×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Официално: Великобритания скъса с ЕС!


Официално: Великобритания скъса с ЕС!
Брекзитът ликува с 1 млн. гласове преднина
Тема в развитие
Ердоган: И други страни ще напуснат, ако ЕС не промени своето поведение В Англия искат нов референдум Британец след "Брекзит": Ние сме "Хилтън", а България е мазна закусвалня В българския парламент: Проруските националисти се зарадваха на „Брекзит”-а Кой печели и кой губи след Brexit? Извънредно:Дейвид Камерън подаде оставка! Брюксел без никакви отстъпки към Великобритания: Който е вън, е вън Шок в Европа, Великобритания напуска ЕС Британската лира с нестабилен курс, излизането на Великобритания от ЕС било лоша идея В Уелс и в североизточна Англия гласували за Brexit, в Лондон и Ливърпул – за оставане в ЕС ГЕРБ, БСП и ДПС в един глас за „Брекзит”-а: Това е урок за Европейския съюз! Борисов за „Брекзит”: При ефект на доминото в ЕС ще останем само България, Гърция и Румъния! (допълнена) Симеонов: Няма драма в гласуването за излизането от ЕС, не е сигурно, че Евросъюзът ще се разпадне Официално: Великобритания скъса с ЕС! Британците панически купуват евро и долари. Онлайн продажбите скочили с 381% Evening Standard: 52% искат Великобритания да остане в ЕС Най-важното, което трябва да знаете за "Брекзит" референдума днес Поне 10 причини британците да напуснат ЕС Сценарият Brexit: Какво се случва в първите седем дни Великобритания решава бъдещето си в Европа
виж още
скрий
23 Юни 2016, Петък, 00:39 ч.

Вниманието сега се насочва към „Даунинг стрийт” 10 в Лондон, където се очаква изявлението на премиера Дейвид Камерън


Официално бяха обявени резултатите от референдума за излизане на Великобритания от ЕС. Това се случи в градската зала на Манчестър, където ръководителят на преброяването съобщи цифрите.
За напускане: 51.9%, 17 410 742 гласували
За оставане: 48.1%, 16 141 241 гласували

Резултатите бяха посрещнати с бурни възгласи от присъстващите.В Югозападна Англия за оставане в блока са гласували 1,503,019 души, докато напускането са подкрепили 1,669,711 души. Това е последната община, която трябваше да обяви своите резултати от референдума.

Вниманието сега се насочва към „Даунинг стрийт” 10 в Лондон, където се очаква изявлението на премиера Дейвид Камерън.

Снимка: REUTERS

В категории: Политика


11
Коментара
"Лъвовете" не успяха срещу Канада
"Лъвовете" не успяха срещу Канада 16/06/2025, Понеделник 09:00 0
Сирени за тревога звучат в Израел
Сирени за тревога звучат в Израел 16/06/2025, Понеделник 08:03 0
Полетя отново
Полетя отново 16/06/2025, Понеделник 07:30 0
Флагман.БГ Жега в страната Жега в страната 16/06/2025, Понеделник 07:03 0
Показа Анди (СНИМКА)
Показа Анди (СНИМКА) 15/06/2025, Неделя 21:20 1
11
Коментара по темата
11.
А ми ние?
24.06.2016 15:26:05
0
3
А тука ние ще имаме ли питане за "Булзит" или тука си е Булшит или ще стане по-скоро Бул-шут и без референдум?
10.
Иван
24.06.2016 14:33:32
1
5
Браво а дано и България да скъса че да им дойде акъла на нашите управляващи !!!
9.
Дернев
24.06.2016 14:08:04
0
6
Най-после ЕС се отърва от американския Троянски кон. Сега пътя към СЕЩ е открит и е ход на Гермаия и Франция да тръгнат максимално бързо към обединяване на армиите си и от там създаване на еднинна. Втората стъпка е Евразия - съюза между СЕЩ и ОНД. ЕС и Русия трябва взаимно да си помогнат проекта да стане реалност. Това е тяхното/нашето бъдеще и сигурност в глобализиращият се свят.
8.
ямбулия
24.06.2016 12:31:29
3
1
ама англия ши играй ли сега на европейскоту
7.
Yf
24.06.2016 12:15:42
2
3
Yee, bravo na Anglia
Ne sa tolkoga tapi
6.
морукуту
24.06.2016 11:18:26
1
3
И Jo Cox, ако си спомняте коя беше я убиха напразно. Уби я невидимото управление с цел да предизвика европейски симпатии. Жалко.

А при нас мишките танцуват. И кой най много ходи в Лондон - мангали и гастрольори да преставят България там.
5.
топ
24.06.2016 10:30:39
2
5
англосаксонците са боклуци
4.
A
24.06.2016 10:21:16
2
7
Много са интересни англичаните, искат парите на крадливата напаст ДПС-ГЕРБ в сметките в техните банки, а не искат народа ни да пътува до страната им.
Англичанина обича крадците, а за честните хора - брекзит!
3.
История
24.06.2016 10:09:04
3
10
Oт англичанин и американец може да очакваш само бомби и брекзит.
2.
bb
24.06.2016 09:59:32
2
15
браво успяха да се освободят от мизерната диктаторска политика на сащ и ес
1.
da
24.06.2016 09:53:58
3
5
да го духат кривите тикви
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Жега в страната Жега в страната Термометрите ще достигат до 34 градуса „Бургас и морето“ удължава срока за участие – знак за липса на силни песни? „Бургас и морето“ удължава срока за участие – знак за липса на силни песни? Има още няколко седмици за приемането на нови песни, а причината може да е творческа суша Задава ли се сух режим? Казаните за ракия са пред фалит, но не заради еврото Задава ли се сух режим? Казаните за ракия са пред фалит, но не заради еврото Чудо невиждано стана тази пролет - за първи път акацията не цъфна, а това е страшно знамение, защото от нея се прави най-пивката огнена вода От Бургас до София с експрес или как за 55 години влаковете станаха по-бавни От Бургас до София с експрес или как за 55 години влаковете станаха по-бавни . Експресът "Чайка" още през 70-те минаваше това разстояние по-бързо В Слънчака пуснаха бира, по-евтина от минерална вода, само не питай каква е! В Слънчака пуснаха бира, по-евтина от минерална вода, само не питай каква е! Ресторантьори сигнализираха, че е невъзможно питието да струва 2 лева Любов за Скорпиона, а късметът се усмихва на смелите Везни Любов за Скорпиона, а късметът се усмихва на смелите Везни Хороскоп за деня – 15 юни 2025, неделя  Бургас догони София по търсене на имоти Бургас догони София по търсене на имоти Три квартала чупят рекорди по търсене и цени Търсят се нови директори в ключови училища в региона Търсят се нови директори в ключови училища в региона Свободни позиции в училища от Бургас, Айтос, Несебър, Карнобат и други Едно от момчетата, наръгани от Памела в Слънчев бряг е в кома, лекари се борят за живота му Едно от момчетата, наръгани от Памела в Слънчев бряг е в кома, лекари се борят за живота му Сестрата на пострадалия се свърза с Флагман.бг, за да разкаже потресаващи подробности за инцидента Тир удари каруца, уби коня Тир удари каруца, уби коня Катастрофата е станала в района на Бяла Слатина
Нови смъртоносни атаки в Израел и Иран! Ударен е и щаб на специални части Нови смъртоносни атаки в Израел и Иран! Ударен е и щаб на специални части В Тел Авив и Йерусалим не спаха тази нощ Сирени за тревога звучат в Израел Сирени за тревога звучат в Израел Иран с нови военни удари От Иран с тежки обвинения към Израел От Иран с тежки обвинения към Израел Стотици са убити при израелските удари, от Техеран сочат, че 90 процента от жертвите са цивилни Полетя отново Полетя отново Дуплантис с пореден рекорд Историческо назначение! Жена оглави МИ6 Историческо назначение! Жена оглави МИ6 Премиерът Стармър заяви, че решението идва в момент, когато Великобритания е изправена пред заплахи с безпрецедентен мащаб Ужасяваща трагедия: Загинал и 19 ранени при инциденти с балони в Кападокия (ВИДЕО/СНИМКИ) Ужасяваща трагедия: Загинал и 19 ранени при инциденти с балони в Кападокия (ВИДЕО/СНИМКИ) Пилотът е паднал от кошницата и краката му са се оплели във въже Доналд Тръмп отбеляза рождения си ден с военен парад, тълпата му пя "Честит рожден ден" (ВИДЕО) Доналд Тръмп отбеляза рождения си ден с военен парад, тълпата му пя "Честит рожден ден" (ВИДЕО) Президентът, обръщайки се към парада, заяви, че "армията на САЩ пази нашата свобода, вие ни правите силни и тази вечер накарахте всички американци да се гордеят с вас" Доналд Тръмп дава отбой и иска край на войната с Иран, но Техеран се кани да мъсти жестоко Доналд Тръмп дава отбой и иска край на войната с Иран, но Техеран се кани да мъсти жестоко Трима загинали и 125 ранени при последните атаки по израелските градове Президентът на Иран: САЩ помогнаха на Израел да ни нападне. Ще предприемем разрушителни атаки Президентът на Иран: САЩ помогнаха на Израел да ни нападне. Ще предприемем разрушителни атаки Иран няма да промени позицията си по ядреното си досие и няма да преговаря, докато израелските атаки продължават Борисов свиква национално съвещание на ГЕРБ, участват активът, премиерът Желязков и министри Борисов свиква национално съвещание на ГЕРБ, участват активът, премиерът Желязков и министри Акцент ще бъде поставен върху процеса на присъединяване на България към еврозоната
Томислав Дончев Томислав Дончев Влизането в Еврозоната да не би да е градушка или друго стихийно бедствие Виц на деня Виц на деня - Да ти се похваля, купих си крокодил и го гледам на вилата.
- Съседите не реагират ли?
- Кви съседи?
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, достави ми ор*лно удоволствие!
- Кво бе? Свирка ли искаш?
- Не ма! Замълчи малко!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук За разлика от мъжa жената е готова с изводите още преди началото на разговора.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори