×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Избират 12 кметове на кметства в страната, сред тях и в поморийското село Бата
  • Слънце с температури до 30° днес
  • Фериботът Свищов - Зимнич преустановява работа за неопределен период
  • Отровна риба балон във водите на Егейско море край Атина и Централна Гърция
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ексклузивно! Арестуваният при зрелищна акция Сергей: Дрогата не е моя, конкуренти се опитват да ме натопят и да ми вземат бизнеса!


Ексклузивно! Арестуваният при зрелищна акция Сергей: Дрогата не е моя, конкуренти се опитват да ме натопят и да ми вземат бизнеса!
За мен работят на 120 човека, защо ми е да правя подобно нещо, пита 45-годишният бургазлия
22 Май 2018, Вторник, 17:02 ч.
Автор: Петър ПЕТРОВ, снимки: авторът

По документи Страхилов е крупен бизнесмен, но живее в „Кумлука”


45-годишният бургазлия Сергей Страхилов разкри ексклузивно за Флагман.бг своята версия за зрелищната акция днес на обяд на ул. „Одрин” – точно срещу входа на захарния завод „Победа”. Тогава мъжът беше закопчан с белезници, след като разследващи полицаи откриха пакети със синтетична дрога на задната седалка на автомобила му. (ВИЖТЕ ПОДРОБНОСТИ В НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)

Сергей разказа, че около 11:55 ч. паркирал синия си „Опел Астра” пред завода, където работела неговата приятелка, за да я вземе за обяд. За него това се превърнало почти в рутина, тъй като го правел всеки работен ден от година и половина насам.

По думите на Страхилов, веднага щом паркирал, към него се приближили двама цивилни полицаи, които след като се легитимирали, започнали претърсване. В него открили два мобилни телефона и малко над 500 лв., но проблем се оказали намерените пакети в купето на Астрата. След това белезниците щракнали на китките на Страхилов, а на място дошла още полиция.

„Шокиран съм! Нямам нужда да се занимавам с такива работи. Имам сериозен бизнес. За мен работят над 120 човека, защо ми е да правя подобно нещо”, каза Страхилов, който не е криминално проявен или осъждан.

Той е освободен почти веднага след като е откаран във Второ РУ. Подозира, че е натопен от конкуренти, които искат да му вземат бизнеса. Сергей признава, че само той карал Опела, в който са открити пакетите, реагирали при полевия наркотест на метамфетамин.


Сергей лично наблюдава обиска на автомобила си, както и извършването на полеви наркотест

„Само аз използвам колата, но понякога се случва в нея да се качват и други хора, защото возя работници. Полицаите ми казаха за някаква електронна везна, но аз такова нещо не съм виждал през живота си. Спокоен съм, тъй като наркотиците не са мои и няма как да намерят мои отпечатъци по тези пакети”, отбеляза 45-годишният бургазлия.

Сергей разкри, че повече се притеснявал от медийния шум след акцията, отколкото от присъда за притежание на дрога. Опасявал се, че това можело да се отрази негативно на реномето и бизнеса му.

Бургазлията потвърди информацията на Флагман.бг, че брат му Емил е стар познайник на полицията, но двамата не поддържали връзка от години.

Репортерска проверка на Флагман.бг показа, че действително Страхилов е едноличен собственик на „Зора 2008”, която е със сериозна история и развива широк спектър от дейности. Прави впечатление обаче, че дружеството е регистрирано на адреса на бургазлията , който въпреки че се хвали със сериозен бизнес, живее в „Кумлука” на ул. „Страцин”. Фирмата е създадена през 2008 г. с капитал от 5 000 лв. и от тогава не е сменяла управителя или собственика си – Сергей Страхилов.


Информацията в Търговския регистър за фирмата, на която едноличен собственик и управител е Сергей Страхилов

В категории: Крими


Петър ПЕТРОВ Автор
Петър ПЕТРОВ
34
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ) Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ) 14/06/2026, Неделя 13:00 0
34
Коментара по темата
34.
От комлука
24.05.2018 18:28:54
2
2
Който познава Сергей знае че не продава наркотици ама завистниците не спят. Работим за него винаги плаща а наркоманите ги гони от работа.
33.
Rabotnik
24.05.2018 17:22:30
0
3
Sergei ne ni plashta osigurovkite i zadaljitelnite zastrahovki!!!! Sergei ni dava piko za da moje da rabotim poveche!!!
32.
Mafia
24.05.2018 17:20:08
0
3
Sergei se otchita na krasimir i polichava protekciq da si prodava drogata i da krade ot pristanishteto na domuschievi
31.
Do n30
24.05.2018 17:17:32
0
3
Sergei prodava droga na svoite rabotnici i na italiancite!!!! Pecheli poveche pari ot droga, otkolkoto ot rabotata na pristaneahteto!!!! Sergei e nai oborotniq dilar v mahalata!!! Ima pone 100 klienta koito vseki den si vzimame ot nego
30.
Cs
24.05.2018 14:50:39
2
1
Това са сичко интриги Сергей неми си вярва да прави такива работи Сергей си има бизнес
29.
Rabotnik na sergei
24.05.2018 08:39:08
0
3
Шефа сергей, ни продава пакетчета всеки ден! Ние работим като мравки! Никой неможе да ни спре! Сергей вади много пари пт наркотици и ни кара да крадем от пристанището! Всичко се отчита на серго а той на бат краси
28.
Съсед на сергей
24.05.2018 08:34:58
0
3
Сергей продава на своите работници дрога! Сто човека по 1 пакет са сто доЗи!!! Винаги е зареден когато влиза в пристанището, нито го проверяват и той си вади по 1000 лв само пт дрога!!!! Красимир го защитава защото взима процент от всичко
27.
Az
24.05.2018 07:48:57
0
3
Купувач на гласове, дилър на пико и го пуснали . В каква държава живеем. Циганин престъпник с памук го галят
26.
Kmeta
23.05.2018 22:28:30
1
2
Sergei kupuva glasove za gerb! Zatova sa go pusnali tolkova barzo. Skoro idwat izbori . Takivanhora kato sergei sa s protekcii , vapreki che prodavat narkotici , i kradat ot hora kato domuachievi
25.
Делериев
23.05.2018 22:25:21
0
3
Бившият ми шофьор Красимир,( предателя) е началник на Серго. Всички сделки се покривителстват от него... серго се отчита на красимир и получава протекция!! Ако Домусчиев знаеше какво се случва , щеше да г ги изгони като цигански мастии
24.
Грухи
23.05.2018 22:20:16
0
2
Въпросният Сергей продава наркотици на италянците , и на своите работници!!! В махалата му готвят дрога!!
23.
ОТ КУМЛУКА
23.05.2018 16:23:47
0
6
МВР ДА ХВАНАТ ИВАЙЛО ЧОЛАКОВ НА РУМЕН ЧОЛАКОВ СИНЪТ. СКОРО ИЗЛЕЗЕ ОТ ЗАТВОРА, И НАЙ СПОКОЙНО СИ ПРОДАВА ПИКО И ЧАЙ. ОСВЕН ТОВА ДЪРПА ЧАНТИ И ЛАНЦИ ОТ ЖЕНИТЕ ПО СПИРКИТЕ И УЛИЦИТЕ ВЕЧЕР.
22.
серГЕЙ
23.05.2018 15:08:17
1
3
Мангото наистина ръководи огромен брой от неговият цвят хора в пристанище БМФ, моля някой да дойде сутрин на портал Запад в 07:30 и вечер съответно в 19:30 да види как се стоварват с микробуси.
21.
tup ciganin
23.05.2018 10:30:35
2
2
Mango, samo ti si q karal kolata, pyk ne sa tvoi ahahahahah
20.
*********
23.05.2018 09:53:10
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
19.
ФЮТ
23.05.2018 09:43:02
0
3
Серго танцувал ли си с дявола на луна светлина
18.
ееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее
23.05.2018 09:18:02
0
6
Карал Опел "Астра"Синя.Чист мангал.Те си падат по патладжаненият цвят.И после живеел в "Комлука".Наистина е мангал.Дърт и лъжлив.Като всички останали мангали.
Бил бял на цвят.Ами то и кардарашите са бели ,ама са си мангали,а не българи.Е,а сега последото:"Не е моя.Натопила са ме."Лъжа.Кой ще вземе да те топи,бе,аланкоолу?Че те направо ще те свитнат.Басма ще ти цепят.
Не са решили още какво да правят с теб.Пък и дрогата.Хайде,де.Кой ми с...ра в гащите?Ти.Никой друг.Боклук.Аман от такива и от продажни ченгета.
17.
Комлука
23.05.2018 07:55:59
1
4
Тоя има присъда за убииство ,уби инкасаторка за вода като я удари с шахта по главата.
16.
Флагман
22.05.2018 23:37:01
0
3
Защо не се заинтересувах те и за др хора Пт фамилият
15.
Пародия
22.05.2018 23:33:13
0
13
Добре бе маму стара немога да разбера как начират ти в колата наркотици и казва не бели негови и довиждане оставете го да лежи 24 часа нали е въпрос на доказване веднага го пуснали КВа е тая държава
14.
Hahsh
22.05.2018 22:17:58
0
11
Toz mangal vkarva sumati hora v pristanishteto i iznasq sumati neshta ot tam mn mi e chudbo koi sedi zad nego i mu dava vlast oniq den beahe s bmw 5 ca lichno go vidqh
13.
калейчо
22.05.2018 22:15:12
3
16
Този крупен Ромлянин не е ли гнусния и гурелив гурел нареждащ себеподобни примати в пристанището и прибиращ по-голямата част от заработеното им...Не без покровителството и на ръководни кадри в БМФ...Защо не поразровите Флегмани..или ви е страх ...!...Ако е така проверете сутрин около 7,30 ч кой е на портала на БМФ и ръкомахайки разпределя кой къде и дали ще работи...Прибирай!!!..Десятка минимум строг режим...!
12.
Серж
22.05.2018 21:17:03
1
21
Този мазен въглен е тартор в Комлука, наркотици, лихварство и ддс-та минават през него.
11.
анонимен
22.05.2018 20:57:09
5
24
долен,гнусен мангал!!!Дрогата е твоя! Тровиш децата ни циганско копеле!Правиш и продаваш пико и чай мангуста! Даваш лев на полицаите в комлука да не те барат,и с нередовна книжка караш,работници имал,Спят Нап,Рднск да ти затворят миризливия павилион,оборотен от чай и пико.Да пукнеш дано урод дето направи зависими децата ни.И 2 кг. злато да сложите с изрусената циганка,жена ти,пак си същия Лайняр,който купува гласове....Дано гориш,всички,дори и внуците ти! Майчина клетва от цяла душа
10.
Шшшшт
22.05.2018 20:49:27
2
22
Знаем ги ние тия "крупни бизнесмени" от Комлука всички длъжници по ДПС. Не са вкарали 2 лева в бюджета
9.
Бай Х_й
22.05.2018 20:35:13
2
21
Мазен гнусен циганин, на бесилото ти е мястото
8.
Dw
22.05.2018 20:30:14
0
21
Абе мазна свиня щом са те пуснали ченгетата си и пял някой
7.
В
22.05.2018 20:24:26
1
14
И тоя не е голяма риба, ама е в кереча. Тъпанар дето го ползват за муле. Дрогата не е негова, ама взима пари да я прекарва и участва в схемата. ГЕЙ ГЕЙ СЕРГЕЙ
6.
*********
22.05.2018 20:23:09
1
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
5.
До 2
22.05.2018 20:14:41
1
7
В смисъл , не иска да привлече вниманието на определени институции ли ? :) Има резон , ако е така .
4.
Ва но да се знае!
22.05.2018 20:14:40
1
18
Серго,ти сериозно ли бе?
Виж сега,има един проблем. До задържането ти се стига,след като си преговарял с агенти под прикритие-полицаи. Или може би и ти като онези кметица със 70 000евро ще кажеш,че си цел на грандиозен заговор и всички замесени в разработката срещу теб,встщност работят за дявола?
Серго,нямам нищо против че си ром,защото и българите лъжем и мажем,обаче айде по-сериозно!
3.
рф
22.05.2018 20:06:36
1
12
Фирма с 230хил.лв счетоводна печалба за 2014г в сферата на услугите и без почти никакви разходи, вкл. и за персонал, тая работа си смърди на пералня.
А тия 120 работника къде се водят е друг въпрос. Но знае ли човек, може да последните 3 години нещата да са се променили.
2.
защо не
22.05.2018 20:03:14
5
6
Защо не , не иска да парадира с парите , които изкарва , за да не привлече вниманието на другите
1.
ни моа поичи
22.05.2018 19:36:42
1
44
крупен бизнесмен с 120 работника и опел астра за 1500 лв , на който приятелката му работи в победа , той живее в комлука... флагман , стига , моля ви се :)))))
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Каналджия с две висши образования превозвал полумъртвите бежанци край Бургас Каналджия с две висши образования превозвал полумъртвите бежанци край Бургас Граничните полицаи буквално са спасили живота на петима от бежанците, прекарали дни в Източна Странджа Криза на плажа: Защо месечна заплата от 1200 до 1500 евро вече не привлича спасители Криза на плажа: Защо месечна заплата от 1200 до 1500 евро вече не привлича спасители Сезонният характер на работата и ежедневната битка с недисциплинирани туристи отказват кандидатите от стола над морето Черна вест от Германия: Семейство от Бургаско с 2-годишно дете загина в зловеща катастрофа Черна вест от Германия: Семейство от Бургаско с 2-годишно дете загина в зловеща катастрофа Загиналите са от сунгурларското село Прилеп Цивилни патрулки погват джигитите в Бургас: Подмолен капан или краен респект по пътищата Цивилни патрулки погват джигитите в Бургас: Подмолен капан или краен респект по пътищата Докато критиците определят скритите патрули като дебнене за глоби, мнозина виждат в тях единствен шанс за овладяване на безнаказаността Министърът на туризма Илин Димитров: Курортите ни са готови, но туристи няма Министърът на туризма Илин Димитров: Курортите ни са готови, но туристи няма Основният отлив на чуждестранни посетители се наблюдава на два от най-важните за българския туризъм пазари, каквито са германският и румънският Берем и ревем! Производителите на ягоди са с унищожена реколта Берем и ревем! Производителите на ягоди са с унищожена реколта Голяма градушка е унищожила посевите  "Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" "Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" При едната инициатива наивните даряват и част от средствата изчезват безследно, а при другата – ценностите се превръщат в национален спорт веднъж в годината София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Двамата водачи са откарани по спешност в болница, ранени са тежко В Бургас започна топ тенис събитието на сезона (ВИДЕО) В Бургас започна топ тенис събитието на сезона (ВИДЕО) Турнирът е благотворителен, 30% от всички събрани такси ще бъдат дарени за успешния старт в професионален и личен план на млади хора от областта
От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство Рикардо Аде ще осъществи още една мечта - дебют на Световно първенство с националния отбор на Хаити Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Опасният обект е бил локализиран на 14 морски мили източно от нос Колокита Росен Йорданов поема „Новите умове“: Експертът, който ще прочисти ГЕРБ от скрити лимонки Росен Йорданов поема „Новите умове“: Експертът, който ще прочисти ГЕРБ от скрити лимонки В социалните мрежи Тома Николов коментира защо привличането на известния криминалист е сериозна заплаха за политическите опоненти Иван Шишков за АМ „Черно море“: Чрез концесия ще я изградим по-бързо, по-качествено и без средства от държавния бюджет Иван Шишков за АМ „Черно море“: Чрез концесия ще я изградим по-бързо, по-качествено и без средства от държавния бюджет Подобна теза защитиха през седмицата и кметовете на Бургас и Варна  Как призрачният мегакомплекс Коста дел Кроко край Царево се превърна в бетонен капан за милиони евро Как призрачният мегакомплекс Коста дел Кроко край Царево се превърна в бетонен капан за милиони евро Историята започва през 2006 година, когато руските инвеститори Константин Циганов и Андрей Панпурин обещават да вложат сто и десет милиона евро в проекта Брутално покушение в Мексико разкрива кървавата реалност зад блясъка на Световното първенство по футбол Брутално покушение в Мексико разкрива кървавата реалност зад блясъка на Световното първенство по футбол Убиха кмет София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Според него не Москва е започнала войната в Украйна. Той изтъкна, че осем години се опитвал да убеди противника за мирно решение на проблема в Донбас Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Новината обяви пакистанският премиер Шехбаз Шариф, а иранският му колега Арагчи потвърди, че Меморандумът за разбирателство „никога не е бил по-близо“ "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" Освен плановите ремонтни дейности, има и пътен инцидент с аварирал ТИР в тунела "Траянови врата"
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори