След 277 дни Нибиру се приближава до Земята, задава се апокалипсис?
Ако все пак Нибиру се приближи до Земята, след по-малко от година може земната ос да промени наклона си с 25,3 градуса и да се промени коренно животът на хората, които оцелеят.
25 Октомври 2016, Вторник, 10:08 ч.
Мистици плашат със смяна на полюсите и увеличаване на нивото на световния океан с 60 метра, със земетресения и цунами
След 277 дни Нибиру ще е опасно близо до Земята, съобщава esoreiter.ru. Заради малкото разстояние до нашата планета, може да се стигне до апокалипсис, твърдят мистици. Според повечето от учените обаче, Нибиру не съществува.
Ако все пак тази планета се приближи до Земята, след по-малко от година, може земната ос да промени наклона си с 25,3 градуса и да се промени коренно животът на хората, които оцелеят. Възможно е да се сменят полюсите и в резултат на стопяването на ледниците, нивото на световния океан да се повиши с 60 метра. Мистици прогнозират и „събуждане“ на всички вулкани. Земята щяла да бъде връхлетяна от цунами и катастрофални земетресения.
Този сценарий обаче едва ли ще се реализира. Учените са категорични: това е фантастика.
В категории:
Животът
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Мениджърът Иван Иванов стана лидер на ГЕРБ в Айтос
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата
Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора
Спортно училище „Юрий Гагарин“ в Бургас открива обновената си учебна сграда и модернизирано общежитие
Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа

Колкото и глупаво да звучи, има малко логика.
Вие, като умен човек, можехте да отразите собственното си мнение, свързано с темата, а не да оценяте коментарите на на другите, тоест, да пишете глупости!
Дали зад Нибиру, не се крие трета световна война?