Див екшън! Натръшкаха бандата автокрадци на Ицо Турчина
27 Септември 2017, Сряда, 18:58 ч.
Автоджамбазите се специализирали в кражбите на „Фолксваген”, „Опел”, „Ауди”, разказват запознати
Банда автокрадци е била разбита в София тази събота, съобщава bTV. Групата е заловена в момент, в който вкарвала краден автомобил в гараж, близо до Горубляне. Колата трябвало да бъде „разфасована” и продадена на части в автоморгите.Сред арестуваните са Ицо Турчина и трима негови приближени. Единствено Турчина е получил обвинение и е с мярка „домашен арест”. Турчина е постоянен контингент на полицията. Задържан е многократно за автокражби.
Специализирал се в кражбите на „Фолксваген”, „Опел”, „Ауди”, разказват запознати. Преди две години полицията атакува негова автоморга и там бяха открити авточасти от 107 крадени коли. Всеки ден в столицата изчезват по 4 – 5 автомобила.
Почти всички се разглобяват и пласират в автоморгите, където следите им се губят. Единични са случаите в които по-луксозните автомобили се изкарват зад граница.
В категории:
Крими
Най-романтичната зодия в хороскопа
Как правилно да използваме климатика при прехода от студ към жега?
С този трик подът у дома ще блести с часове
Пица на фурна - лесно и вкусно
Коя зодия е най-опасна, когато се ядоса
Как да изчистим загорял тиган с домашни средства
Крем карамел - класическа рецепта
Тези симптоми може да издават сериозен здравословен проблем
Тайната на чистите прозорци без следи и петна
Пухкава баница със сирене - рецепта стъпка по стъпка
Георги Харизанов разкри схема преди изборите, групи за печени чушки стават политически
Димо Алексиев със сензационно назначение - става конкурент на "Игри на волята"?
