Скандална танцьорка изригна в защита на Мис България и показа как световен топ модел е много по-грозен от Тамара (СНИМКИ)
02 Декември 2017, Събота, 15:56 ч.
Танцьорката Даниела Арнаут, понястоящем – Даниела Цонев, изригна във Фейсбук, че народът не разбира от „модни критерии“ и „красота“, щом смята новата „Мис България“ Тамара Георгиева за грозновата, пише HotArena.
Като пример в защита на прясно коронясаната миска Даниела публикува снимка на световна топ моделка на име Анна Кливланд, която изглежда толкова ужасяващо, че на фона на нейната грозота Тамара може да мине за най-голямата красавица раждана някога, а големият й нос не би представлявал никакъв проблем, ако и занапред ще я сравняват със страшната Анна.

„До всички, които сложиха Мис България в графа „грозна“, а после пък – не била грозна, само носът й бил грозен… Сега, гледайте внимателно. Това е Анна Кливланд и е световен топ модел, тоест дизайнерите се избиват точно това момиче да им открива и закрива ревютата в Париж, Лондон и Ню Йорк. Има над 100 корици, а майка й е един от най-известните редактори на списание „Vogue”. Разбрахте ли сега, че нищо не разбирате от модни критерии, камо ли от красота. Просто сте спрели, негативни и злобни. Хайде хубав ден“, написа Арнаут във Фейсбук.

В категории:
Лайфстайл






Мериш по 3 супени лъжици от всичко и накрая заливаш с мляко – бърз и сочен сладкиш за 20 минути
01/05/2025, Четвъртък 21:40
0

Настъпи времето на 2 зодии – от 1 май ги очаква безпрецедентна трансформация
01/05/2025, Четвъртък 21:20
0

Търговци с мрачна прогноза, задава се нов удар по джоба
01/05/2025, Четвъртък 21:00
1



Имах малко останал козунак и спретнах тази вкусна торта с ягоди
01/05/2025, Четвъртък 20:40
0



Важно: Това са най-търсените професии и умения у нас
01/05/2025, Четвъртък 19:59
1

Взех няколко топчета черен пипер и ги хвърлих в прането в пералнята, резултатът беше изумителен
01/05/2025, Четвъртък 19:40
2

Толкова проста тайна прави тази баница най-апетитната
01/05/2025, Четвъртък 19:21
0

Вчера започна ерата на изобилието за 3 зодиакални знака
01/05/2025, Четвъртък 19:00
0

Пълнени пилешки рулца Фантазе на фурна: Всички са във възторг от рецептата!
01/05/2025, Четвъртък 18:40
0


Подгласничката беше наистина красива, друга тема е, че Тамара е просто средно статистическа по визия, но красива в никакъв случай е.