Сашка Васева закъса за пари, връща се в „Биг Брадър”
03 Септември 2018, Понеделник, 13:36 ч.
Къщата на "ВИП Брадър" ще посрещне новите си обитатели на 10 септември от 20 ч., понеделник. Както вече бе обявено, този сезон ще премине под мотото "Женско царство". В началото жени и мъже ще живеят в две отделни къщи, издават запознати пред вестник Ретро.
Дупнишката Мадона Сашка Васева пък отново се стяга да влиза в Къщата. Чалга легендата ще бъде един от участниците в предстоящия All Stars на продукцията, който ще започне веднага след звездния сезон. Миналата година изпълнителката на "Левовете в марки" участва във "ВИП Брадър" и остана много доволна от грижите, които полагаха за нея. В Къщата Васева не спираше да яде и казваше, че се чувства като на курорт. Причината да участва отново е, че е закъсала за пари.
Ден след старта на „Големия брат“ – на 11 септември, в ефира на Нова телевизия се завръща и хитовият сериал на Евтим Милошев "Откраднат живот". Новите лица в "Анатомия на гнева" са Владо Карамазов, Владо Пенев и Ани Пападопулу.
Мачът на националния отбор с Норвегия от новия турнир на УЕФА Лига на нациите е провалил старта на "Фермата", планиран за 9 септември, неделя. На този ден трикольорите на Петър Хубчев приемат съперника си на стадион "Васил Левски".
Продуцентите Иван Христов и Андрей Арнаудов преценили, че двубоят на "лъвовете" ще привлече телевизионната аудитория. Така сезонът "Съединение" ще стартира с два дни по-рано - на 7 септември.
В категории:
Лайфстайл






Мъж почина при мистериозни обстоятелства във Велико Търново
16/09/2025, Вторник 22:03
0



Бургазлията от "Ергенът" посочи на какво разчита най-много при първа среща с жена
16/09/2025, Вторник 20:57
6





Започват яки ремонти на АМ Тракия, вижте къде ще са
16/09/2025, Вторник 19:41
0











