Брутална агресия! Младежи пребиха ученик и се похвалиха в мрежата
06 Февруари 2018, Вторник, 19:47 ч.
Видеоклип на побой над ученик от други младежи в Русе бе качен в YouTube. Заради бруталното насилие обаче кадрите бързо бяха свалени от платформата.
Побоят е станал в края на миналата седмица в района пред голям търговски център в крайдунавския град, съобщават местните медии.
На кадрите се вижда как трима младежи нанасят побой на свой връстник. Причината не е известна, пише "Труд".
Най-бруталният от тримата нападатели рита в главата падналото момче. Чуват се псувни и обиди, както и стенанията на пребития ученик.
По информация на русенската медия ТВН, пострадалият младеж не е потърсил помощ от полицията, а побоят не фигурира в бюлетина на МВР.
В категории:
Крими
НАП удари заведенията по морето: 700 нарушения при 2100 проверки
Опасно над Вашингтон: Marine One на Тръмп премина твърде близо до пътнически самолет
Задържаха тийнейджъри заради убийството на Младежкия хълм
Украински дронове удариха за втора нощ една от най-големите руски рафинерии
Фабрика за смърт: 10 кг фентанил на ден се равняват на 5 млн. токсични дози
Драгомир Драганов изненада с женствена визия и обувки на платформа
Мирослав Севлиевски: Назначенията в енергетиката ще покажат дали Радев прави нов бардак със стари муцуни
Българският Окуджава в музикална изповед с руска актриса, пее на остров Света Анастасия и в Несебър
Плъхове и смрад тормозят цял блок, институциите безсилни пред частен апартамент
Бивш съветник на Пентагона даде на Киев още два месец
Почитаме Преображение Господне, вижте кой има имен ден
Ракетна атака в Аденския залив: Хутите атакуваха петролен танкер
