×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Георги Илиев отново ще е кмет на "Слатина", в "Искър" ще има балотаж
  • Димитър Маринов ще снима филм със Скарлет Йохансон
  • Шефът на Renault подаде оставка
  • Печки, перални и хладилници поскъпват с до 1000%
  • МВР се събира на национално съвещание
  • Над 50 хил. десетокласници се явяват на НВО по математика
  • В Източните Родопи се родиха три нови зубърчета
  • Официално: Стартират разговорите между Филипов и Зингаревич за ПФК Ботев
  • Смърт на пътя затапи движението на важен участък на магистрала Струма
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Плашат роми, че ако ядат свинско, ще заприличат на свине, раздават им книги от Турция в джамиите


Плашат роми, че ако ядат свинско, ще заприличат на свине, раздават им книги от Турция в джамиите
Председателят на джамийското настоятелство Яшар Мустафа се оплаква, че всеки ден 2-годишния му внук го питал „Дядо, аз терорист ли съм?”
06 Април 2016, Сряда, 15:45 ч.

Въпреки че от Главното мюфтийство отричат, джамията „Абу Бекир” в Пазарджик е под тяхна юрисдикция

Книги, в които пише, че хората, които ядат свинско, придобиват характера на свинята, раздават в джамията „Абу Бекир” в Пазарджик.
Председателят на джамийското настоятелство Яшар Мустафа каза пред камерата на бТВ, че храмът е върху частна земя, но с мюфтийството бил в добри отношения. Наскоро дори изпратили книги от ръководството на мюсюлманското вероизповедание у нас. Те са предназначени за разпространение сред децата, обяснява Яшар. Сред тях обаче има и литература на турски език. Върху една от детските книжки стоят символите не на българското Главно мюфтийство, а на турския Дианет.

В една от книгите, които се разпространяват в джамията, пише, че човек е това, което яде и които консумират месо от свиня, придобиват характера й.
Освен че подпомага дейността с литература, Главното мюфтийство дало и пари на джамийското настоятелство, за да започне узаконяване на оградата и постройките, които от ДНСК обявиха, че ще бъдат съборени.
Междувременно става ясно, че документи в община Пазарджик категорично опровергават твърдението на Главното мюфтийство, че джамията не е под тяхната юрисдикция. Тъкмо те са регистрирали дейността в храма и през 2008 г., и през 2015 г. районният мюфтия на Пазарджик Абдуллах Салих е бил упълномощен от главния мюфтия да представлява джамията "Абу Бекир" пред общината. 
Преди дни експертът Алекс Алексиев каза, че в джамията в Пазарджик се извършва опасна дейност. Там се пропагандира "Ислямска държава".

В категории: Животът


5
Коментара по темата
5.
ГЕРБ
06.04.2016 15:56:56
1
1
СПОРЕД ТЕОРИЯТА НА ДАРВИН НЕ ХРАНАТА ОПРЕДЕЛЯ БИТИЕТО ......А БИТИЕТО ОПРЕДЕЛЯ ХРАНАТА
4.
атанас зафиров
06.04.2016 15:46:53
1
9
Кат ни щът свинско да ми ядат хуя.
3.
40Кг
06.04.2016 13:28:53
0
10
Като гледам май не ядат никво месо щото са по 40кг всичките другитя ИДИОТ ПЪК ИСКАЛ НАЙ ДОБРОТО ЗА СИНЪТ СИ ....ДА СЕ ВЗРИВИ
2.
info
06.04.2016 13:21:17
1
21
значи като ядът овче са овце или говеждо са говеда . по скоро са маймуни а мюфтийството е маймунарник който трябва да бъде унищожен. мамка им мръсна ислямистка лицемерна
1.
така така
06.04.2016 13:03:05
0
13
бой с камъни!!! за уродите !!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
МОН публикува верните отговори от НВО по математика за 10 клас МОН публикува верните отговори от НВО по математика за 10 клас На изпита се явиха над 55 хиляди ученици Първо във Флагман.бг: Ето кой поема ръководството на РУ-Созопол Първо във Флагман.бг: Ето кой поема ръководството на РУ-Созопол Най-обичануят пътен полицай в България застава начело на районното в Царево Жега, мръсотия и без климатик! Проверка установи шокиращи условия на летище Бургас Жега, мръсотия и без климатик! Проверка установи шокиращи условия на летище Бургас Не може така! Бургаското летище с фрапиращи нарушения, подчерта транспортният министър Въоръжен екшън на пътя: Мъж извади пистолет срещу жена край Руен Въоръжен екшън на пътя: Мъж извади пистолет срещу жена край Руен Не е ясна причината за заплахата, но вероятно е заради спор на пътя  Две седмици пост от днес Две седмици пост от днес Петровият пост е по-малко строг и по-щадящ от Великденския Смърт на пътя затапи движението на важен участък на магистрала Струма Смърт на пътя затапи движението на важен участък на магистрала Струма Трафикът от Кулата към Благоевград и София се осъществява само в дясната лента на аутобана Почина един от най-богатите мъже в света Почина един от най-богатите мъже в света Той беше икона и пионер, спечелил уважението на хората по целия свят Зрелищна катастрофа край Камено! Млад шофьор направи ключова спасителна маневра Зрелищна катастрофа край Камено! Млад шофьор направи ключова спасителна маневра Бе избегнат челен удар в последния възможен момент Открито е огнище на шарка по овцете в Бургаско Открито е огнище на шарка по овцете в Бургаско Заболяването е установено в обект със 183 дребни преживни животни След кончината на Явор от Варна: Имат ли полицаите нужните помощни средства за арести? След кончината на Явор от Варна: Имат ли полицаите нужните помощни средства за арести? "Униформените нямат лютив спрей и тейзъри", каза бившият зам.-ректор на Академията на МВР Милен Иванов и уточни, че въпросните са много ефективни при задържане
Самолет, прелитащ над България, се върна обратно заради бомбена заплаха Самолет, прелитащ над България, се върна обратно заради бомбена заплаха Полет LH752 е бил на път за Хайдарабад и се е върнал обратно, докато е прелитал над българското въздушно пространство Български моряци са на кораб, който се обработва на пристанище Хайфа, което е в обсега на иранските ракети Български моряци са на кораб, който се обработва на пристанище Хайфа, което е в обсега на иранските ракети От съображение за сигурност от дружеството са отказали да съобщят името на плавателния съд, както и броя на българските моряци на борда му поради опасения за сигурността им Куп звезди се пускат на турнир с благородна кауза в Бургас Куп звезди се пускат на турнир с благородна кауза в Бургас В надпреварата ще се включат 12 отбора, сред които познати футболни клубове и отбори на водещи фирми от Бургас и региона В Поморие ще бъде открито първото национално биенале „НАТЮРМОРТ“ В Поморие ще бъде открито първото национално биенале „НАТЮРМОРТ“ Тази национална изложба на изключително високо ниво слага началото на етап, който не само популяризира изобразителното изкуство, а и акцентира върху определен жанр Лято с ритъм, изкуство и емоции – Община Царево представя културната си програма за юли Лято с ритъм, изкуство и емоции – Община Царево представя културната си програма за юли Богата и пъстра програма ще събере на едно място музика, визуални изкуства, улични представления, танци и фестивали – всичко това на фона на морския бряг и вълшебните вечери под звездите Пиян шофьор от София катастрофира с БМВ край Созопол Пиян шофьор от София катастрофира с БМВ край Созопол Шофьорът е задържан за срок до 24 часа, а автомобилът е иззет по съответния ред от органите на реда бТВ я изпрати преждевременно в майчинство бТВ я изпрати преждевременно в майчинство Хубавата синоптичка, която е в очакване на първото си дете, се сбогува с телевизията миналата седмица и веднага отпраши да празнува свободата в Гърция Тя каза колко лева има в кешово обръщение, сумата е внушителна Тя каза колко лева има в кешово обръщение, сумата е внушителна Става въпрос за над 30 млрд.лева Продуцентите на Ергена го превърнаха в марионетка и направиха за смях, днес той дълбоко съжалява Продуцентите на Ергена го превърнаха в марионетка и направиха за смях, днес той дълбоко съжалява Грешката, която Алек отчете е, че не опитал да наложи мнението си и се съгласил да зареже Магдалена и Надежда с видео, за което понесе доста критика от зрителите Той не е пропаднал пияница, а син на една от най-големите знаменитости в света Той не е пропаднал пияница, а син на една от най-големите знаменитости в света Приеха го по спешност в болница заради свръхдоза 
Никушор Дан, президент на Румъния Никушор Дан, президент на Румъния Единственият език, който Русия разбира, е този на силата Виц на деня Виц на деня - Тате, как се запознахте с мама?
- Язе тогава карах такси, а она немаше пари да си плати...
Виц на деня Виц на деня Редник подмазвач:
- Господин старшина, вие сте гений!
- Ти да не си по-хубав бе?! Два непоряда по служба...!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук За съжаление в Европа сме познати като разбойници, проститутки и рафинирани мошеници
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори