Екшън в столицата: Патрулки погнаха Мерцедеса на първата дама
Полицаите гонили бургазлийката чак до резиденция "Бояна", след като отказала да спре на "стоп палка"
08 Февруари 2018, Четвъртък, 05:00 ч.
Полицаите останали като гръмнати, след като видели, че в черното возило е Десислава Радева
Невероятният екшън се е разиграл вчера вечерта в София. Високопоставена дама с черен „Мерцедес“ си спретна гонка със столичните полиция, след като отказа да спре на подадена от тях стоп палка, съобщава Блиц. Всичко е завършило непосредствено до резиденция „Бояна“, където друг полицейски патрул, който е бил известен за преследването, успява да спре „Мерцедеса-беглец“. Високопоставената дама, която слязла от лимузината, се извинила на униформените за причинените неудобства и помолила да не се дава гласност на инцидента.
Очевидци разказаха, че въпросната шофьорка не е която и да е, а съпругата на президента на България Десислава Радева. Полицаите, гонили първата дама, също останали стъписани.
Очевидецът, свързал се с медията, уточни, че бургазлийката била сама в колата.
На този етап официално потвърждение или изявление по темата няма.
Британският премиер се извини за назначението на Питър Манделсън след нови разкрития за връзки с Епстийн Киър Стармър пое политическа отговорност и увери, че ще работи за справедливост за жертвите на сексуално насилие Британският министър-председат
Вино, любов и история в етнографския музей по случай Трифон Зарезан и Свети Валентин
Съдбовна вечер е 5 февруари за пет зодии н
Община Царево стартира проект за грижа за детското здраве
За 6 години над 100 000 работни места са загубени в производството у нас
Мелания Тръмп води усилени преговори с екипа на Путин за връщането на украински деца
ЕРП-тата: При понижаване на температурите, крушките хабят двойно повече електроенергия, затова са високи сметките
86% от българите притежават дома, в който живеят
Удължава се предоставянето на услугата „Топъл обяд“ в Бургас
Това е секта! Деца заминаха с убитите на Петрохан в Мексико и повече не се върнаха, твърди депутат
Българин получи присъда в Белгия за измама на проститутка, случаят е квалифициран като изнасилване
Прокуратурата прекратила преписка за гаврите в Петрохан през 2024 г.

Хахахааха
Пий ги редовно хапчетата,че ще те изпратят на борсата накой ден.
Сърдя ви се пък! :(((