Грешка или източване на пари? Снегорините тръгнаха по пътищата в Бургаско при 11 градуса
19 Февруари 2016, Петък, 10:00 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка и видео: Георги К.Опитват се да откраднат пари от държавата, възмущава се наш читател
На странната гледка от обикалящи снегорини при 11 градуса по пътищата от републиканската мрежа се натъкна наш читател. Видеото и снимките за рубриката "Вашият сигнал до Флагман.бг" изпраща Георги К.В сряда сутринта той е заснел с камерата на автомобила си два снегорина около Бургас. Смята се, че те са в работен режим. Кадрите са от 05:30 часа сутринта, а машините са с включени сигнални светлини. "Какво е това безумие, опитват се да откраднат пари от държавата", възмущава се Георги К.
Вчера той се е натъкнал и на още един снегорин, но на пътя Каблешково-Лъка. Къде е отивал, защо машините вървят при плюсови температури и фактурират ли се тези разходи, остава загадка.
ОЧАКВАМЕ ВАШИТЕ СИГНАЛИ НА [email protected] или чрез платформата "Вашият сигнал до Флагман.бг"
В категории:
Вашият сигнал до ФЛАГМАН
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец
Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир
Лекуват в Бургасмед дама след катастрофа в „Меден рудник“
Делян Добрев официално напусна Народното събрание

И Дочух ,че в АПИ-то имало 2-ма любовници които дърпали конците
То е ясно, че който и да е ще бъде облагодетелстван, ама трябва да се прави всичко с двойна стратегия.
Всеки да е доволен.
Не като сега, дай да вземем пък да се опарват после..
Само убитаци лапетии и деградирали чичаци на по 50+ години!
Нагли и заядливи човечета!
ДОКЛАД НА Р.БЪЧВАРОВА
НА ЧОЧО КМЕТ НЯКОЯ ФИРМА СЕ Е НАГУШИЛА ЯКО ПАК ЩО НЕ ГИ ЗАКРЪГЛИ НА 100
КМЕТА СЛЪНЦА И АЗ ЗАПОЧНАХ ДА СЪЖАЛЯВАМ ЧЕ ГЛАСУВАХ ЗА НЕГО
Сигурно ги карат към гаража, тъй като вече зимата си отиде!