Преглед на регионалния печат: Хотелиери превръщат жените си в слугини
12 Февруари 2016, Петък, 09:20 ч.
Червеното вино тържествува, спечели отново битката с бялото, пише във вестниците
„Хотелиери превръщат жените си в обслужващ персонал” е водещото заглавие от първа страница на всекидневника „Черноморски фар”. Хората край морето са с много висок материален статус и с доста консервативни и патриархални модели на отношения, коментира в интервю за вестник „Черноморски фар” психотерапевтът Катя Пенева.„Бургас рекламира Акве Калиде и остров Света Анастасия” е друга тема на всекидневника.
Черноморските общини от Бургаска област участваха в най-мащабния туристически форум в България - „Ваканция и СПА Експо”. Той събира представители на бизнеса от страната и света. 33- тото започна вчера и ще продължи до 13 февруари в столицата.
„С бюджет от 9,5 млн. лева ще се справя ръководството на Община Сунгурларе” пише още на страниците на вестника. Общинският бюджет на Община Сунгурларе за 2016 г. е в размер на 9 504 726 лв., това съобщи кметът инж. Васил Панделиев. Трансферът от централния бюджет е в размер на 6 600 610 лв., а прогнозата за собствени приходи- 2 872 400 лв.
„Три години затвор за Атанас Щерев, убил Антоанета на пешеходна пътека в Бургас”, четем на страниците на вестника. Бургаският окръжен съд наложи ефективно наказание от три години „лишаване от свобода” на бившия шеф на „Бургасинвест” Атанас Щерев. Той е привлечен като обвиняем за това, че на 5 януари 2014 г. в Бургас блъсна на пешеходна пътека 18-годишната Антоанета Димитрова.
„Червеното вино тържествува, спечели отново битката с бялото“ е друго заглавие от днешното издание. Виното винаги е вълнувало ценителите. За него от дълбока древност до наши дни са създадени легенди и стихове. Въпреки че пиенето на вино е до голяма степен традиция, и при вината предпочитанията към едно или друго също си имат мода, като всичко останало. „Може да срещнете любовта си само с едно кликане” и „Стиховете за влюбени са най-желаният подарък за Свети Валентин”, четем още на страниците на изданието.
В категории:
Животът








Царството на Нептун слиза на брега в Царево
16/06/2025, Понеделник 16:20
0

Най-харизматичните мъже са от тези зодии, пленяват всяка жена
16/06/2025, Понеделник 16:00
1

Никога не наливайте вряла вода в мазната тава
16/06/2025, Понеделник 15:40
0

Самолет, прелитащ над България, се върна обратно заради бомбена заплаха
16/06/2025, Понеделник 15:30
0

МОН публикува верните отговори от НВО по математика за 10 клас
16/06/2025, Понеделник 15:20
0

4 зодии виждат бъдещето си в сънищата
16/06/2025, Понеделник 15:00
0





Мъжкият отбор по футбол на Община Айтос участва в международен турнир с благородна кауза
16/06/2025, Понеделник 14:20
0

В Поморие ще бъде открито първото национално биенале „НАТЮРМОРТ“
16/06/2025, Понеделник 14:00
0

Лято с ритъм, изкуство и емоции – Община Царево представя културната си програма за юли
16/06/2025, Понеделник 13:40
0