Арестуваха едни от най-опасните бандити в страната
22 Януари 2018, Понеделник, 11:59 ч.
Полицията в Перник е задържала двама от издирваните за взривове на банкомати в София, които избягаха при полицейската акция в село Боснек, съобщава Блиц. По информацията арестуваните са Кирил Микев и Красимир Йорданов.
Те са били задържани след преследване от полицията в Перник. За момента от МВР не дават официално информация по случая.
Припомняме, при бандата за обири на банкомати бе нанесла удар в Сапарева баня. Двама бяха задържани, но продължи издирването на други трима.
Акцията за издирване на бегълците бяха използвани дронове и термокамери. Те успяха да се измъкнат на полицаите в поле до село Боснек. Красимир Йорданов, Кирил Микев и Тодор Богданов бяха обявени за национално издирване.
В категории:
Крими
Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа
Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас
С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско
Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти
Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара
Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит
Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа
Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция
Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан
Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони
Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“
МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция
