Банево тъне в кал, запълват улиците с пръст, вместо с чакъл
12 Февруари 2016, Петък, 09:02 ч.
Работи се по европейски проект на стойност милиони евро, а пари за чакъл няма, жалват се жители на квартала
Банево тъне в кал. Улиците на бургаския квартал са в такова състояние вече трета година. Оказа се, че няма пари за чакъл и ни запълват улиците с пръст, споделя в рубриката „Моята новина“ на Нова телевизия Ваня Здравкова.
„Работи се по европейски проект на стойност милиони евро и пари няма?! Има много въпроси, на които жителите на Банево не получаваме адекватни отговори. Всичките ни улици са разкопани от години и се симулира дейност. А това е един от най-скъпите квартали в България и е ненормално да живеем при такива условия“, добавя Ваня.
В категории:
Бургас
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
3
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Каква е тази глупост хора, как ще кажете, че Банево е богат квартал, тука 3та година тънем в мизерия и кал отвратително е, но ще траем, още 3 години сигурно, само си прехвърлят фирмите си подменят взимат парите и накрая кво, нищо не правят ;)
Каква е тази глупост хора, как ще кажете, че Банево е богат квартал, тука 3та година тънем в мизерия и кал отвратително е, но ще траем, още 3 години сигурно, само си прехвърлят фирмите си подменят взимат парите и накрая кво, нищо не правят ;)
Не знам какво чакат още живущите в Банево.
Време е за РЕСТО, без отстъпки!!!
По същата схема са и магистралите, "грандиозните" обекти и всичко новопостроено в България - краде се на поразия, а обектите се пукат, изолациите падат, магистралите пропадат, пътищата се в дупки още в първите месеци.......
Не се наядоха, не се накрадаха.....
А ние се възмущаваме помежду си и нищо не правим!
Баневци, организирайте се и излезте на протест, покажете всичко това по медиите, поканете журналисти от национални телевизии, пуснете сигнали навсякъде!!! Вдигнете шум!!! Попитайте пред всички "кмета-слънце" къде са парите, това ли е качеството, кой е виновен, кой ще отговаря и кой ще плати!!!