×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Борислав Сарафов сезира МВР за функционирането на BG-ALERT
  • Ново мощно земетресение удари Турция
  • Заради липса на изпитващи: Курсисти чакат над месец, автоинструктори излязоха на протест в Шумен
  • Принц Уилям и Кейт Мидълтън празнуват годишнина от сватбата си
  • Полицаи иззеха 2 килограма наркотици в София
  • Северна Корея тества оръжейни системи на нов разрушител
  • Тръмп: Русия иска да постигне споразумение в Украйна
  • 12 000 случая на варицела от началото на годината
  • Делото „Дебора“ продължава с разпит на свидетели
  • 74-годишен водач блъсна украинка в Слънчев бряг
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сайт гърми: Сумиста от „Килърите” готви бягство от затвора


20 Декември 2017, Сряда, 17:35 ч.

Осъденият на доживотен затвор без право на замяна Петър Стоянов-Сумиста от групата за мокри поръчки „Килърите” подготвял бягство от затвора. Този сигнал първо постъпил в ГДБОП, но по-късно бил прехвърлен в Главна дирекция „Национална полиция”, твърди Фрог нюз, позовавайки се на разследващи.

Според тях, Сумиста кроил планове да духне в деня, когато ВКС заседава окончателно по делото. Това стана на 18 октомври т. г. Заради страховития сигнал охраната му била засилена. Твърди се, че Стоянов усетил още предната вечер преди заседанието, че ченгета и надзиратели затягат режима.

За изненада на всички, той отказал да се яви на делото, от което зависеше окончателната му присада. В залата адвокатът обясни, че Петър Стоянов му звъннал предната вечер по телефона и казал, че не се чувства добре. Липсата му на делото направи впечатление на всички, тъй като преди това той държеше да присъства лично на всички заседания.

Наскоро сайтът единствен информира, че наскоро тежко въоръжени ченгета се изсипали в Софийския централен затвор, където лежи Сумиста, за да го съпроводят на поредното дело, което води срещу журналисти. Щом видял баретите, Петър Стоянов пак отказал да излезе от килията си.

Припомняме ви, че докато беше в затвора във Варна, Сумиста беше засечен от службите да излиза 37 пъти на зъболекар. Това нямаше да се набие на очи, но при насрещна проверка се оказа, че за тези посещения няма нито едно медицинско свидетелство. Не се изключва вероятността още тогава той да е готвел бягство. Според ченгетата именно това е кроил Сумиста.

Признатият лидер на група за убийства е завел десетки дела срещу всички хора, които са свързани с разкриването на бандата-съдии, съдебни заседатели, прокурори, ченгета и свидетели. Не се изключва вероятността той да си търси поводи да излиза от затвора. „Така може да реализира по-лесно бягството си”, допускат полицаи. Не се изключва вероятността Сумиста да е вербувал надзиратели, които да му помагат.

Софийският централен затвор се оказа не толкова сигурно място за пандизчиите, след като от него избягаха като на филм двама мъже. Николай Кръстев-Шатката и Хосе Мартинез духнаха от затвора през април 2014 година и от тогава няма никаква следа от тях. От правосъдието избягаха и братя Галеви, които са осъдени за лежат в затвора по 5 години. Двойният убиец от „Соло” Илиян Тодоров също изчезна безследно, след като разбра, че ще трябва да плати за тежкото престъпление с доживотен затвор.

В категории: Крими


Коментари
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
С този лесен трик почиствате загорели съдове без търкане и препарати С този лесен трик почиствате загорели съдове без търкане и препарати Домашен метод, който спестява време, усилия и пари – само с 2 съставки от кухнята Издадоха тайната: Рецепта за крехко и вкусно агнешко, което се топи в устата Издадоха тайната: Рецепта за крехко и вкусно агнешко, което се топи в устата Гарантираме ви, че всички у дома ще останат очаровани и ще оберете овациите за шедьовъра си Бургас възстановява една от най-красивите си сгради с над 150-годишна история Бургас възстановява една от най-красивите си сгради с над 150-годишна история Сградата на Презенти се реставрира спешно след падане на части от фасадата Скандалната Мис България Елизабет Кравец яхна ултраскъпа кола Скандалната Мис България Елизабет Кравец яхна ултраскъпа кола Тя позира до новото си возило, а всички се чудят кой го е платил Константин Бачийски: Срещу лъжите отговарям с факти Константин Бачийски: Срещу лъжите отговарям с факти Клеветата не е позиция, фактите обаче са Депутатът от ПП-ДБ Йордан Иванов проговори за отношенията си с арестувания митнически шеф Депутатът от ПП-ДБ Йордан Иванов проговори за отношенията си с арестувания митнически шеф Не познавам човек на име Паскал. Не познавам и лице с фамилия Банкова, твърди депутатът от ПП-ДБ 125,7 млн.лв. е бюджетът на Община Несебър, ето как ще бъдат разпределени парите 125,7 млн.лв. е бюджетът на Община Несебър, ето как ще бъдат разпределени парите Плувен басейн, нови паркинги, модернизация на училищата в Несебър, Равда и Свети Влас, реконструкция и изграждане на улици с тротоари и още много проекти са залегнали в капиталова програма Хванаха жена, нафиркана до козирката зад волана - дрегерът й удари 3,25 промила алкохол в кръвта Хванаха жена, нафиркана до козирката зад волана - дрегерът й удари 3,25 промила алкохол в кръвта Заедно с нея в колата е бил и съпругът ѝ Кара с превишена скорост, а катаджиите не го глобяват Кара с превишена скорост, а катаджиите не го глобяват Актьорът Ненчо Илчев е над закона Проверяват депутата от ПП-ДБ Йордан Иванов за разбития контрабанден канал на Паскал Проверяват депутата от ПП-ДБ Йордан Иванов за разбития контрабанден канал на Паскал Задържаните от акцията в Митницата в Пловдив поискали Иван Демерджиев да ги представлява
Срина се при Гала Срина се при Гала Поводът за драмата му е внезапната смърт на оперния певец Борислав Спиров, който загина след нелепа катастрофа с камион Трагедия на военно летище, загина известен парашутист Трагедия на военно летище, загина известен парашутист Загиналият парашутист е бил член на 63-та парашутна бригада и е починал тази нощ във военната болница в Ниш от наранявания Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език В края на втория си мандат Барак Обама подписа указ, който облекчи леко мярката. С него беше дадено право на полицаите по пътя да не отстраняват тези шофьори на тирове от работа, а просто да им напишат глоба Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Лидерът на републиканците изрази тежко мнение за Байдън Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Терористът е избягал със скутер Медведев отсече: Русия и САЩ са... Медведев отсече: Русия и САЩ са... Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон Драмата с тока не спря Григор Димитров Драмата с тока не спря Григор Димитров Българинът победи чисто великобританец Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Знаете ли, това, което правя, е изключително сериозно, заяви президентът на САЩ Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България "Европа трябва да защитава физичната среда, но и мрежовата", каза пък специалистът по киберсигурност Ясен Такев Почина Ирина Мутафчиева Почина Ирина Мутафчиева Тя е автор на множество публикации в централния периодичен печат и в специализирани издания
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Луди искат да ме отстранят! Щяха да превърнат САЩ в пропаднала дупка от третия свят Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Виц на деня Виц на деня България е единствената държава, в която даже и неодушевените предмети си имат майка. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Горещото кафе в пластмасова чашка отнема 2/3 от мъжката потентност. Първо изгаря пръстите, а после и езика...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори