Есил Дюран иска да нахрани беден за рождения си ден
05 Юли 2018, Четвъртък, 19:01 ч.
Звездата на „Пайнер“ навърши 49 години
Поп-фолк дивата Есил Дюран днес празнува 49-ия си рожден ден.Вместо да вдигне шумен купон за празника си, певицата предпочита да подаде ръка на човек в нужда.
„Точно този рожден ден не бих желала да превръщам в огромно шумно събитие. Имам нужда да остана сама, да се обърна към себе си. Искам в този ден да зарадвам някого - да нахраня беден човек, да направя подарък на някой, който има нужда от нещо. Тогава бих се чувствала много щастлива“,
сподели пред Планета тв тя.
Звездата на „Пайнер“ не отрича, че колкото годините вървят напред, толкова повече й се иска да се върне назад, дори да е за малко, пише Монитор. Най-голямото й желание е да тръгне безотговорно нанякъде, без да е възпрепятствана от грижите на възрастен.
„Иска ми се в малък сак да сложа най-необходимото: бански, блуза и къси панталони, да взема доброто си настроение и да тръгна нанякъде с приятели от дивите си младежки години, само за една седмица. А след това животът да продължи с всичките мои отговорности.“, допълни тя.
В категории:
Лайфстайл
Украински войници превърнаха BMW 7-Series в мобилна ракетна установка
Лионел Меси получи часовник за 1,1 милиона долара
Грешката, която качва разхода на гориво през зимата с до 2 литра на 100 км
Четвърти цвят на светофара: бъдещето на трафика с автономни коли
ЕК отстъпва от забраната на ДВГ, но с нови условия, които може да убият автомобилната индустрия
Празниците насаме: как да превърнем самотата в грижа за себе си
2026: Годината, в която Близнаци, Везни и Водолей спират да отлагат съдбата си
Предсрочните избори (не)избежни – 22 март или 5 април са най-вероятните дати
2025: Рекордна година за златото - поскъпване, търсене и интерес от българските инвеститори
Мария Цънцарова не е освободена от работа
РИОСВ потвърди: Производството на „Кроношпан“ е в екологичните норми
Игнажден чука на вратата: Вярвания, ритуали и как да посрещнем късмета
