15-годишен бургазлия отиде на училище с плик с дрога, закопчаха го
07 Февруари 2017, Вторник, 20:09 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративнаНадрусан шофьор крие дрога в шишенце за витамини
Непълнолетен бургазлия беше сгащен от служители на Пето РУ с наркотици в ж.к. „Лазур”. 15-годишният Мартин Л. е закопчан вчера след обяд, само на метри от Руската гимназия. Ученикът носел в себе си полиетиленов плик с около 3 гр марихуана. Разследването по случая продължава.Около 2 часа след полунощ, на бул. „Стефан Стамболов” до УМБАЛ-Бургас, полицейски патрул спрял за проверка бургаски Фолксваген Голф. Униформените открили в немския автомобил пластмасова опаковка от витамин, пълна с марихуана. Ченгетата веднага подложили на наркотест шофьора – 34-годишния Ирен Г. от Ахелой. Оказало се, че той седнал зад волана след употребата на канабис.
Дрогираният водач е арестуван за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо полицейско производство.
В категории:
Крими
Сделките с недвижи имиоти ще намалеят с 20 % за тази година, прогнозират брокери
Сивият кардинал на Техеран: Кой е Али Лариджани
Мартин Елвиса ще се върне в Ергенът, за да помогне на тези тримата
Трус на авиопазара: Подгответе се за по-скъпи билети и по-малко полети
Почина Слава Рачева, създателката на "Педя човек-лакът брада"
Мечтите ще се сбъднат в края на март за тези зодии
17/03/2026, Вторник 14:40
0
Тропическа „капсула на времето“: Учени откриха уникална гора на 300 милиона години в Китай
Кати от "Ергенът": Не всеки трябва да работи от 9 до 5, за да живее добре
17/03/2026, Вторник 14:00
6
Опасна операция: Спасяват бедстващи овце в 300-метрова бездна край Кърджали
Почина известен българин
Дни преди Великден: Ще има ли поскъпване на яйца и други продукти за празничната трапеза
Вучич: Сърбия няма намерение да напада Хърватия

това като справка за невежите имекяри решили да цензурират свободното изразяване на мнение на справедливо и обосновано гражданско възмущение
срамота е да си пълните хрониките с такива дребни мишешки акциики , то не остаха млади хора да не са минали през вашите патрулки и рпу-та, за това ли ви хрантутим с нашите данъци - за да създадете поколение на "престъпници" без вина , осъдени от вас да станат аутсайдери и ренегати!!!
а ушев напоследък падна по-ниско от всякога, занимава се 15-16 годишни хлапета, гони ги като копой, хапят го, блъскат го бакшиши
важно е мафията и едрите дилъри да са рахат , пълен разврат и пародия на институция