×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Столична община обяви конкурс за главен архитект
  • Затварят част от ул. „Оборище“ заради ремонт
  • Бургас ще посрещне чудотворната мироточива Хавайска Иверска икона на Пресвета Богородица
  • Пътната система в България е в критично състояние: 261 загинали от началото на годината
  • До 39° и поне още 12 дни жега, прогнозира проф. Рачев
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Срамно малко билети купени за концерта в памет на Пламен Ставерв


Срамно малко билети купени за концерта в памет на Пламен Ставерв
Големият бард с една от любимите си китари, с която изпълняваше неповторимата песен "Хълмът с лудата трева"
Тема в развитие
виж още
скрий
28 Февруари 2012, Вторник, 08:43 ч.
Автор: Бесове.Бг

Тони Димитрова: Сега ще проличи кои са приятелите му

Едва 65 билета са купени за предстоящия благотворителен концерт в памет на Пламен Ставрев, пише „Твоят ден“.

Спектакълът за големия бургаски музикант , поет, певец и композитор е утре вечер от 18.30 часа в залата на културния дом на „Лукойл Нефтохим“.

Касите за продажбата на билетите бяха отворени още на 20 февруари.

Цената им е 20 лева. Те нямат места , но от касите обясняват, че броят им е съобразен с капацитета на залата. В концерта ще участват общо 19 изпълнители, като сред тях са имена като Тони Димитрова, Ваня Костова, Йордан Караджов, групите „Горещ пясък“, „5-те сезона“.

„Сега на този концерт ще видим кои са приятелите на Пламен“, каза Димитрова, която освен певица ще бъде и водеща на концерта.

„Ще бъде жалко, ако наистина бургазлии и гостите на града не дойдат на концерта и помогнат на на семейството му. Жалко ще бъде и такива големи наши поп изпълнители да пеят на полупразна зала“, коментираха близки до барда.

Съгласно предварителната програма на него ще бъде разиграна на търг една от 7-те китари на Пламен Ставрев, Със средствата ще бъде помогната съпругата на Пламен – Пени , която се грижи за болното им дете.


В категории: Просвета


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
10
Коментара
10
Коментара по темата
10.
общественик
29.02.2012 12:56:43
0
0
Да се обърнем към Народното събрание! Бойко ще помогне, ако помага на всички...
9.
човек с малка заплата
29.02.2012 12:48:56
0
5
Просто една идея: Ако направят безплатен вход и сложат една каса за сабиране на пари с цел подпомагане на съпругата на Пламен Ставрев щеше да е по-добре. Така залата щеше да е пълна и със сигурност щяха да съберат повече от 65x20 което прави 1300лв. Аз също не мога да си позволя да платя 20лв за билет, но ако ги помоля на касата да ми продадат такъв за 18 лв ще получа отказ. Я се замислете дали сам прав :)
8.
П.Петров
29.02.2012 09:16:01
0
1
Поздравявам сайта за инициативата да доведе повече зрители на концерта. Но в същото време си давам сметка, кои биха дошли на концерта - повечето хора идеалисти с малки доходи. Трябвало е да бъдат по-премерени организаторите с цената на входния билет. Мисля си, колко ценно време отделиха две национални медии да ни замиват с лъжите на един цигански барон - Цв.Кънчев, как бил лежал в затвора за едно убито куче(като премълчаваше далаверите с вагоните крадени цветни метали). Не отделиха нито една секунда за концерта на Пламен Ставрев. Права беше снощи собственичката на този сайт пред СКАТ - в България всичко е за продан, включително съвестта на журналистите в т.н. национални медии и всекидневници...
7.
вили
28.02.2012 21:20:25
0
1
20 лв. не са по възможностите на всеки, който би искал. И аз съм сред тези хора. Ако цената беше до 10 лв. , сигурно залата щеше да бъде пълна.
6.
певец
28.02.2012 18:35:32
0
1
Нека Народното събрание да помогне на семейството. Или то помага само на "бизнесмени" и общински политици в беда? Сещате се кого имам предвид. Води ни Партийо и т.н. Нямаше ли си той партия? Голям певец, светла му памет!
5.
ANONIMEN
28.02.2012 14:34:43
0
0
VECHNA MU PAMET, GOLEM PIACH BESHE...
4.
Крис
28.02.2012 09:22:28
0
1
Елементарен ивент маркетинг: Събитие, насочено към широката общественост, с цена на билета над средната, се прави в началото, а не в края на месеца. Нека хората да вземат заплати, да се видят с пари и тогава да отделят средства. В работнически град като Бургас, където най-често заплатата стига точно до следващата заплата, ми се струва нелогично в най-безпаричното време от месеца да се очаква наплив. Дано не съм права.
3.
скот
28.02.2012 09:12:35
0
0
Просто хората не вярват, че парите ще отидат при семейството.
И цената от 20лв!? Малко са прекалили.
2.
гласът на поета
28.02.2012 09:11:09
0
1
Съвет към организаторите:
Два са начините да се напълни залата:
1.Бизнесът на Бургас да изкупи билетите/доста трудна задача ,защото на бизнеса само кредити са му в главата/.
2.Достъпни за бургаските граждани билети/8-10лева/.
1.
гласът на поета
28.02.2012 08:55:29
0
0
Пускай нам говорит изменчивая мода ,что тема старая страдание народа.....
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
МБАЛДБ „Св.Анастасия” започва безплатни профилактични прегледи на деца от август (ВИДЕО) МБАЛДБ „Св.Анастасия” започва безплатни профилактични прегледи на деца от август (ВИДЕО) Още през активния летен сезон очакваме да започне приема на пациенти, каза управителят д-р Благомир Здравков От Ванга до Ружа Игнатова: Българите пренаредиха новите евробанкноти От Ванга до Ружа Игнатова: Българите пренаредиха новите евробанкноти ЕЦБ показа 10 официални проекта с Бетовен, Мария Кюри, птици и реки, а социалните мрежи отговориха с пародийни български купюри Несебър кани жители и бизнес на онлайн среща за опазването на Стария град Несебър кани жители и бизнес на онлайн среща за опазването на Стария град Министерството на културата ще представи своята бюджетна програма на 11 август, а линк за участие се получава след предварителна заявка Фестивалът на украинската култура продължава да събира бургазлии и гости на града (СНИМКИ) Фестивалът на украинската култура продължава да събира бургазлии и гости на града (СНИМКИ) Вече 18 години Седмицата на украинската култура утвърждава Бургас като място за културен обмен и приятелство Внимавайте: Мними полицаи искат достъп до банковите ви сметки Внимавайте: Мними полицаи искат достъп до банковите ви сметки Измамниците твърдят, че чужденец тегли кредит или пари с фалшиво пълномощно, след което искат лични и банкови данни Той избра трудния път: Хирургът д-р Йоан Иванов търси нови предизвикателства в името на пациентите Той избра трудния път: Хирургът д-р Йоан Иванов търси нови предизвикателства в името на пациентите Д-р Иванов преглежда пациенти с направление два пъти седмично в МЦ „Д-р Стайков“ Бургас Исторически момент! Издадоха разрешителното за детската болница в Бургас Исторически момент! Издадоха разрешителното за детската болница в Бургас Болницата разполага със 142 легла и ще обслужва над 220 000 деца от Югоизточна България Михаела Доцова наказа депутат от ПБ за обиди от парламентарната трибуна Михаела Доцова наказа депутат от ПБ за обиди от парламентарната трибуна Стоян Тричков нарече критиците на управлението лъжци и долни манипулатори, а опозицията поиска незабавна санкция Черноморец 1919 благодари на Димитър Николов: Връщаме футбола в сърцето на Бургас Черноморец 1919 благодари на Димитър Николов: Връщаме футбола в сърцето на Бургас Общинският съвет подкрепи договора за стадион Лазур и отвори пътя за домакинствата на отбора пред бургаската публика Скандалът с полетите на Пеевски се разраства: Бургаски депутат обяви, че документите са изфабрикувани Скандалът с полетите на Пеевски се разраства: Бургаски депутат обяви, че документите са изфабрикувани Това е една голяма лъжа, коментира той
Иран удари 3 петролни танкера в Ормуз, САЩ и Саудитска Арабия бомбардират проирански проксита в Ирак Иран удари 3 петролни танкера в Ормуз, САЩ и Саудитска Арабия бомбардират проирански проксита в Ирак Ракети полетяха към американска база в Йордания Тръмп смъмри Нетаняху преди Белия дом, а той излезе възторжен: Това бе един от най-добрите ни разговори Тръмп смъмри Нетаняху преди Белия дом, а той излезе възторжен: Това бе един от най-добрите ни разговори Иран и ядрената му програма останаха в центъра на 90-минутната среща, определена от Белия дом като положителна и продуктивна Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Прогнозата не потвърждава буря в началото на месеца, а най-сериозно смущение засега се очаква на 19 август Защо пожарите в Европа са толкова свирепи и трудни за спиране Защо пожарите в Европа са толкова свирепи и трудни за спиране Влажната зима създаде повече растителност, а сушата, рекордните жеги и непостоянният вятър я превърнаха в огромен запас от гориво Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите Гръцките власти следят чадърите и шезлонгите от въздуха, а нарушителите рискуват санкции, затваряне на обекти и отнемане на оборудването Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Плавателният съд пътувал към Видин, но попаднал върху пясъчна плитчина заради критично ниското ниво на реката 22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия 22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия Прокуратурата настоявала за по-тежка ефективна присъда, но магистратите приели, че законовите основания за задържането му са отпаднали Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Температурите в Неапол, Барселона, Рим, Валенсия, Ница, Солун, Сплит и Атина може да не падат под 20 градуса дори след залез Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Еманюел Макрон предупреди за трудни седмици, а Педро Санчес обяви тежки часове в битката с огнената стихия Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Сертификатът ще дава повече информация на купувачи и наематели, но поставя въпроса кой плаща обследването на старите блокове
Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Демерджиев е превърнал кабинета на МВР министъра в бандитско сборище Виц на деня Виц на деня - Как да разбереш дали един мъж е любовник или съпруг?
- Единият носи цветя, а другият зеленчуци...
Виц на деня Виц на деня Иванчо се прибира в къщи с посинено око.
Майка му:
- Аз казах ли ти преди да се сбиеш да броиш до 10!?
- Да, ама майката на Стоян му казала да брои само до 5.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Това което не се решава с добра дума, се решава с добра дума и пистолет в ръка!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори