните


Личност на годината 2018: Давид Сукнаров - ангелогласното дете-чудо на журналистиката, което събира пари за болните
Давид Сукнаров е най-младият в историята на класацията на Флагман.бг. Той навърши 18 години преди броени дни
Тема в развитие
Вижте официалната церемония "Личност на годината 2018" в Бургас (ВИДЕО) Димитрина Тенева с високо отличие за цялостен принос към културата на Бургас Писмото, което разплака редакцията на „Флагман” в навечерието на церемонията „Личност на годината” Започна гласуването онлайн за Личност на годината 2018, вижте как да подкрепите своя фаворит Личност на годината 2018: Доц. д-р Димитър Минчев от БСУ, който открива и отглежда гении още от началното училище Личност на годината 2018: Поклон пред д-р Стоян Христов – за всичко, което дава на отделението по ортопедия в УМБАЛ-Бургас Личност на годината 2018: Фармацевтът Надя Йорданова, която извади на светло лъжите в козметичната индустрия Личност на годината 2018: Давид Сукнаров - ангелогласното дете-чудо на журналистиката, което събира пари за болните Личност на годината 2018: Родители на 20 деца ни пишат за криминалиста Павел Димитров от ОДМВР-Бургас Личност на годината 2018: Марионела Стоянова – за безкористната й подкрепа и любов към „различните“ Личност на годината 2018: адвокат Теньо Тенев, заради него вече 10 души с ампутации водят нормален живот Личност на годината 2018: Славина Тошева, която възроди детската градина в село Черни връх след потопа Личност на годината 2018: Михаил Заимов за спасяването на Южното Черноморие от екокатастрофа Личност на годината 2018! Флагман започва приема на номинации от своите читатели, вижте какви са условията
виж още
скрий
03 Януари 2019, Петък, 00:10 ч.
Автор: Георги РУСЧЕВ

Пее на всички концерти с благотворителна цел, не жали личното си време, казват от Пресцентъра на Община Бургас, откъдето го и номинираха

Давид Сукнаров влиза в класацията „Личност на годината 2018”. Той е всестранно развита личност. Съвсем наскоро навърши 18 години. Познат е в журналистическата гилдия, където го приемат за равностоен колега по успех. Давид  е и отличен ученик от бургаската френска гимназия, но и талантлив естраден певец с множество награди, в това число и от международни конкурси.


Давид Сукнаров има  множество награди като певец, но никога не е повдигал въпроса за възнаграждение от всичките концерти с благотворителна цел, организирани от Общината и страдащи болни хора

Тийнейджърът е сред най-активните партньори в редица благотворителни каузи – и като медийна подкрепа в качеството му на журналист и своеобразен собственик на телевизионна медия, и като изпълнител. Номинацията на Давид Сукнаров идва от Пресцентъра на Община Бургас.

През миналата година помогнахме при организирането на няколко благотворителни концерта. Бургаската културна общност като цяло е много отзивчива в подобни трудни моменти и винаги се включа на драго сърце, но Давид е извън тази почти професионална сфера от доказани музиканти и певци. Той не пропуска да подкрепи такива каузи. Всеки нуждаещ се може да му звънне, да го покани, той ще откликне със своя талант и няма да се замисли, че ангажиментът отнема от почивката му, от времето за подготовка на уроци. Интересува се в дълбочина от проблема, опитва  да помогне по всякакъв начин. Имало е случаи, в които самият той е инициатор за концерт в полза на наш съгражданин, изпаднал в нужда”, казаха колегите от пресцентъра на Община Бургас.

В журналистическата гилдия  Давид Сукнаров е известен още от 15-годишен, когато успя да наложи и да направи разпознаваема единствената по рода си младежка телевизия - Бургаската младежка телевизия (БМТ). Той гори в работата си.


Екипът на БМТ  чества през декември 5-годишнина. Давид запали съмишленици сред съучениците си с ентусиазма си, днес те са добре дошли във всяка  медия, макар и непълнолетни

Докато мнозина от неговите връстници лентяйстват през ваканциите, Давид методично, последователно и настъпателно  гради кариера. Днес той и съмишлениците му правят добра продукция и реално, още преди да завършат училище, са изградени репортери. Ангажиментите извън медията и пеенето, никак не му пречат, за да бъде и отличен ученик. На 6 декември м.г. бе награден за поредна година от кмета на града Димитър Николов - като пример за подражание.

„Давид е наша гордост! Той се справя много добре с учебния материал, а освен това се включва  във всички извънкласни дейности. Наблюдавам го внимателно от доста време, още щом създаде телевизията си. Работи с ентусиазъм, а освен това е и изключително талантлив.”, каза за него директорката на ГРЕ „Г.С.Раковски” Радостина Георгиева.


Кметът на Бургас Димитър Николов награди на 6 декември 2018 г. Давид Сукнаров за отличен успех и проява на многобройни таланти на тържествена церемония в Бургаския свободен университет

Давид Сукнаров е най-младият кандидат за призьор в 3-годишната история на класацията „Личност на годината”, организирана от Флагман.бг. Номинациите за най-достойните наши съграждани за 2018 година продължават до 5 януари, включително. От 6 януари започва онлайн гласуването, което ще е с тежест от 50 %. Повече за конкурса и регламента ВИЖТЕ В НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ.

В категории: Животът


България Всички новини
Ивайло Мирчев на протеста: Сарафов се барикадира в кабинета, а Пеевски превърна хотел в бункер Ивайло Мирчев на протеста: Сарафов се барикадира в кабинета, а Пеевски превърна хотел в бункер Превърна „Берлин“ в бункер и се е изнервел, защото хората му започват да не го слушат, заяви депутатът от ПП-ДБ Литаско иска 3 млрд. евро от България заради мерките срещу Лукойл Литаско иска 3 млрд. евро от България заради мерките срещу Лукойл От швейцарската компания твърдят, че държавата ни е нарушила инвестиционната спогодба  Цветанка Ризова към Балабанов: Ваш министър се прегръщаше с приятел преди бруталния скандал с д-р Хасърджиев Цветанка Ризова към Балабанов: Ваш министър се прегръщаше с приятел преди бруталния скандал с д-р Хасърджиев  Разкритията на Георги Клисурски за обществената поръчка, подписана в последния ден на управление на Силви Кирилов, е грандиозна лъжа, твърди депутатът Историческа стъпка за здравеопазването в Бургас, започна изграждането на Кръвен център Историческа стъпка за здравеопазването в Бургас, започна изграждането на Кръвен център Започна изграждането на дългоочаквания Кръвен център в двора на УМБАЛ Бургас Йотова освободи главния секретар на МВР Мирослав Рашков Йотова освободи главния секретар на МВР Мирослав Рашков Президентът подписа указ за прекратяване на правомощията му Класират наново вече одобрени 2500 блока за саниране заради преоценка Класират наново вече одобрени 2500 блока за саниране заради преоценка Засегнати ще бъдат и резервните списъци От утре влизат продажбите на картите за градски транспорт в Бургас на цена от 1 евро От утре влизат продажбите на картите за градски транспорт в Бургас на цена от 1 евро Мярката е по предложение на кмета Димитър Николов и цели да насърчи учениците и студентите да използват повече обществения превозвач Трима от ДПС Ново начало подкрепили ветото на Йотова, защото се объркали Трима от ДПС Ново начало подкрепили ветото на Йотова, защото се объркали Иво Цанев, Николай Златарски и Надя Петрова се разсеяли от шума в залата Бургаският държавен университет отбеляза Международния ден на редките болести Бургаският държавен университет отбеляза Международния ден на редките болести По данни за България, при население от около 7,5 милиона души, се очаква пациентите с редки болести да са над 400 000 Служебното правителство: дойдоха за избори, започнаха с репресии* Служебното правителство: дойдоха за избори, започнаха с репресии* Вместо да се фокусира върху организирането на честен вот, кабинетът се зае с кадрови чистки и конфронтация
Ryanair орязва полети Ryanair орязва полети Очакваната промяна ще доведе до премахването на близо 3 милиона места Колко плаща шефът на ChatCPT на ключови служители, базови заплати до 685 000 долара годишно Колко плаща шефът на ChatCPT на ключови служители, базови заплати до 685 000 долара годишно Федерални документи показват колко получават изследователи, инженери и продуктови специалисти в компанията на Сам Алтман Корнелия Нинова се скарала с Крум Зарков заради "третия пол" Корнелия Нинова се скарала с Крум Зарков заради "третия пол" Разделихме се колегиално и възпитано, но заради сериозни различия във вижданията ни по политически въпроси, призна Нинова  Русия разруши щаба на Черноморския флот в Севастопол Русия разруши щаба на Черноморския флот в Севастопол Сградата беше бомбардирана от Украйна още през 2023 г., но руснаците не я пипаха като символ на „града герой“  Демократите в САЩ признаха, че нелегалните чужденци са им по-важни от американците Демократите в САЩ признаха, че нелегалните чужденци са им по-важни от американците Според Тръмп правителството трябва да защитава гражданите на САЩ, а не незаконните имигранти Турски изтребител се разби до магистрала (Видео) Турски изтребител се разби до магистрала (Видео) Министерството на отбраната обяви пилота за „мъченик“  Мигрант нокаутира бяла ирландка в центъра на града (Видео) Мигрант нокаутира бяла ирландка в центъра на града (Видео) Полицията е в задънена улица. Моли за помощ при издирването му  Песента „Югославия“ предизвика политическо напрежение преди сръбската селекция за Евровизия 2026 Песента „Югославия“ предизвика политическо напрежение преди сръбската селекция за Евровизия 2026 Социалната мрежа X профил с името „Eurovision Kosovo“ обвини Сърбия, че не може да отдели политиката от конкурса Млади палестински художници превръщат руините на Газа в изкуство Млади палестински художници превръщат руините на Газа в изкуство Паралелно с уличното изкуство, други творци търсят алтернативни пространства за изява Спират Messenger от април 2026 г. Спират Messenger от април 2026 г. Историята на чатовете може да бъде възстановена на различните устройства чрез използването на персоналния ПИН код
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Пеевски е притеснен. Превърнал е хотел ''Берлин'' в бункер, в който хока хора от съдебната система Виц на деня Виц на деня На презокеански кораб:
- Защо обличаш дамска нощница, нямаш ли пижама?
- Имам, но нали по време на корабокрушение спасяват първо жените!
Виц на деня Виц на деня - Г-не, гледам Ви талона и виждам, че често имате вземане-даване с КАТ!?
- Напротив, само даване съм имал, вземане не съм имал никога...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук В семейство на потомствени дърводелци, първите десет пръста са млечни.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори