×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Тръмп ще отбележи първите 100 дни от управлението си с митинг в Детройт
  • Ето какво ще е времето днес
  • Тръмп ще намали въздействието на автомобилните мита
  • След великденската ваканция, депутатите се събират за две заседания, започвайки с извънреден парламентарен контрол днес
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Айтоските цигани масово тръгнаха към Германия, намериха начин да им прецакат социалната система


Айтоските цигани масово тръгнаха към Германия, намериха начин да им прецакат социалната система
Тези хора добре знаят как да живеят на чужд гръб. Сега за тях да му мисли Германия
17 Септември 2016, Събота, 19:12 ч.
Автор: Флагман.бг

Брачното свидетелство гарантира на всяка фамилия доволно добри социални придобивки

Млади ромски семейства от квартал "Странджа" в Айтос масово се изнасят към Германия. Преди да отпътуват на запад цялото домочадие, двойките, живеещи досега на семейни начала сключват граждански брак. Самотно работещи мъже там пък се завръщат, за да се венчаят и да отведат семействата си в Немско, съобщава айтоският вестник "Народен приятел".

Не се знае кой е дал тон за документираната смяна на ергенския живот с брачен, но се говори, че брачното свидетелство гарантира на всяка фамилия доволно добри социални придобивки.

Рекордните 240 брака са сключени в община Айтос само за осемте месеца от началото на тази година, докато през цялата 2015 г. пред общинския олтар са се разписали 120 двойки. Офанзивата започнала от средата на м.г. Първите бракосъчетани са от месеци в Германия и нямат намерение да се завръщат, твърдят близки.

Масово се сменят и имената на децата, родени от недокументираното съжителство. Сега татковците ги припознават с цел промяна на бащиното и фамилното име - вероятно условие за получаване на социални помощи в приемната страна.

В категории: Айтос


13
Коментара
Флагман.БГ Взе награда от 20 бона Взе награда от 20 бона 29/04/2025, Вторник 22:00 0
Флагман.БГ На десния си крак носи бижута за... На десния си крак носи бижута за... 29/04/2025, Вторник 21:03 1
Големи проблеми с водата в...
Големи проблеми с водата в... 29/04/2025, Вторник 20:40 0
Млада жена нападна полицаи
Млада жена нападна полицаи 29/04/2025, Вторник 20:00 0
Флагман.БГ Спечели чисто нова кола Спечели чисто нова кола 29/04/2025, Вторник 19:40 0
Флагман.БГ Каза за българския футбол Каза за българския футбол 29/04/2025, Вторник 19:24 0
13
Коментара по темата
13.
Ммм
18.09.2016 12:31:34
0
8
Да са живи и здрави германците, имаме още много сапун да пращаме. Време беше някой друг народ да ги изхранва.
12.
до Една
18.09.2016 08:17:15
2
27
И не само немците си мислят,че българите са мургави,невъзпитани ,нагли и мързеливи.Наскоро трябваше да посрещна семейство ирландци и им бяха обяснили ,че ще ги чака българин на летището.Учудването на жената беше огромно,че съм светъл със сини очи,а те са се оглеждали да видят някой мургавел.Масово на запад,че и на изток(напр. руснаците)са с убеждението ,че приличаме поскоро на индийци.Много е жалко че точно тази група"сънародници"ни представят най-масово пред света...
11.
българин
18.09.2016 02:18:56
1
6
Айтоския Мегастар, аз вече съм ти фен бате, до живот!
10.
Една
18.09.2016 00:27:04
1
29
Жалко само за БЪЛГАРИТЕ които отоват да РАБОТЯТ в Германия,защото когато чуят за Българи ,немците мислят че става въпрос за цигани!!! Това е нашия етикет в чужбина за съжаление
9.
Иван
17.09.2016 23:05:37
0
6
Стара работа
8.
наблюдател
17.09.2016 21:26:05
1
28
Иска си ги, получиха си ги немците. Сега със здраве да си ги гледат и хрантутят.
7.
nikolai
17.09.2016 21:17:27
2
18
Nemskite gradove sa zadrasteni ot negri i arabi s po tri 4etiri deca pove4eto neuki s fal6ivi pasporti ili bez dokument za identi4nost ne znam kak amerikancite uspqha da im pri4inqt tova zlo no tazi strana e obre4ena na bavno no sigurno zatrivane a nai kurioznoto e 4e 4oveka koito predizvika tova samoubiistvo na sobstvenata si strana e vse o6te na vlast neobezpokoqvan ot nikogo
6.
Химлер
17.09.2016 21:16:36
4
22
Внасяме матриял днес, изнасяме
сапун утре!
5.
лало циганина
17.09.2016 21:10:07
5
37
ужас, какво ще правят гербаджийте без електорат?
4.
_nib_
17.09.2016 21:06:18
0
32
Ко казала дъртия вампир Меркел за мигрантите-ЩЕ СЕ СПРАВИМ.Ся да се справя и с нашите цигани.
3.
hms-tuning.de
17.09.2016 20:06:42
0
8
Ше има ли място там с бежанците
2.
222
17.09.2016 19:51:34
0
61
Цялата циганска сган вън от България!!! Честито на германците!!!
1.
Айтозлия
17.09.2016 19:41:59
1
73
Халал да са им на немците!!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тоби се огъна пред напористия Владов, обеща му вечеря за двама Тоби се огъна пред напористия Владов, обеща му вечеря за двама Отстраненият от шоуто готвач се появи на вечерната резервация с цветя и любовно послание Добра новина за България! Беларуските туристи се завръщат в морските ни курорти Добра новина за България! Беларуските туристи се завръщат в морските ни курорти Вече са договорени първите групи и стартираха резервациите за организираните пътувания Взе награда от 20 бона Взе награда от 20 бона Добрин не завоюва колата от Турнирите, но получи награда за атрактивност Световен шампион пристига в Бургас Световен шампион пристига в Бургас Нафтата със силен трансфер Токът на Иберийския полуостров спрял заради фотоволтаици Токът на Иберийския полуостров спрял заради фотоволтаици 60% дял на ВЕИ в мощностния баланс е критичен, поясни енергийният експерт Иван Хиновски Жечо Станков: Енергийната ни система е добре защитена от удар като този в Испания Жечо Станков: Енергийната ни система е добре защитена от удар като този в Испания Той сподели, че се съмнява кибератака да е причината за аварията на Иберийския полуостров, заради която няколко държави останаха без ток Големи проблеми с водата в... Големи проблеми с водата в... Хората във врачанско село бедстват Заради полицейски чадър ли поевтинява кокаинът? Експерт тръби, че дрогата минава през Бургас и Варна Заради полицейски чадър ли поевтинява кокаинът? Експерт тръби, че дрогата минава през Бургас и Варна Европол казва, че влиза от двете пристанища, поясни бившият секретар на МВР проф. Николай Радулов Промяна в движението по "Тракия" утре Промяна в движението по "Тракия" утре Движението при 251-ви км, в посока Бургас, ще е в активната лента за няколко часа Бургаският ж.к. „Зорница“ ще има още един вход-изход Бургаският ж.к. „Зорница“ ще има още един вход-изход Гражданите настояват за реализацията й от години
Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Терористът е избягал със скутер Медведев отсече: Русия и САЩ са... Медведев отсече: Русия и САЩ са... Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон Драмата с тока не спря Григор Димитров Драмата с тока не спря Григор Димитров Българинът победи чисто великобританец Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Знаете ли, това, което правя, е изключително сериозно, заяви президентът на САЩ Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България "Европа трябва да защитава физичната среда, но и мрежовата", каза пък специалистът по киберсигурност Ясен Такев Почина Ирина Мутафчиева Почина Ирина Мутафчиева Тя е автор на множество публикации в централния периодичен печат и в специализирани издания А ако токът спре в такъв момент? А ако токът спре в такъв момент? Хаосът в Испания можеше да е още по-голям Най-малко 26 души загинаха при експлозия Най-малко 26 души загинаха при експлозия Починали са и деца В Мадрид тече грандиозно изкупуване на... В Мадрид тече грандиозно изкупуване на... По неволя: Транзисторите се връщат на мода Защо на Пиренеите останаха без ток? От Лисабон казаха има ли кибератака Защо на Пиренеите останаха без ток? От Лисабон казаха има ли кибератака В Мадрид обаче не бързат с констатациите
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Ние ценим живота на хората, а не парадите Виц на деня Виц на деня Тя разбра, че трябва да си обръсне краката, когато Той я погали и каза:
- Шаро, махай се!
Виц на деня Виц на деня - Като малък исках да стана гробар...
- Защо?
- Спокойна работа, клиентите не се оплакват.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Село - място, където кокошките ходят сурови по улиците.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори