Ралица Паскалева предаде на ФБР продуцент на порно (ВИДЕО)
Оказа се, че единствените обяви, с които този измамник е свързан, са два проекта за порно филми, каза актрисата
15 Ноември 2018, Четвъртък, 13:18 ч.
Свързах се тях по-лесно, отколкото със служителите на телефон 112
Звездата от „Откраднат живот” Ралица Паскалева прати ФБР по петите на американец с криминално досие, представящ се за филмов продуцент и предлагащ участия в мегапродукции за много пари на млади актриси от Европа.
Свързах се с ФБР в Америка по-лесно, отколкото с телефон 112, каза в „Здравей, България“ по Нова телевизия Ралица Паскалева.
Тя се свързала с мъжа във връзка с кастинг за роля, какъвто той твърдял, че провежда. Обещавал заплащане от по 1000 долара на ден. Обяснил, че филмът е мегапродукция по темата за трафика на хора, която щяла да се снима в различни държави в Европа и отвъд Океана.
„Първото, което ме усъмни, беше, че той искаше аз да го набера по телефона. След това започна сам да се заплита в някакви лъжи”, разказа актрисата.
След разговора си с въпросния мъж, Ралица решава да провери какъв е той. Оказва се, че предполагаемият кино продуцент има дебело криминално досие, което можело да се намери в онлайн пространството. Според американските закони можело да се публикува информация за деянията на вече осъдени лица.
„Оказа се, че единствените обяви, с които този човек е свързан, са два проекта за порно филми. Обяснението му беше, че това са филми за тема табу, но са с доста разголени и зловещи снимки“, добавя Паскалева.
„Този мъж има две присъди за обир и 4-5 за употреба и продажба на наркотици. Срещу него са подавани и оплаквания за сексуален тормоз, като на една от жертвите си трябвало да плати обезщетение от 40 000 долара”, каза още актрисата.
Очаква се до 20 см сняг
Опасен ли е новият вирус Нипа, който вече плаши света и по какво си прилича с ковид
Поривист вятър в Бургас и интензивен снеговалеж в северна България в неделя
Дневен хороскоп за 1 февруари: Късмет за Рака, а Везните да внимават с парите
Земетресение в Бургас! Усетихте ли го?
Мона запали лют скандал за "Евровизия" минути преди финала
26.02.2026. Ще се сбъдне ли пророчеството на Волф Месинг?
Промени при продажбата на автомобил и строги правила за електрическите тротинетки
Софийският градски съд отказа регистрация на партия „Трети март“
Следвайте тези прости съвети и пилешките гърди винаги ще бъдат сочни
Сняг, виелици и ниски температури сковават България утре, картата на Бургас е оцветена в опасно оранжево
Тези дати на раждане са под специалната закрила на Вселената
