Русата Златка върти мусака, иска от гаджето да й направи дете!
12 Април 2017, Сряда, 21:39 ч.
Златка Райкова скоро няма да се види булка. Макар вече 4 години да излиза с ММА боеца Георги Валентинов, двамата никак не си представят да са женени. Спортистът не смятал скоро да скъсва с ергенския живот, а пък силиконката не искала да го притиска да взима такова важно решение, пише hotarena.net. Тя и Георги живеят отдавана под един покрив и нямат никакво съмнение, че може и да създадат наследник.
Русата Златтка често се замисляла в тази посока, понеже всичките й приятелки вече имали деца, а тя в никакъв случай не искала да изостава. Дори повдигнала на няколко пъти въпроса пред любимия си, който настоял, че са твърде млади за такава отговорност и може да си поживеят още преди да се превърнат в бавачки. „И двамата не вярваме в брака, но пък се надяваме да имаме дете дай Боже скоро”, преди време издаде Райкова. Самата тя отдавна е готова да се грижи за още едно малко същество в живота си.
Блондинката има опит в това и често си спомня, че и предишния си приятел Благой Иванов гледаше като писано яйце. Заради него се научи да готви и да бъде примерна домакиня. Не че овладяла френската кухня, но пък била майсторка на българските гозби и можела да впечатли всеки с тях. Взимала рецептите от по-възрастни жени, които я обучили на това онова, за да има представа как да приготвя базови ястия от родния край. Задобряла с опитите и дори днес се шегува, че знае как се прави любимото ядене на всеки български мъж – мусака, та ставала за идеална съпруга. Нямала никакви притеснения, че ще я вземат за отчаяна съпруга, която има интерес само да слугува на мъжа си.
В категории:
Лайфстайл
Пребиха майка пред 3-годишното й дете
02/11/2025, Неделя 17:00
0
Виктор Илчев от Немската гимназия в Бургас в „Златната лига“ на Стани Богат
Айтос е домакин на финалния кръг от Републиканския шампионат по мотокрос
02/11/2025, Неделя 16:21
0
Яжте туршия и кисело зеле срещу вирусите
02/11/2025, Неделя 16:00
0
Какво ни даде и какво ни взе 10 ноември?
02/11/2025, Неделя 15:41
4
Запомнете тези ритуали срещу уроки
02/11/2025, Неделя 15:21
0
Това е новата Мис България. Харесва ли ви?
Избухна лудост по хапче, от което забравяш да ядеш
02/11/2025, Неделя 14:41
0
Камион избухна в пламъци на Прохода на Републиката, образувала се е тапа
Те загубиха сина си, а убиецът му получи условна присъда
Извънредно! Запалиха колите на служител от Главната инспекция по труда
02/11/2025, Неделя 14:00
0
Истински ужас се крие зад убийството на 45-годишната жена от София

:-)
ОПРАВЕТЕ СИ ГРЕШКАТА!!!