Зам-шефът на Бургаския затвор за обвиненията в наркотрафик: Това е набеждаване в престъпление, ще си търся правата в съда!
През годините името на Методий Владимиров се свързва с няколко скандала зад решетките
Ключови думи:
Методий Владиимиров, Жоро Парсата, наркотици, затвор, шеф, Бургас, Иван Владимиров, Аркус, Митьо Очите, Димитър Желязков, клевета, набеждаване, съд, Флагман
31 Август 2017, Вторник, 00:20 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: архив ФлагманБаща му е управител и съдружник в охранителна фирма „Аркус Сигурност“
Нещата ще станат ясни в съдебните заседания. Това каза ексклузивно за Флагман.бг зам-шефът бна Бургаския затвор Методий Владимиров. Той е категоричен, че ще съди експандизчията Жоро Парсата, който твърди, че търгувал с наркотици зад решетките с покровителството на Владимиров. (ВИЖ ТУК)„Никой не може да си позволява да ръси глупости в национален ефир. Това е набеждаване в престъпление! В съда ще се достигне до обективната истина. Засега не желая да коментирам повече. Ще дам изявление, след като излезе съдебното решение“, каза Владимиров пред Флагман.бг.

Жоро Парсата (вдясно) обвини Методий Владимиров (вляво), че покровителствал търговията с наркотици зад решетките; кадър: btv
Припомняме, че Методий Владимиров е дългогодишен оперативен работник в Бургаския затвор. От 2016 г. той е заместник на Бранимир Мангъров. През годините името на Владимиров се свързва с няколко скандала зад решетките. (ВИЖ ТУК и ТУК)
Припомняме, че преди година адвокатите на Тодор Славов - обвинен за убийството на гарда на Митьо Очите Александър Алексиев, загатнаха, че Владимиров е свързан с несебърския бос. (ВИЖ ТУК)
Бащата на Методий – експолицаят Иван Владимиров е управител и съдружник в охранителна фирма „Аркус Сигурност“. (ВИЖ ТУК) По документи тя няма нищо общо с несебърския бос, който твърди, че е само консултант в „Аркус“.
В категории:
Крими
В София и Пловдив е по-топло, отколкото на морето
Домашни средства срещу мухъл в банята и по стените
Признаци, че връзката ви върви в правилната посока
Сарми по стара българска рецепта - вкус, който не се забравя
Как да премахнете миризмата от хладилника с лесни средства
Коя зодия е най-ревнива в любовта
Хаос на "Айброкс": две люти агитки се сблъскаха на терена
Кавърма по селски - вкусна българска рецепта за цялото семейство
Кои зодии прощават и кои никога не забравят
Отиде си уважаваният д-р Димитров от "Пирогов"
Кой спорт е най-подходящ за хора със заседнал начин на живот
Смразяваща катастрофа: Починаха трима души, включително дете (ОБНОВЕНА/СНИМКИ 18+)

И журналисти, пандизчии, и зам.началници :) https://pravatami.bg/6040
Първо се научете да пишете на български език, драги ЖЪЛТУРИСТИ! Зам-шефът! Цитирате, следователно думите на лицето се поставят в кавички! Преди да разпространявате болните бълнувания на един затворник :) Щото "пандизчия" е ЖАРГОННА ДУМА! Та г-н пандизчията като му върви така "канала" в Бургаския, що пратил мамата си в Пловдивския? Прозрачно отвсякъде - мама ще я съдят в Пловдив и сега "ще видите вие в Бургаския!" ...... А гладни журналистчета бол .....