×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Стачка затвори Лувъра в Париж
  • Задържаха гръцки кораб със седем тона кокаин
  • Годишната инфлация в България през ноември е била 5,2%
  • Стресът на работното място е причина за над 40% от депресиите
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Шефът на футболния клуб "Звездичка" стана горд баща на Александър-младши (СНИМКИ)


16 Юни 2017, Петък, 15:16 ч.

Кръстник ще бъде кметът на Бургас Димитър Николов

Председателят на ДФК "Звездичка" Бургас Петър Алексиев е на седмото небе от радост. Този път не заради поредната футболна победа или откриването на нова спортна база. Официално той влезе в отбора на татковците. Неговата половинка Лора го дари със син - Александър Петров Алексиев. Това са трите имена на дядото - по бащина линия. Мерките са като на бъдещ централен нападател, шегуват се всички в отбора на "звездичките" - висок 53 см и тежи 3900 гр.

Мощна агитка от родители и възпитаници на Звездичка приветстваха футболния ръководител с аплодисменти, веднага щом се появи с наследника си в ръце. Александър-младши се роди в УМБАЛ- Бургас, гинекологът, който го изражда, е д-р Кироваков, а по време на цялата бременност безценни съвети и грижи е давал и оказвал зам.- кмета на община Бургас д- р Лорис Мануелян. Той, както и кметът Димитър Николов, са били сред първите, които са честитили на футболния ръководител.



По последна информация Николов именно ще е кръстник на мъничкия Сашо. Посредством него, голямото семейство на известната бургаска школа се увеличи с нов звезден член. Същата тази школа прави фурор на международен турнир в Албена и утре играе финални срещи. Децата и треньорите са заявили, че ще играят с удвоени сили за златните медали.



В категории: Животът


19
Коментара
Флагман.БГ Две лекарки осъдени за смъртта на дете в Сливен Две лекарки осъдени за смъртта на дете в Сливен 15/12/2025, Понеделник 19:45 0
Флагман.БГ 16-годишна наръга ученичка с нож в Атина 16-годишна наръга ученичка с нож в Атина 15/12/2025, Понеделник 19:40 0
19
Коментара по темата
19.
Запознат
24.06.2017 16:55:39
0
2
Теодор не е стоко но Лора като се раздели сас него доста се развихри дори наеба двама негови приятели
18.
Кол
17.06.2017 22:08:56
0
0
Ййййй
17.
До Теодор
17.06.2017 19:58:13
4
1
Теодоре,ако беше стока Лора щеше да е с теб.Но и ти като брат ти си боклук.
16.
За Лачезар
17.06.2017 12:02:36
6
4
Ех, лАчезаре, лАчезаре, това бившите съпрузи сте много злобни гадини... Или трябваше да кажа Теодоре? Какво си мислиш, че си неразпознаваем?! А приятелят ти знае ли, че си използвал името му? И поне да беше го изписал правилно, че който се казва лЪчезар, не се пише лАчезар. Ама ти си бил голям магьосник, щото докато беше женена за теб, не беше курва, и изведнъж след като ти наби шута,хоп, магия - стана курва! Майката на двамата ти сина е курва, защото сега живее с друг... Ами ако беше я таковал качествено, а не да опъваш чуждите жени, можеше и да те изтърпи край себе си, ебачо! Тя поне е създала живот, а ти какво създаде? Дардонки! Точно като страхлив заек, който злостно хапе, ако няма да го хванат. Хайде намери си за какво да живееш, ако не, умри, света няма нужда от злобата ти.
15.
Лачезарка
17.06.2017 00:59:02
4
3
Що не вземеш да си го начукаш педалче. Не всичко опира до чукане брат , но си комплексар явно на тази тема.
14.
???
17.06.2017 00:53:37
3
2
Циганчето явно си ти и живота ти не знам колко е хубав, но щом пишеш такива коментари мисля , че не е. Ти даже не го познаваш щом пишеш, че е циганин.
13.
Лачезар
17.06.2017 00:39:25
2
7
Хахаха шматка живота ми е много хубав и ште продалжавам да чукам курви като на твоя приятел сашто шматка като тебе или ти си Грудовското циганче Петарчо.Поздрави на кака ти Лора
12.
???
17.06.2017 00:10:12
4
3
Ех, Лъчезаре защо не си гледаш шибания живот. Много ебачи станахте, но в кавички.
11.
Ла4езар
16.06.2017 23:21:45
3
9
7:Потайна мишко мен не са ме чукали.Мога и тебе да изчукам. Питай Лора и колежката и Диана че яко чукам и ще ти хареса. Сас мои приятели ги разцепихме.Диана и тя много обича аналното чукане.Бях клиент на измамната адвокатка Таня Илиева за която работят.Много са лесни за чукане.Курвенски душички имат
10.
Мария Павлова
16.06.2017 23:19:59
0
7
Аз също смятам,че кмета от герб олицетворява пошлост и слабоумие и не искам отбора да буди такива асоциации.
9.
МАКОВЕЙ
16.06.2017 22:34:38
0
5
Кмета като кръстник поне едно стадионче за прощапулника на малкия да дари.На Събев без да му е кръсник два му подари.
8.
Онуфри
16.06.2017 22:30:46
0
5
Много нерез в таз Сранджа.Що не турихте едно фото и на булчето да го видим.
7.
???
16.06.2017 22:15:58
6
1
1: теб като те чукаха анално да не би да умря? 2: по добре жена с куфари от колкото такава като твоята да не знае къде си отваря краката 3:защо не я счупи и ако ти ставаше нямаше да се чудиш кои ще ти я вземе 4:става със смелост и упоритост 5:щом можеш да се змееш ок явно само в това те бива ! Шибани злобари
6.
Само НАФТА
16.06.2017 22:10:14
1
5
На куц кон залагаш момче.Николов за кръсник сега добре,а след три години.Обвързваш футболният си проект с политиката и го обричаш на провал.Като махнем гербокрадеца ти къде и с какви очи ще отидеш?????Футболистите не са много умни и ти не си изключение.ИМЕТО НАИСТИНА Е СМЕШНО.ЗА СИНА ЧЕСТИТО(можеше да го кръстиш ЗВЕЗДОМИР).
5.
МБАЛ
16.06.2017 21:57:28
4
2
„ЗВЕЗДИЧКА„-това някакъв клуб за бавноразвиващи ли е??Егати името.Иначе честито на момчето.Да му е жив и здрав наследника и да НЕ играе в клубове с имена като„звездичка“.Пак ми стана смешно///
4.
До 3
16.06.2017 20:58:07
2
7
Цървула обувка става ли?
3.
jeko
16.06.2017 20:55:11
1
11
Dano nai- posle si sedne na zadnika i ne zadqva chujdi bulki. Shtqh da mu chupq glavata na tozi mazen tapak s oskubani vejdi.
2.
Потребител
16.06.2017 20:50:08
1
10
Отново лъжи! Това не е първородния има още 2 доведени, взе си жена с куфари
1.
Лачезар
16.06.2017 20:28:33
4
13
Тоя шматарок си намери жена. Оргиите и бяха любими.Аз само анално я чуках умираше от кеф. Другите деца не са негови
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Извънредно! Кола пропадна в Бургас след ВиК авария Извънредно! Кола пропадна в Бургас след ВиК авария Водата тече като река  Уличното осветление в бургаския жк "Зорница" е така оскъдно, че на места е тъмно като в рог Уличното осветление в бургаския жк "Зорница" е така оскъдно, че на места е тъмно като в рог От Общината отговориха, че се предвижда поставяне на нови осветителни тела, но процесът ще е последователен Медиците от КОЦ-Русе: Спасяваме животи, но заплатите ни намаляват Медиците от КОЦ-Русе: Спасяваме животи, но заплатите ни намаляват Казват ни, че пари няма, споделят те и настояват за финансова ревизия  35 детски градини се включиха в конкурса „Да украсим Бургас“, "Вълшебство" води в класацията 35 детски градини се включиха в конкурса „Да украсим Бургас“, "Вълшебство" води в класацията Най-активни са в ж.к. „Славейков“ и „Меден рудник“ Китай изпраща влекач за танкера „Кайрос“ в Бургаския залив Китай изпраща влекач за танкера „Кайрос“ в Бургаския залив Плавателният съд с китайска регистрация временно остава в български води, преди да бъде поет от специализиран влекач Уроки или стрес? Как да разпознаем негативната енергия и кога да потърсим лекар Уроки или стрес? Как да разпознаем негативната енергия и кога да потърсим лекар Народните вярвания свързват личните неуспехи с уроки, докато съвременната медицина търси причината в психическото и физическото натоварване Четири знака, че тялото ви има недостиг на витамин С Четири знака, че тялото ви има недостиг на витамин С Нисък прием на витамин С засяга ставите, кожата и дори настроението - научете какви сигнали подава тялото и какво да промените в диетата си Две лекарки осъдени за смъртта на дете в Сливен Две лекарки осъдени за смъртта на дете в Сливен Момиченцето починало след погрешно назначено лечение и липса на навременна консултация със специалист, а присъдата подлежи на обжалване Уважаема госпожо Кабаиванска, Бургас Ви обича дълбоко и завинаги! Уважаема госпожо Кабаиванска, Бургас Ви обича дълбоко и завинаги! Тя е не просто артист, а символ на класа, на постоянство, на вярност към високите критерии, които днес често изглеждат забравени Националния исторически музей връчи наградата „Лъв - Пазител на наследството“ на кмета на Царево Националния исторически музей връчи наградата „Лъв - Пазител на наследството“ на кмета на Царево Марин Киров е отличен в знак на признание за усилията и ангажираността му към съхраняването на историческото богатство на региона
Учените са озадачени от гигантска структура, скрита под Бермудските острови, която е „различна от всичко друго на Земята“ Учените са озадачени от гигантска структура, скрита под Бермудските острови, която е „различна от всичко друго на Земята“ Бермудският триъгълник може да е една от най-големите мистерии в света, но учените току-що откриха нещо още по-озадачаващо в района Почина Карл Карлтън – легендата зад хита "She’s a Bad Mama Jama" Почина Карл Карлтън – легендата зад хита "She’s a Bad Mama Jama" Звездата от Детройт, чиято музика беляза цели поколения, си отиде след дълги здравословни проблеми, но остави вечен отпечатък с хитовете си Европейската прокуратура поиска имунитета на Илхан Кючюк, евродепутатът: Изненадан съм, ще съдействам Европейската прокуратура поиска имунитета на Илхан Кючюк, евродепутатът: Изненадан съм, ще съдействам Той попада под ударите на разследване по сигнал, подаден от бивш асистент – прокуратурата иска сваляне на имунитета му Украински подводен дрон удари руска подводница за 400 млн. долара в Новоросийск Украински подводен дрон удари руска подводница за 400 млн. долара в Новоросийск Новият дрон "Sub Sea Baby" на украинските сили е нанесъл сериозни щети на руска подводница, способна да изстрелва крилати ракети "Калибър", сочи информация от СБУ Синът на Роб Райнер арестуван след смъртта на родителите си в имението им в Калифорния Синът на Роб Райнер арестуван след смъртта на родителите си в имението им в Калифорния 32-годишният Ник Райнер е задържан с гаранция от 4 млн. долара Сватбена игра в Германия завърши с бой и ранена булка Сватбена игра в Германия завърши с бой и ранена булка Напрежение по време на традиционната игра с жартиера предизвика масова разправия с хоспитализирани и полицейско разследване Русия съди Euroclear за над 229 млрд. долара заради замразените активи Русия съди Euroclear за над 229 млрд. долара заради замразените активи Искът на Москва е реакция срещу блокирането на руски активи и предложенията на ЕС да използва средствата за финансиране на Украйна Камбоджанските власти твърдят, че Тайланд е пръскал токсичен газ от дрон Камбоджанските власти твърдят, че Тайланд е пръскал токсичен газ от дрон Отровен газ от дрон? Нов шокиращ епизод в конфликта Тайланд–Камбоджа Над 10 хил. души чакат да се чипират, мислят, че ще живеят вечно Над 10 хил. души чакат да се чипират, мислят, че ще живеят вечно Представител на компанията обясни, че всеки може да кандидатства за чипа чрез формуляр в секцията „Регистър на пациентите“ на уебсайта на "Нюралинк Москва удря Euroclear с иск за $229 милиарда заради замразените руски активи Москва удря Euroclear с иск за $229 милиарда заради замразените руски активи Руската централна банка влиза в открита юридическа война с ЕС, след като Брюксел удължи блокадата на руски средства
Слави ТРИФОНОВ Слави ТРИФОНОВ ПП-ДБ ни мислят за селяни и чалгари! Виц на деня Виц на деня - Купих си автомобил, от тези, които сами се управляват!
- Е къде е?
- Де да я знам. Замина някъде сам.
Виц на деня Виц на деня - От всичките ми съученици само Жорето остана в България.
- Браво на момчето, патриот! С какво се занимава?
- В затвора е...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Само у нас, притичвайки на червен светофар, може да те блъсне насрещен пешеходец!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори