×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят АМ "Тракия" между 157 и 162 км за ремонт в посока Бургас
  • Лятото започва с жеги от 35 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Динко забогатял с продажба на капачки и стари автобуси. Първият си голям удар направил в Бургас (ВИДЕО)


23 Май 2017, Вторник, 14:57 ч.

От къде Динко Вълев има пари? Този въпрос витае в социалните мрежи от месеци. Ловецът на бежанци най-после реши да вдигне завесата около благосъстоянието си. В любимата си поза в мерцедеса, пътувайки по магистралата, той разказа житейския си път на живо във Фейсбук.

Бизнес нюхът на Динко се появил, когато бил още в 4-5 клас. Тогава той и приятелят му Енчо събирали алуминиеви капачки. „Ровихме се по боклуците и събирахме капачки. На ден събирахме по 40-50 килограма, което правеше около 100-ина лева. Разделяхме си парите с Енчо”, разказва ямболията, цитиран от TrafficNews.

Техните съученици обаче започнали да ги подозират, че крадат, тъй като имали много пари. Те им разказали как правят благосъстоянието си, поради което започнали да ги подиграват. След като завършил училище, Динко отишъл в Англия, за да си търси късмета. Там обаче направил „бела”, за което след това си платил.

След като се върнал у нас, прахосал всички събрани пари от Албиона. Един ден покойният му баща му казал – „Динко, вместо да се чудиш какво да правиш, обикаляй и търси собствениците на изоставени паркирани коли пред входовете”.

Динко го послушал – започнал да купува по 3-4 коли по 200-250 лева, а след това ги продавал на вторични суровини със 100 лева печалба. Първият му голям удар бил в Бургас. Там той купил стар автобус и го продал двойно за скрап. Оттогава до днес Динко бил продал над 10 000 автобуса.






10
Коментара
Флагман.БГ Хвали се с новото си гадже Хвали се с новото си гадже 17/06/2025, Вторник 21:10 4
Парите не са всичко
Парите не са всичко 17/06/2025, Вторник 20:48 0
Владимир Путин ще посрещне...
Владимир Путин ще посрещне... 17/06/2025, Вторник 20:21 3
Жестока трагедия в Китай
Жестока трагедия в Китай 17/06/2025, Вторник 20:00 0
"Левски" ще играе с израелци
"Левски" ще играе с израелци 17/06/2025, Вторник 19:40 1
Тервел ИЛИЕВ Критиците му се скриха Критиците му се скриха 17/06/2025, Вторник 18:33 1
10
Коментара по темата
10.
do DINKO UMNIq
23.05.2017 20:23:26
0
1
ABE HITREC TI ZA IDIOTI LI NA VZE...oshte ne sme pochnali DA PASEM TREVA...begai se pregledai...
9.
Mestan
23.05.2017 17:20:22
0
15
Hahahha ebasi glupostite.....
8.
Mestan
23.05.2017 17:20:20
0
3
Hahahha ebasi glupostite.....
7.
rosko
23.05.2017 15:02:04
0
5
40 кг капачки по 2 гр.всяка са 20000 броя и това всеки ден. Излиза,че Ямбол има поне 500000 души население.Вие сами си напраете изводите
6.
ANTONIO RESIO
23.05.2017 13:14:20
0
5
10000 автобуса по 500лева горница са 5 000 000 лева,е бастун серящ пред керпичената си къща,аре посмали малко
5.
Байка
23.05.2017 13:01:17
0
4
Този би си паснал идеално с мис тигрова. Онази е също толкова елементарна. Може и да я попребива чат-пат, на нея това ще ѝ харесва.
4.
селски паляк
23.05.2017 12:41:00
0
7
хахах а за парите на камен нещо не каза ли нали е началник уж в креди лайн
3.
G
23.05.2017 12:35:32
2
9
А дрогата !?!?!???
2.
Свидетел
23.05.2017 12:18:52
0
13
Купуваше старите автобуси на Бургасбус на безценица и си"делкаха" печалбата с шефовете на фирмата.Някой от тях направиха добри пари покрай него.
1.
Автобусаджия
23.05.2017 12:11:56
0
18
Абе кавали, вие виждали ли сте 10000 автобуса....
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Създателят на „Класик А“ с тежки думи към ректора на СУ заради закриването на радиото Създателят на „Класик А“ с тежки думи към ректора на СУ заради закриването на радиото Не е възпитателно да разрушиш нещо, създадено с много усилия, смъмри го Васил Димитров с отворено писмо до медиите  След 2 месеца в кома, издъхна лекарка, пребита от ревност След 2 месеца в кома, издъхна лекарка, пребита от ревност Има достатъчно свидетели и записи от камери, доказващи вината на злодея за загубата на прекрасната жена Черноморец с трансферен удар! Национал подсилва нападението на „акулите“ Черноморец с трансферен удар! Национал подсилва нападението на „акулите“ Уговорени са проверки с Добруджа, Черно море, Ботев (Пловдив), Локомотив (ГО), Ямбол 6 години затвор за Адриан от катастрофата с Ани и Явор 6 години затвор за Адриан от катастрофата с Ани и Явор Магистратите отчитали разкаянието и съжалението на обвиняемия Липсва ли ви като шоумен Липсва ли ви като шоумен Той е фигура с много силна енергия, казва Боби Борисов Кадрови трус във "Фрапорт": Освободиха изп.директор на летищата в Бургас и Варна Франк Кванте Кадрови трус във "Фрапорт": Освободиха изп.директор на летищата в Бургас и Варна Франк Кванте Системното неглижиране на летище Бургас ли доведе до смяната на досегашния оперативен ръковиодител на двата аеропорта  BKFC се завръща в България с грандиозен спектакъл в Бургас BKFC се завръща в България с грандиозен спектакъл в Бургас Арена Бургас ще бъде арена с истински бойни емоции на 8 ноември Езиков абсурд: Новият квартал на Бургас "Мадика" се оказа "чурка", сменят името му Езиков абсурд: Новият квартал на Бургас "Мадика" се оказа "чурка", сменят името му Предложението е да се именува кв. "Тракия" - в чест на наследниците на хилядите тракийски бежанци, дошли в Бургас преди век Празник на смокинята в Созопол: Лято, традиции и изкушения Празник на смокинята в Созопол: Лято, традиции и изкушения Посетителите ще имат възможност да опитат домашно приготвени изкушения от смокини – от сладка, десерти и сиропи, до прочутата смокинова ракия Катастрофа блокира движението между Несебър и Бяла край с. Баня Катастрофа блокира движението между Несебър и Бяла край с. Баня Пътуващите да се заредят с търпение
Енергийна криза ни връхлита заради войната с Иран? Лъжа е, че ударите са заради създаване на ядрено оръжие Енергийна криза ни връхлита заради войната с Иран? Лъжа е, че ударите са заради създаване на ядрено оръжие От американското разузнаване днес признаха, че няма информация Техеран да „върви“ в тази посока, каза Мартин Табаков Туристи се стреснаха от акули в... Туристи се стреснаха от акули в... Турция Тръмп: Контролираме небето над Иран Тръмп: Контролираме небето над Иран От Белия дом: Никой не го прави по-добре от добрите стари Съединени американски щати Хвали се с новото си гадже Хвали се с новото си гадже Карлеуша е влюбена Златните момичета от FIG ACRO в Бургас гостуват на Доналд Тръмп Златните момичета от FIG ACRO в Бургас гостуват на Доналд Тръмп Прие ги в Овалния кабинет, за да ги поздрави Парите не са всичко Парите не са всичко Оклахома има скромен бюджет за НБА, но отлична организация Владимир Путин ще посрещне... Владимир Путин ще посрещне... Президентът на Русия ще говори с лидера на Индонезия при визита на Субианто в РФ Жестока трагедия в Китай Жестока трагедия в Китай При експлозия починаха най-малко 9 работници От Русия считат, че са нанесли голям удар От Русия считат, че са нанесли голям удар Кремъл се хвали Стотина българи спасени от ракетите на Иран, напуснаха Израел с три автобуса Стотина българи спасени от ракетите на Иран, напуснаха Израел с три автобуса Министърът на транспорта разкри, че са минали по безопасен маршрут през Египет, но отказа да даде подробности, за да не бъде застрашен животът им
Кристин Лагард, ЕЦБ Кристин Лагард, ЕЦБ Назрял е моментът за глобално евро Виц на деня Виц на деня - Господине, вдигнете си ципа на панталона, че ще ви излети "птичето"!
- Спокойно, ще се върне! Нали "яйцата" му са тук...
Виц на деня Виц на деня - Рангеле, кое ти допада най-много в мен?
- Ракията на баща ти.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук "Хората, които пият, са много по-щедри от трезвениците."
КАТ
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори