×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Каракачанов: България не трябва да участва в дрънкането на оръжия, чужди конфликти и битки


Каракачанов: България не трябва да участва в дрънкането на оръжия, чужди конфликти и битки
Красимир Каракачанов посети Карлово
29 Октомври 2016, Събота, 12:07 ч.

Всичките народи в България ще живеят под едни чисти и свети закони, както е дадено от Бога да живее човекът, подчерта Каракачанов

България не трябва да участва в дрънкането на оръжия, чужди конфликти и битки. България трябва да търси баланс във външната политика. Това каза кандидатът за президент на „Обединени патриоти – НФСБ, АТАКА и ВМРО“ Красимир Каракачанов в Карлово.

Кандидатите за президент и вицепрезидент на „Обединени патриоти – НФСБ, АТАКА и ВМРО“ Красимир Каракачанов и Явор Нотев, лидерът на АТАКА Волен Сидеров,  заместник- председателят на НФСБ Борис Ячев, съпредседателят на „Народен съюз“ Румен Йончев, както и депутатите Магдалена Ташева и Димитър Байрактаров говориха пред препълнената зала в родния град на Васил Левски.

Всичките народи в България ще живеят под едни чисти и свети закони, както е дадено от Бога да живее човекът; и за турчинът, и за евреинът и пр., каквито са, за всичките еднакво ще е само ако припознаят законите равно с българинът. Така ще е в наша България!

С тези думи на Дякона започна речта си Каракачанов в Карлово.

Той за пореден път подчерта, че за всички има място в България, но върховенството на българския закон трябва да е водещо. Ние задаваме правилата, ние няма да се подчиняваме на чужди господари и закони, както досегашният президент Росен Плевнелиев, посочи той.

Красимир Каракачанов допълни, че българският президент не може да се меси в конфликти, които не са наши. Украйна и Русия са живели векове наред и са намирали път да се разберат. Ние нямаме право да изискваме или да налагаме нашето становище по конфликта за Крим или по който да било чужд конфликт, заяви кандидатът за президент.

На фона на засилващия се мигрантски натиск българският държавен глава трябва да търси диалог и с Вашингтон, и с Москва, и Брюксел, и с Пекин, за да защити българския интерес. Категорично заявявам, че България няма място в дрънкането на оръжия, чужди конфликти и битки, заяви Красимир Каракачанов.

Българският интерес и българският закон са над всичко, беше категоричен той.

Кандидатът за вицепрезидент на „Обединени патриоти – НФСБ, АТАКА и ВМРО“  Явор Нотев за пореден път подчерта значимостта на обединението на патриотичните формации.

Нашето обединение е важно за съдбата на България, за бъдещето. Тогава всички задаваха въпроса ще го бъде ли това обединение, ще постигне ли целите си. Сега това не стои на дневен ред. Нашето обединение е мислено, то е изстрадано и е преживяно, както от тримата лидери, така и от всеки един от нас. Този е акт има силата и ще бъде гаранция за всички успехи, за които вие ще дадете своя вот, каза Нотев.

Той е категоричен, че президентът на Република България трябва преди всичко да бъде патриот. По тази причина аз подкрепям г-н Каракачанов и съм част от неговия екип. „Дондуков“ 2 е естественото място на което г-н Красимир Каракачанов трябва да бъде, категоричен е Явор Нотев.

На свой ред съпредседателят на „Народен съюз“ използва присъствието си в най-патриотичния град на България, за да изрази подкрепата на коалиционните партньори на „Обединени патриоти – НФСБ, АТАКА и ВМРО“.

Президентът трябва да е личност, трябва да е дипломат, трябва да има нужните качества. Президентството не е място за обучение и експерименти. Ние от „Народен съюз“ вярваме в силата на обединението и вярваме в качествата на Красимир Каракачанов и Явор Нотев. Те са нашите кандидати. На 6 ноември гласувайте с номер 19, завърши речта си Йончев.

Волен Сидеров не изневери на себе си и в характерния за него ораторски стил подчерта, че „Дондуков“ 2 не е санаториум за допенсионно отглеждане на стари политически кадри.

Това не е място за упражняване в държавнически умения. Това е място за силни лидери, за силни личности и за подготвени кадри. Красимир Каракачанов е доказал своята последователност, своите лидерски умения и любовта и отдадеността си за отстояване на българските интереси. Красимир Каракачанов и Явор Нотев са единствените достойни кандидати за президент и вицепрезидент на Република България, беше категоричен Сидеров.



2
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Тревога за инвеститорите - цената на златото спадна рязко Тревога за инвеститорите - цената на златото спадна рязко 31/01/2026, Събота 14:40 2
2
Коментара по темата
2.
RE-1
30.10.2016 10:43:11
0
0
Народът живеещ в България не е ли само един, независимо от етноса ?
А този псевдомакедонец може би за последно ще се напъва за управляващ.
1.
ясен си ни
29.10.2016 20:58:26
0
2
Направо вземай руското знаме и го развявай "патрЕоте".Вземи пример от коалиционния си партньор ненормалника който доскоро плюехте в несвяст в народното събрание.Така де признай си.Ще ти олекне.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Радев с нова покана от ПП "Трети март", била създадена за него за изборите Радев с нова покана от ПП "Трети март", била създадена за него за изборите Учредихме я без Ваше знание или санкция, за да имаме готовност за участие в предстоящия вот, написаха от партията Попфолк певицата Андреа открива нова творческа страница като художник Попфолк певицата Андреа открива нова творческа страница като художник Изпълнителката подготвя изложба в галерия на жълтите павета по повод 20 години на сцена Тревога за инвеститорите - цената на златото спадна рязко Тревога за инвеститорите - цената на златото спадна рязко Цената на благородния метал отбеляза една от най-силните си корекции от над десетилетие насам Страхотен бутер сладкиш с боровинки и крема сирене за съботния ден Страхотен бутер сладкиш с боровинки и крема сирене за съботния ден Бърз домашен десерт с минимални усилия и максимален ефект Борисов се срещна и с канцлера Мерц, каза му за предстоящите избори в България Борисов се срещна и с канцлера Мерц, каза му за предстоящите избори в България ГЕРБ ще представи визията си за мащабна модернизация на държавата Оставаме си най-нещастните в ЕС, според световните класации Оставаме си най-нещастните в ЕС, според световните класации България е на 85-о място в света по индекс на щастие и заема последната позиция в Европейския съюз България изпреварва Сърбия по военна мощ, но остава зад Турция и Румъния България изпреварва Сърбия по военна мощ, но остава зад Турция и Румъния Страната ни заема 62-ро място в света според индекса Global Firepower за 2025 г. Само 5 български университета влизат в класацията Times Higher Education 2026 Само 5 български университета влизат в класацията Times Higher Education 2026 Софийският университет е единственият български ВУЗ, класиран в седем предметни области на Times Higher Education Среднощна катастрофа до детската градина в центъра на Поморие Среднощна катастрофа до детската градина в центъра на Поморие В сигнал до Флагман.бг наш читател твърди, че колата е на общински съветник от Поморие „Блокада на пътя на смъртта“: Спират движението край Телиш в памет на Сияна и всички жертви „Блокада на пътя на смъртта“: Спират движението край Телиш в памет на Сияна и всички жертви Днес се навършват десет месеца от трагичната смърт на 12-годишната Сияна
Сграбчи я и се хвърли с нея под влака: Поредно мигрантско зверство Сграбчи я и се хвърли с нея под влака: Поредно мигрантско зверство Южносудански мигрант в Германия си хареса 18-годишно момиче, с което да умре Гърция затяга контрола за имоти заради турски схеми през България Гърция затяга контрола за имоти заради турски схеми през България Атина разглежда покупките на недвижими имоти в Еврос като въпрос на национална сигурност Генералният секретар на ООН предупреждава за предстоящ финансов колапс Генералният секретар на ООН предупреждава за предстоящ финансов колапс Ситуацията ще се влоши още повече в близко бъдеще“, пише Антонио Гутериш Мъжът на Риана иска да се кандидатира за кмет на Ню Йорк Мъжът на Риана иска да се кандидатира за кмет на Ню Йорк A$AP Rocky е родом от Ню Йорк, а до 2029 г. ще покрива възрастовите изисквания за позицията на кмет Почти всички ябълки в Европа съдържат остатъци от пестициди Почти всички ябълки в Европа съдържат остатъци от пестициди 85% от пробите на ябълки съдържат множество остатъци от химикали, а „вечни вещества“ се откриват в 64% от пробите, сочи ново наблюдение на европейски организации ЕС подготвя 20-и пакет санкции срещу Русия ЕС подготвя 20-и пакет санкции срещу Русия Кая Калас обяви цел за въвеждане на новите мерки на 24 февруари с акцент върху морските услуги и енергийния сектор Американската армада е във водите на Близкия изток, но Иран не се предава Американската армада е във водите на Близкия изток, но Иран не се предава Техеран заяви, че въоръжените сили са с пръст на спусъка и готови за незабавен отговор Как Мюсюлманското братство превърна толерантността в оръжие срещу демокрацията Как Мюсюлманското братство превърна толерантността в оръжие срещу демокрацията Аржентина, отделни щати в САЩ и арабски държави го обявиха за терористична организация, либерална Европа още се колебае Илон Мъск призна в Давос: Имаме 9000 сателита в околоземната орбита, не сме засекли извънземни Илон Мъск призна в Давос: Имаме 9000 сателита в околоземната орбита, не сме засекли извънземни Основателят на Tesla и SpaceX коментира бъдещето на изкуствения интелект, роботите и липсата на доказателства за извънземен живот Поведение на Тръмп предизвика въпроси за самообладанието му Поведение на Тръмп предизвика въпроси за самообладанието му Президентът бе забелязан да отклонява вниманието си по време на ключови срещи, а европейски партньори изразиха притеснения относно стабилността му
Илияна ЙОТОВА, президент Илияна ЙОТОВА, президент Политическите фигури не са решение за служебния кабинет
Виц на деня Виц на деня - Здрасти, как е? Завърши ли висшето?
- Завърших. С две дипломи съм вече - психология и публична администрация.
- Браво! А по колко даваш доматитe?
Виц на деня Виц на деня - Защо закъсня с 30 минути?
- Красивите жени могат да закъсняват за среща!
- Така е, но ти защо закъсня?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Опитният мъж знае, че трябва да почука, дори когато отваря вратата на гардероба.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори