×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Нов удар на САЩ по наркотрафика в Тихия океан с двама убити
  • Превръщането на женската уязвимост в порнографско съдържание показва сериозни пропуски в контрола
  • 20 г. след последния български зимен медал: 20 спортисти в опит да променят историята
  • Интензивен трафик за товарни автомобили на Капитан Андреево"
  • Бурята "Леонардо" взе жертва в Испания
  • Тръмп и Путин се споразумяха да възстановят „червения телефон“ на високо военно ниво
  • Индустрията в колапс, уволняват хиляди хора
  • Естония затваря граничните си пунктове с Русия през нощта
  • Смърт след забележка за висока скорост: Mъж почина след побой, обвиняемият е под домашен арест
  • Днес през 1878 г. е свободен град Бургас от османско владичество и е учредена първата българска градска община
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Шефът на Агромах брутално унизи премиера Бойко Борисов(УНИКАЛНО ВИДЕО)


Шефът на Агромах брутално унизи премиера Бойко Борисов(УНИКАЛНО ВИДЕО)
Шефът на Агромах Методи Бачев(вдясно) в компанията на Коцето и Краси Радков
30 Август 2016, Вторник, 17:51 ч.

Шефът на мощния блогоевградски строителен консорциум „Агромах” Методи Бачев попари като с вряла вода и шашардиса от изумление жителите на симитлийското евросело Черниче, обявявайки пред тях, че кметът на Симитли Апостол Апостолов е е*ал премиера Бойко Борисов.

Публичното унижение към премиера дойде по време на изказване от страна на Методи Бачев, на традиционен курбан на кукерската група в селото, провел се миналият петък.

Най – шокиращото от всичко обаче бе, че непресметнатото иказване стана пред очите на трима представители на органите на реда, които бяха „специално ангажирани” да охарняват меропирятието.
Хората недоволно подмятаха, че каквато е власта в държавата, такава е и оправитя в нея. „ Това е не подигравка с власта, това е гаврa, абсолютна издънка”, подмятаха те. Стряскащото „признание” от страна на Методи Бачев остави с отоврена уста и обичани родни шоумени и звезди като Краси Радков и Константин, които бяха поканени лично от него да веселят съборяните.

Празникът им бе уважен и от кмета на община Симитли Апостол Апостолов, който макар и за кратко уважи събитието и седна на обща трапеза с всички празнуващи, съобщава сайтът Pirinsko.com.

Апостолов обаче категорично отказа да седне под „вип” шатрите, направени специално за елитните гости и предпочете компанията на кметския наместник на село Градево Кирил Йосифов.

Резилът на Методи Бачев обаче дойде малко след 23:00 часа, когато в свое обръщение към актьора Краси Радков и под въздействието на алкохола, на микрофон на всеуслошание заяви: „Краси искам да ти кажа, че кмета на Симитли Апостол Апостолов е "е*ал" Бойко Борисов.

Така вместо смях, сред присътващите се чуха възклицания на недоволство от поведението на строителния бос.

Това е нечувано, този за какъв се има, как може такива неща, някой да му вземе микрохфона, на каква дрога е”? Това бяха само част от коментарите, с които хората на събора обсипаха М. Бачев.

Пред Pirinsko.com кметът на Симитли Ап. Апостолов каза, че това е било грозно и непристойно поведение на Методи Бачев и отказа да коментира случая.

Методи Бачев многократно е споменавал, че е един от най-приближените хора на генерал Б. Борисов, с който обича да играе карти и тенис.

Под сурдинка в Пиринско се коментира, че Методи Бачев е започнал анти предизборна кампания срещу ПП ГЕРБ за предстоящите президентски избори, които ще се проведат през месец ноември тази година.

Най-вероятно причината е, че на 10 март тази година под ръководството на Специализираната прокуратура, разследващи от ГДБОП, подпомагани от служители на НАП извършиха претърсвания и изземвания на 1 млн. евро от търговското дружество „Агромах“ ЕООД, както и „Пътища Пловдив“ АД, двете с основен предмет на дейност строителство.

Тези две дружества са регистрирали няколко свои дъщерни дружества, които участват като техни подизпълнители при изграждане на строителни обекти. Дружествата от групата на „Агромах“ ЕООД и дружествата от групата на „Пътища Пловдив груп“ АД ползват доставки от дружества, наречени „Буфери“ - „Кей пласт“ ЕООД и „Кей транс гео“ ЕООД. Чрез тези буферни дружества се осигурява документален поток, регулиращ задълженията за внасяне на ДДС на дружествата от строителните групи.

По този начин се намалява дължимия от тях към държавния бюджет ДДС за внасяне. От своя страна буферните дружества ползват документален поток от друга група дружества с характеристиката на „липсващи търговски“ – регистрирани на лица с нисък социален статус, с цел функциониране на създадената схема на данъчна измама. С ползваното данъчно предимство от страна на големите строителни фирми, щетата за фиска за една година и половина е 14 млн. лева избегнат за внасяне ДДС. При претърсванията и изземванията в гр. Лом са открити и иззети златни накити на стойност около 500 000 лв.

При извършване на процесуално-следствените действия в базата на „Агромах“ ЕООД в района на гр. Благоевград, служителка от дружеството се е опитала да изнесе в сак сумата от около 1 000 000 евро, това бе посочено в съобщението от Специализираната прокуратура.

„Акция в този смисъл не е имало в офиса на „Агромах“ край Бело поле, имаше проверка на документи - каквото са поискали, сме им го предоставили. Не отговарят изобщо на истината твърденията, изнесени от Специализираната прокуратура, защото фирмата не е правила данъчни измами. Нека прокуратурата или ГДБОП да покажат документи, че дължим 14 млн. лв. ДДС, защото, ако не го направят, ще заведа пред офисите им 3500 работници - да им плащат те заплатите и да хранят семействата им. Това е някаква поръчка срещу нашата работеща фирма, не знам откъде идва, но явно целта е да ни съсипят. Нашата фирма работи от години и се е доказала на пазара, миналата година сме внесли 20 млн. лв. данъци в бюджета, изрядни сме, имаме 40 млн. лв. лизингови вноски за закупена техника, при нас всичко е ясно и прозрачно, но явно сме пречка за някого. Що се отнася до прословутия 1 млн. евро в брой, които сме имали в касата, това при нас е нормална сума за разплащания, тъй като ежедневно през офиса минават много доставчици, това е всичко и това е истината”, каза Методи Бачев.

През последните години името на Методи Бачв нашумя около поредица от скандали, сбиване в дискотека и арести за неизпълнение на полицейски разпореждания и груби обиди към представителите на органите на реда, които твърдят, че са наричани „курчовци“. „Ей, нещастници, вие ли ще ми кажете къде да се движа, курчовци такива“. „Ще платя и пак ще ви вчерня живота, какви сте вие“, произнесял Бачев тези култови реплики и не пропускал да коментира близките си отношения с премиера и министър Лиляна Павлова.





10
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Зуека става актьор във филма за Стоичков? Зуека става актьор във филма за Стоичков? 06/02/2026, Петък 12:34 0
Мария АРНАУДОВА Честваме 148 години от освобождението на Бургас Честваме 148 години от освобождението на Бургас 06/02/2026, Петък 10:45 5
10
Коментара по темата
10.
Доктор ох боли
31.08.2016 09:29:24
1
4
Николов да си прави изводи и за неговото обкръжение особено при сънирането
9.
Иван бойчев
31.08.2016 04:47:12
1
5
Абе може и да е вярно той премиерът се хвалеше че ще става гей
8.
Рени
31.08.2016 00:02:29
1
4
Аман от тъпизми само в едно село с селяни може да повярват на тази тъпотия.
7.
baihui do #4,5,6.
30.08.2016 17:54:52
7
3
Не се безпокойте, човекът вече си е платил "аналгина" ! Мислете за вашия аналгин ! Капути!
6.
112
30.08.2016 17:40:19
1
9
Малеее. Тоя ще го за боли главата много!
5.
jkh
30.08.2016 17:30:40
2
28
Гледайте и слушайте тоя тулуп булгар-бизнесмен какво отношение има към премиера на държавата и си правете изводите какво му е отношението към клетите работници във фирмичката му. Е за това ще ревете, че няма кой да ви работи. С такова възпитание какъв бизнесмен може да е тоя, селяк
4.
v
30.08.2016 17:07:34
3
21
Не симпатизирам на никой политик,ама тоя на Агромах ще бъде здраво ебан
3.
ха ха
30.08.2016 16:32:25
2
15
ей ся му се разказа играта на тоя балък. дотук беше с бизнеса му.
2.
baihui
30.08.2016 16:09:17
5
10
Ха,ха ! Що се чудите ?! Снощи и аз е*ах един в тъмното в нашия вход и го попитах: "Ти как се казваш, бе ?" а той ми оговори: "Бойко Борисов". Защо да не му вярвам на човека ?!
1.
FREE BULGARIA
30.08.2016 15:35:19
10
8
Ne e tipichno za Bulgarite da se govoriat i praviat gluposti. Toia pich ne e Bulgarin ami ziganin.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Спипаха много незаконни цигари на границата с Турция Спипаха много незаконни цигари на границата с Турция Камионът с чужда регистрация пристига на МП Лесово на 02.02.2026 г. на входящо трасе в страната Зуека става актьор във филма за Стоичков? Зуека става актьор във филма за Стоичков? Актьорът пропътува 500 километра до Барселона, за да се включи в епизод от кастинга за главната роля Издирваните след тройната екзекуция до Сърбия изглежда, че са в Турско Издирваните след тройната екзекуция до Сърбия изглежда, че са в Турско Били са в къщата на Ивайло Калушев в с. Българи, Царевско, след което следите им се губят. До пещерата "Махарата", зад границата с турско, ли са засечени от термокамери? Защо не трябва да оставяте никакви предмети в колата при студено време Защо не трябва да оставяте никакви предмети в колата при студено време В студеното време в автомобила не бива да бъдат забравяни всякакви електронни устройства Киберексперт: Възможно е българи да стоят зад достъпа до камерите в АГ кабинет Киберексперт: Възможно е българи да стоят зад достъпа до камерите в АГ кабинет Явор Колев призова за международно разследване и подчерта нуждата от по-добра защита на устройствата за видеонаблюдение Президентът към българските олимпийци: Цяла България е с вас Президентът към българските олимпийци: Цяла България е с вас Йотова е в Милано по покана на президента на Международния олимпийски комитет Кърсти Ковънтри за официалната церемония по откриването на Олимпиадата Безпрецедентно съдебно дело: Разследваща журналистка срещу депутат от „Възраждане“ Безпрецедентно съдебно дело: Разследваща журналистка срещу депутат от „Възраждане“ Тя е от генерацията на изчезващите журналисти - от онези, които изкуственият интелект не може и няма как да замени, коментира главният редактор на СКАТ ТВ Севдалина Пенева Честваме 148 години от освобождението на Бургас Честваме 148 години от освобождението на Бургас На 6 февруари градът си спомня великото дело на освободителите с тържествена програма, историческа памет и признателност Бургаски депутат натиска педала на мощен звяр БМВ Бургаски депутат натиска педала на мощен звяр БМВ Той е единственият депутат, който притежава подобно спортно бижу, заради което предизвиква завистливите погледи на колегите си, любителите на високите скорости Любо Пенев е на крака, забелязан е да се разхожда в Борисовата градина Любо Пенев е на крака, забелязан е да се разхожда в Борисовата градина 59-годишният специалист се е разхождал в парка заедно със съпругата си Кристина
"Ливърпул" ще трябва да плати 2,8 млн. паунда за този футболист, но определено си струва "Ливърпул" ще трябва да плати 2,8 млн. паунда за този футболист, но определено си струва Размерът на плащането е определен от трибунал на Професионалната футболна компенсационна комисия (PFCC) и не подлежи на допълнителни преговори между двата клуба Шпионски скандал в Гърция: офицер от ВВС изнасял класифицирана информация за Китай Шпионски скандал в Гърция: офицер от ВВС изнасял класифицирана информация за Китай Разследването тръгва по сигнал на ЦРУ, офицерът е имал достъп до тайни на НАТО Ад в Мароко: Проливни дъждове евакуираха близо 150 000 души Ад в Мароко: Проливни дъждове евакуираха близо 150 000 души Нестабилните метеорологични условия в Мароко ще продължат да засягат няколко части на страната Край на бързите сделки: Как се променя пазарът на имоти в София през 2026 г. Край на бързите сделки: Как се променя пазарът на имоти в София през 2026 г. Средните цени трайно преминаха психологическата граница от 2000 евро на квадратен метър, а в централните и южните квартали сделки над 2500 евро вече не са изключение Мъж уби с нож партньорката си на бул. „Никола Пашич“ в Лесковац Мъж уби с нож партньорката си на бул. „Никола Пашич“ в Лесковац Шофьорът на автомобила разказа, че малолетното му дете, което е било с него в колата, е видяло цялата зловеща сцена и поради преживяната травма е било отведено за оказване на медицинска помощ Естония затваря граничните си пунктове с Русия през нощта Естония затваря граничните си пунктове с Русия през нощта Пунктовете ще останат отворени през деня в продължение на 12 часа. Забраната за разпръскване на сол доведе до превръщане на Берлин в ледена пързалка за пешеходците Забраната за разпръскване на сол доведе до превръщане на Берлин в ледена пързалка за пешеходците Рекорден брой от 2270 паднали хора за едно денонощие, доведе до политическо напрежение около забраната за разпръскване на солress. Костадинов предяви териториални претенции към Русия Костадинов предяви териториални претенции към Русия Той изреди българските държави по света: Татарстан, Кабардино-Балкария, Чувашия, все руски републики Община Царево стартира проект за грижа за детското здраве Община Царево стартира проект за грижа за детското здраве С над 230 хил. лв. безвъзмездно финансиране се обновява медицинският център и се оборудват педиатрични кабинети Мелания Тръмп води усилени преговори с екипа на Путин за връщането на украински деца Мелания Тръмп води усилени преговори с екипа на Путин за връщането на украински деца Към днешна дата 15 деца са успешно върнати в Украйна, откакто тя започна застъпничеството си, включително седем през декември.
Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Цените се покачват и това притеснява хората
Виц на деня Виц на деня Катаджия спира автомобил.
– Минахте на червен светофар. – Шофьора без да каже нищо подава 10 лева.
– И с превишена скорост- – Шофьора прибира 10-те и подава 50 лева.
– Изглеждате ми подпийнал. – Шофьора подменя 50-те лв. със 100 лева.
– Тая кола, не е ли крадена? – На мястото на 100-те лева се появява дуло на пистолет 45-ти калибър…
– Ами… Да се върнем на това, че сте пил…
Виц на деня Виц на деня В родилния дом нов баща се удивлява:
- Какво... близнаци!?
- Не, едно е! - успокоява го медицинската сестра. - И следващия път елате трезвен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Преди не ми вървеше с мъжете, но мина време и натрупах опит... Сега на мъжете не им върви с мен...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори