×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ангел Радичев финтира журналистите, съдия Захарин Захариев ще гледа мярката му за неотклонение


Ангел Радичев финтира журналистите, съдия Захарин Захариев ще гледа мярката му за неотклонение
31-годишният карнобатлия Ангел Радичев настоява за по-лека мярка - парична гаранция или подписка
Тема в развитие
Карнобатман се размина с две години пробация и поправителен труд във фирмата на баща си Батката Ангел Радичев и нападнатият автобусен шофьор си стиснаха ръцете в съдебна зала Първо във Флагман.бг! Пуснаха на свобода хулигана от АМ „Тракия”, изчезнаха свидетелите на екшъна Обрат! Шофьорът на автобуса провокирал хулигана на АМ „Тракия” Карнобатският съд пусна под домашен арест батката Ангел Радичев Ангел Радичев финтира журналистите, съдия Захарин Захариев ще гледа мярката му за неотклонение Само във Флагман.БГ! Карнобатман - геройски паднал Ангел (УНИКАЛНО ВИДЕО) Бургаският съд закопа хулигана Ангел Радичев Екшън в съда! Ангел Радичев скъса синджира, обвини журналистите, прибират го с белезници Хулиганът от АМ „Тракия”: Съжалявам за супер селяндурската постъпка „Героят“ от АМ „Тракия“ Ангел Радичев се оказа бизнесмен, а не „момчето на татко“ Само във Флагман! Вижте прокурор Щиляна Петкова и мислете за човека, който снима хулигана Радичев (ВИДЕО) Районният съд и прокуратурата в Карнобат скриха от медиите арестувания Ангел Радичев, за да го пуснат под домашен арест Карнобатската прокуратура се засрами след гафа! Обвини Ангел Радичев за екшъна на АМ "Тракия", грозят го до 5 години затвор Първо във Флагман.БГ! Прокуратурата и МВР сътвориха среднощен екшън с хулигана, заплашил шофьор на автобус Освободиха Ангел от ареста, прокуратурата няма да повдига обвинение Бащата на хулигана от АМ „Тракия“ - акционер в голяма транспортна фирма Търсят смел прокурор в Карнобат, за да се захване с обвинението срещу Ангел Радичев, грозят го до две години затвор Заплашеният с убийство шофьор: Момчетата с мощните коли смятат лентата за изпреварване за бащиния Арестуваха 31-годишния бургазлия Ангел, заплашвал шофьор на автобус край Бургас(ОБНОВЕНА) Шофьорът от клипа на АМ „Тракия“ пред Флагман.бг: Автобусът ми пресече пътя, щях да се убия, заради това си изпуснах нервите Мъж заплашва шофьор на автобус: Ще те изчакам в Бургас и ще те убия от бой (ВИДЕО)
виж още
скрий
09 Август 2016, Вторник, 13:46 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимка: Петър ПЕТРОВ

Младият мъж се скри в коридорите на Съдебната палата

31-годишният карнобатлия Ангел Радичев финтира журналистите, минути преди да започне гледането на мярката му да неотклонение в Бургаския окръжен съд.

Хулиганът влезе в Съдебната палата, но след като видя срещу себе си 10-ина камери и репортери мигом хукна по стълбите, отказвайки всякакъв коментар. Той се скри в коридорите на Съдебната палата заедно с адвоката си Събин Дучев.

След минути ще започне гледането на мярката му за неотклонение, определеният съдия от БОС е опитният магистрат Захарин Захариев.


Ангел се уплаши от журналистите и скри в коридорите на Съдебната палата

Прокуратурата ще настоява за постоянно задържане под стража, докато защитата иска подписка или парична гаранция.

Припомняме, че вчера Ангел се разкая за инцидента на АМ "Тракия"(ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ). Той определи постъпката си за "суперселска" и твърдеше, че е "добър човек", който си е научил урока.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ, НАШ ЕКИП Е В СЪДЕБНАТА ПАЛАТА

В категории: Темида


11
Коментара
11
Коментара по темата
11.
...
09.08.2016 18:22:20
2
3
Po dolni hora ot jurnalqta nqma !!!

Pencho mn Ti znae ustata Pod statiite ama Dali shte se usmelish da mu go kajesh v o4ite? Mishok !!!!
10.
Захари Захариев
09.08.2016 16:20:46
2
1
Опитен съм ама с водката,айде наздраве на Касабова дето ми целува гъза!!!
9.
8
09.08.2016 15:09:55
2
4
Ей като чета изглежда Мерцедеса вади очите ето защо злобеят, всеки ден същите на пътя пусуват, но нема кой да ги снима явно не са с мерцедеси, че то после нема и да има кой да ги обсъжда, ей да ги съжалиш тези хорица таят си злобата и сядат да я излеят тук
8.
Който е сърбал попарата
09.08.2016 15:05:15
2
2
на. Захарин, го знае какъв магистрат е...
7.
Kiro
09.08.2016 15:00:41
3
8
Американците си имат Супермен, а ние си имаме Суперселянин :D :D :D
6.
хахаха
09.08.2016 14:34:00
2
9
ама той Дучев не търси мозък, търси пари
5.
До д-р Пера
09.08.2016 14:21:55
2
8
Със зелева чорба не се лекува липсата на мозък в чутурата на Събин Дучев!
4.
Д-р Пера
09.08.2016 14:01:18
6
15
Няма видимо подобрение в стойката на пациента Ангел Радичев. Изктивяването е рецидивирало във вероятно сколиоза (тежко гръбначно изктивяване). Симптомите се обострят. Препотъчвам инвазивно оперативно лечение и носене на специална стягаща жилетка за подобрение на стойката.

Отделно препоръчвам да се вари билка тетра и да се топи пишката вътре. Размерът обаче няма да се увеличи, съответно трябва да се компенсира с кола с чужда регистрация.

За адв. Събин Дучев, мой колега юрист, препоръчвам зелева чорба и шкембе чорба за борба със махмурлука. Евентуално да се взима Алказалцер - 2 хпачета сутрин след ставане, при главобол.
3.
мале мале
09.08.2016 13:54:19
5
19
вместо да си живей живота сега се занимава със съдилища грам мозък нямат некой хора еййй
2.
Ангелчо е късметлия
09.08.2016 13:53:43
2
9
Че Дучев не е пиян и също така случи и на съдия
1.
pencho
09.08.2016 13:53:20
9
28
какво стана големия мъж с мерцедеса се насра хахахаха. Боклук долен айде ходи пак се прави на мутра с парите на тате шибана утайка гадна, изрод.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Бисквитки с парченца шоколад и портокалова кора Бисквитки с парченца шоколад и портокалова кора Ето как да ги приготвите Първи подробности за жената, намерена в гребния канал Първи подробности за жената, намерена в гребния канал Предстои аутопсия да изясни точните причини за настъпилата смърт Автомобил се вряза в кафе-закусвалня Автомобил се вряза в кафе-закусвалня Колата помете маси и столове, няма пострадали Три шампионски титли за състезателите на ШК „Бургас-64“ в Приморско Три шампионски титли за състезателите на ШК „Бургас-64“ в Приморско Гросмайсторите Мартин Петров, Борис Чаталбашев, Радослав Димитров и Васил Спасов изведоха бургаския тим до републиканския връх в класическия, ускорения и блиц шахмата Започна последният етап от реконструкцията на булевард "Ал. Стамболийски" в София Започна последният етап от реконструкцията на булевард "Ал. Стамболийски" в София Крайната точка е натовареното кръстовище с бул. "Константин Величков" Това ли е собственикът на ултраскъпото Ламборгини, което се размаза във Варна Това ли е собственикът на ултраскъпото Ламборгини, което се размаза във Варна Досега бе известно само, че е шофирал 56-годишен мъж Извадиха труп от Гребния канал в Пловдив Извадиха труп от Гребния канал в Пловдив Полицията отцепи района, съдебни медици ще нищят какво точно се е случило Десетият юбилеен футболен турнир за купата на „БМФ Порт Бургас” ще се проведе на 18 октомври Десетият юбилеен футболен турнир за купата на „БМФ Порт Бургас” ще се проведе на 18 октомври Тази година спортната надпревара ще се състои под мотото ”Голямата победа е извън терена - живей отговорно”   В България е арестуван руснак за опустошителния взрив в Бейрут през 2020 г. В България е арестуван руснак за опустошителния взрив в Бейрут през 2020 г. Игор Гречушкин пристигнал у нас с полет от Кипър Областният управител на Разград даже не разбрал, че присъства на събитие на ДПС Ново начало Областният управител на Разград даже не разбрал, че присъства на събитие на ДПС Ново начало Не отказвам никъде да ходя - в читалища, сборове. Няма значение коя партия го е организирала. Като областен управител не деля хората на етноси, на политическа принадлежност или на фенове на даден отбор, обясни той
Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Президентът на САЩ обвини вестника в лъжи за него, семейството му и бизнеса му Пияни тийнейджъри уринираха в супа, глобиха ги Пияни тийнейджъри уринираха в супа, глобиха ги Скандалът разтърси най-голямата верига за хот пот – съдът в Шанхай обяви родителите на младежите за отговорни Израел започна сухопътна офанзива в Газа Израел започна сухопътна офанзива в Газа "Газа гори", каза израелският министър на отбраната Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба За 5 години той не получи документи за пребиваване в РФ, сега е зад решетките Учителка съблазни ученик, ще лежи в затвора Учителка съблазни ученик, ще лежи в затвора Драма отвъд океана Конър Макгрегър се отказва от надпреварата за президент на Ирландия Конър Макгрегър се отказва от надпреварата за президент на Ирландия Макар да се отказа от политическата сцена, той обеща да продължи да работи за доброто на страната Как родителите изпращат първолаците в Япония Как родителите изпращат първолаците в Япония Ако и у нас децата поемаха към училище с подобно възпитание, нямаше да произвеждаме зрелостници като пораснали магарета Търговците в Одрин се хванаха за главите, такова чудо не са виждали скоро Търговците в Одрин се хванаха за главите, такова чудо не са виждали скоро Цените са доста приемливи и всеки може да намери продукти по джоба му Гражданската война, която Западът не иска да повярва, че идва Гражданската война, която Западът не иска да повярва, че идва Безконтролната имиграция, икономическата стагнация и загубата на доверие в политиците неминуемо радикализират народа 20-годишен работник пострада при инцидент в ТЕЦ Бобов дол 20-годишен работник пострада при инцидент в ТЕЦ Бобов дол Младият работник е настанен в столична болница с втора степен изгаряния на левия крак
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Руската атака срещу Полша е подобна на събитията в Крим Виц на деня Виц на деня - Защо майсторите се заглеждат в силиконовите бюстове?
- Защото изчисляват, колко душ кабини щяха да уплътнят с толкова материал
Виц на деня Виц на деня - Тя все ми викаше "Никакъв с*кс до сватбата!"
- И какво стана?
- Какво ли... срамна сцена в ритуалната зала!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук „Аз не съм на възраст, в която несъзнателно правя глупости. Аз съм на възраст, в която те се вършат осъзнато и с удоволствие!“ – Марк Твен
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори