×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Държавният глава Румен Радев ще излезе от президентската институция на 23 януари
  • Започна срещата между Зеленски и Тръмп в Давос
  • 55 души са загинали при пожара в мол в Карачи в Пакистан
  • Обилен снеговалеж в Смолянско, пътната обстановка е усложнена
  • България е на първо място в ЕС по плодовитост, според данни на Евростат
  • Земеделците могат да кандидатстват за компенсации за щети от слана и измръзване
  • Софийският университет запазва позиции в световната класация по академични дисциплини
  • От днес – 22 януари, до 30 януари Бургас е в грипна епидемия
  • Жълт код за опасно време днес
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

140 хил.лв. е имало в инкасо автомобила, Христо и Бойко се опитали да ги задигнат заедно с колата


140 хил.лв. е имало в инкасо автомобила, Христо и Бойко се опитали да ги задигнат заедно с колата
Извънредният брифинг бе даден от апелативния прокурор на Бургас Любомир Петров, до него бяха старши комисар Калоян Калоянов, директор на ОД на МВР в Бургас и наблюдаващият прокурор Георги Чинев
Тема в развитие
На банковия обирджия Бойко Борецов му омръзна в затвора, иска да излезе на свобода, за да гледа телевизия Мистериозна къртица издала на Борецови маршрута на инкасото в Средец Банковият обирджия Борецов също се поболя в ареста, припадал от високо кръвно (ОБНОВЕНА) Кметът на Средец награди лъжец за залавянето на обирджията Бойко Борецов Бойко Борецов плюе върху гроба на мъртвия си братовчед: Той ме подведе, съжалявам, че го послушах! /ОБНОВЕНА/ Доживотен затвор и конфискация на имуществото грозят грабителя от Средец Бойко Борецов Обвиняемият за грабежа в Средец Бойко: Бях подведен, не съм имал пистолет (ОБНОВЕНА) Обляна в сълзи, приятелката на обирджията Бойко пред Флагман: На мравката път прави, натопили са го! Охранителите на инкасо автомобила от Средец още са в шок, обирджиите ги били с пистолет в главата Крият денонощие от задържания Бойко Борецов, че братовчед му е мъртъв Само във Флагман.Бг! 57-годишният Дачо Дачев застрелял обирджията в Средец Шефът на охранителя, застрелял обирджия в Средец: Той е герой! Ще го наградим! Първо във Флагман: Охранителят на инкасото в Средец застрелял Христо Борецов от близко разстояние Застреляният крадец Христо Борецов бил уволнен седмица преди екшъна с инкасото в Средец 140 хил.лв. е имало в инкасо автомобила, Христо и Бойко се опитали да ги задигнат заедно с колата Христо и Бойко въоръжени със спрей и газов пистолет срещу гардовете. Превишена ли е неизбежната отбрана? Първо във Флагман! Ето го арестувания обирджия в Средец - Бойко Борецов от „Меден рудник” Само във Флагман! Застреляният в Средец е Христо Борецов, бил охранител (ВИДЕО) Полицейска окупация в Средец след въоръжения грабеж и убийство. Вижте видео! 20-годишни братовчеди са обирджиите на инкасо колата в Средец Първо във Флагман! Трупът на убития в Средец лежи на ул. "Христо Ботев" (СНИМКИ) ​Първо във Флагман! Двама маскирани нападнали пощата в Средец, единият - убит Извънредно! Само във Флагман! Убиха мъж при опит за обир на пощенски клон в Средец Прокуратурата почна разследване на убийството в Средец. Разследват дали охранителят е превишил самоотбраната при разстрела на Христо
виж още
скрий
08 Февруари 2016, Понеделник, 12:18 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: Радостина ГЕОРГИЕВА

20-годишните момчета очевидно са познавали добре работата на охранителите
Над 140 хил.лв. е имало в инкасо автомобила, който братовчедите Христо и Бойко, се опитаха да оберат тази сутрин, съобщи на извънреден брифинг апелативният прокурор на Бургас Любомир Петров.

Христо и Бойко очевидно са имали план, имайки предвид, че са с опит в охранителния сектор. Интересен факт е, че Бойко доскоро е работил във ВИП Секюрити. Същата фирма братовчедите се опитаха да оберат днес.

Те са смятали да обезвредят гардовете, а след това да изчезнат с автомобила и парите. Съвсем наблизо е била паркирана и тяхната кола, на която очевидно е трябвало да се прехвърлят.

Бойко е бил въоръжен със спрей и газов пистолет и е опитал да отклони вниманието на охранителите. В този момент Христо се качил зад волана на инкасо автомобила, опитал се да го запали, след което е бил прострелян.

Това е изплашило братовчедите, които са побегнали, а само 20-ина метра след това Христо се свлякъл безпомощно на земята, а Бойко е арестуван от полицаи няколко минути по-късно.

Прокуратурата няма данни двамата обирджии да са използвали газовото си оръжение, но все още се въздържа да коментира дали охранителите са превишили неизбежната отбрана. Срещу тях не е повдигнато обвинение, те са разпитани и освободени, уточни апелативният прокурор на Бургас.

В същото време стана ясно, че утре ще се гледа мярката за неотклонение на Бойко Борецов. "Това е много тежко умишлено престъпление, по което го грози затвор от 15 до 20 години, доживотен или доживотен без право на замяна", допълни Любомир Петров.


В категории: Средец


21
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Радев с впечатляващ резултат... във Фейсбук Радев с впечатляващ резултат... във Фейсбук 22/01/2026, Четвъртък 20:03 1
Тервел ИЛИЕВ Може ли България да се пази сама? Смущаващ анализ Може ли България да се пази сама? Смущаващ анализ 22/01/2026, Четвъртък 19:33 0
Тервел ИЛИЕВ "Станче, царството ти е още малко" "Станче, царството ти е още малко" 22/01/2026, Четвъртък 18:40 0
Тервел ИЛИЕВ Позицията на БФС за екзотичния 4-странен турнир Позицията на БФС за екзотичния 4-странен турнир 22/01/2026, Четвъртък 18:33 0
Светлозария КИДЕРОВА ММА шампион от Африка събира боклука на софиянци ММА шампион от Африка събира боклука на софиянци 22/01/2026, Четвъртък 17:50 0
21
Коментара по темата
21.
Бургас
09.02.2016 12:01:35
3
0
Абе вие кви сте такива е ? Познавам го лично и знам,че не беше такъв. Пробвал се е,да не е правилно,но недей те така! И е бил с газов пистолет не е искал да нарани никого! Да почива в мир.!
20.
от Каварна
08.02.2016 23:25:13
1
6
всичката измет в Средец събрана
19.
От Варна
08.02.2016 22:44:28
1
6
Много батка в тоз Бургас, много нещо.
18.
др.хаус
08.02.2016 22:10:45
2
9
рано или късно всички боклуци завършват така.още веднъж браво на инкасото
17.
Ето
08.02.2016 20:16:25
13
3
ГОСПОД ДА ПРОСТИ МОМЧЕТО
16.
Така им се пада
08.02.2016 19:43:47
5
20
Във фб е пълно със статуси в подкрепа на обирджиите. Все едно охранителят на инкасото им е казал елате и го оберете. Заслужават си съдбата.
15.
Райчо Добермана
08.02.2016 19:38:04
12
13
В Бургаско само насрани мутри. Шибани шматки и мошоци!
14.
Йордан-викат ми Данчо
08.02.2016 19:08:57
2
8
3.
Йордан-викат ми Данчо
08.02.2016 17:01:32

Рейтинг:
0
Така. Аз съм мъж на 27 години и през живота си съм имал само една приятелка и когато бях на 17 до 20-та ми годишнина. По принцип тогава тя не беше толкова "отракана" и отворена, но към 2-та година от приятелството ни тя взе да се събира с такава компания и с течение на времето се промени. Аз така и не харесах компанията й защото просто не бях такъв, а и не исках да се променям към това. Но на нея явно и харесваше и един ден ми се обади по телефона и ми каза че всичко между нас свърши. Хвана си някакъв по отворен от мен "батка" и ми каза, че съм бил много задръстен, а тя е правила опити да ме промени, но без успех. Та от тогава нямам гадже и като гледам как вървят нещата май трябва да си купя някоя циганска булка. Въпроса ми е колко вървят тези булки-от най евтините до най скъпите и дали след като я закупя ще ми е вярна до гроб. Ако някои е запознат с тези неща да пише на e-mail: yordan89g. Благодаря предварително.
13.
созополски селянин
08.02.2016 18:17:46
1
22
Печен съм,дотолкова,че да не се забърквам в глупости.Ти явно се припозна като един от многото 20 годишни пишлигари,които нямат уважение към нищо и си мислят,че морето е до колене-е,не е.Аз не си спомням по мое време някой 20 годишен да беше тръгнал в Бургас и региона въоръжени обири да прави.
12.
До созополски селянин
08.02.2016 18:00:24
6
9
Ти изглежда си по печен от панделата ли даваш акъл?
11.
TNT
08.02.2016 17:48:31
0
31
Абе и аз да се,изкажа по темата!

тея двамката не знам как са си повярвали че,могат да оберът инкасо автомобила не че е невъзможно но това са пари не са вестници!!! по добре с 2 лева в джоба ама да ти е мирна главата.Верно трудно се живее във България парите никога не стигат но да си пропиляваш живота и да се правиш на бандит някък си не е уместно.А и да бяха ограбили инскасо автомобила все някога щеше да се,разбере дали след месец,година,години.
10.
созополски селянин
08.02.2016 17:46:52
3
24
Много глупав и зле обмислен план са имали пишман обирджиите,ама какво да очакваш от 20 годишни пичлеменца,неслужили в казарма.Тръгнал с газово пистолетче обир да прави,баси феновете.Сигурно "Бандата на Оушън" ги е вдъхновил.Всеки с два грама мозък ще ти каже,че първо се обезврежда охраната или охранителната система и тогава се прави каквото се прави.В панделата много ще му се смеят на тоз Бойко.
9.
Terminal 2
08.02.2016 17:44:05
5
23
До всички млади хора с малко разум в главата,Европа и Света са пред вас!!!
8.
acab
08.02.2016 17:28:51
1
7
toz po sredata e korympiran nq kodaasigpworim flegmano
7.
дет вика бат Арни
08.02.2016 17:18:25
17
9
и чък норис не се ебава с VIP SECURITI
6.
бургас
08.02.2016 17:16:20
2
10
мисля ,че някой хора са прекалили с филма..takers!!!! ххаах тъпаци
5.
lisan lisan
08.02.2016 17:15:35
6
17
за500лв заплата охранителя се е превърнал вУБИЕЦ(ПО БОЖИИТЕ ЗАКОНИ) а е сигурно и по НПК (НЕВЪОРЪЖЕН НА СЕДАЛКАТА) И СЕГА ИМА И ЖЕРТВА МЛАДЕЖ ЗА 140000лв просташка държава населена с безмозъчни изроди
4.
хоиспок
08.02.2016 17:09:34
2
62
Проблема с това поколение тепърва ще се разраства!? Хора без никакво чувство за отговорност, слабохарактерни, нагли, необразовани. Хора които желаят единствено и само да консумират и смятат, че всички, държава, общество, родители, целият свят са им длъжни.... Ако до няколко години не "заиграе дървото" и не се установи стабилен законов ред, хората които са в състояние да го направят ще излязат от обществения живот обективни биологични причини и шанс няма да има??
Любимите политици ще се изнесат при синовете и дъщерите на които построиха комунизма за наша сметка в стара Европа и зад Океана, а ние ще останем тук с татуираните анаболни дегенерати....
Със здраве...
3.
коко
08.02.2016 16:48:44
2
28
Каторга за келеша -20 години да копа в мината, бял ден да не види.
2.
Смърт
08.02.2016 16:35:08
5
26
Да му спукат задника от бой на този лайняр,и то ще убива и ще краде!Трябваше наред да ги избие и двамата!!!!!
1.
Бургазлия
08.02.2016 16:23:19
11
28
Опитали ама не питали "може ли? не може ли?"
Хак им е!
Другото лайно и то е трябвало да умре!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Как човешкото лице може да сигнализира недостиг на витамин D Как човешкото лице може да сигнализира недостиг на витамин D Експерти предупреждават за видими кожни промени и общи симптоми, които често остават незабелязани Ако в магазина ви върнат такива евробанкноти, спокойно, не са менте Ако в магазина ви върнат такива евробанкноти, спокойно, не са менте Старите емисии изглеждат различно, но са напълно валидни, търговци масово ги бъркат с фалшификати Шеф Ангелов използвал мерцедеса, свързан с Мето Илиенски Шеф Ангелов използвал мерцедеса, свързан с Мето Илиенски Популярен телевизионен готвач признава за използване на луксозния автомобил, докато истинските му контакти остават неясни Почина бившият конституционен съдия и заместник-председател на Народното събрание Анастас Анастасов Почина бившият конституционен съдия и заместник-председател на Народното събрание Анастас Анастасов Парламентът и юридическата общност се сбогуват с уважаван магистрат и дългогодишен обществен деец Краят на „паническите“ покупки на жилища е тук, забавя се и двуцифреният ръст на цените Краят на „паническите“ покупки на жилища е тук, забавя се и двуцифреният ръст на цените Анализатор прогнозира по-умерен пазар през 2026 г. и минимален ръст на цените около 5 % Само един студент се издържа с кредит, 215 плащат таксите си с държавни заеми, сочат данните на МОН Само един студент се издържа с кредит, 215 плащат таксите си с държавни заеми, сочат данните на МОН Общо 216 кредита за близо 3,8 млн. евро са отпуснати по Закона за кредитиране на студенти и докторанти, показва справка на образователното министерство Утре българите ще се съберат пред Президентството, но не да изпращат, а да посрещнат Румен Радев Утре българите ще се съберат пред Президентството, но не да изпращат, а да посрещнат Румен Радев Моите позиции относно президента Радев са ясни и публични от години, всичко е проследимо назад във времето, казва Иван Ненков Как да успокоим плачещото бебе с работещи и щадящи техники Как да успокоим плачещото бебе с работещи и щадящи техники Експертни съвети за родители в първите месеци след раждането Увеличават месечните помощи за хора с увреждания в България Увеличават месечните помощи за хора с увреждания в България Финансовата подкрепа бележи ръст заради по-висока линия на бедност и ще се изплаща в евро Планират ли удължаване на междусрочната ваканция Планират ли удължаване на междусрочната ваканция Според министъра на образованието и науката в оставка Красимир Вълчев настоящите дни са ключови за развитието на епидемичната ситуация
Удар по Ивет Лалова: Повторен тест на пробата ѝ от Олимпиадата в Рио отчел допинг Удар по Ивет Лалова: Повторен тест на пробата ѝ от Олимпиадата в Рио отчел допинг Международната агенция за контрол обяви, че е открито забранено вещество Колко ще ни струва ООН-то на Тръмп и потъпкана ли е Конституцията Колко ще ни струва ООН-то на Тръмп и потъпкана ли е Конституцията Подписът на премиера в оставка Росен Желязков под хартата на Съвета за мир на американския президент предизвика конституционен спор и въпроси за финансовите ни ангажименти ММА шампион от Африка събира боклука на софиянци ММА шампион от Африка събира боклука на софиянци Двукратният първенец на Африка Луи Амджи вече три месеца събира отпадъци в столицата Марго Роби е определена за най‑красивата жена в света според глобална класация Марго Роби е определена за най‑красивата жена в света според глобална класация Актрисата доминира в онлайн рейтинг на Ranker и предизвиква широка дискусия за критерии на красотата Tихомир Каменов от Давос предложи „американско“ решение за Гренландия: Тръмп го възприе! Tихомир Каменов от Давос предложи „американско“ решение за Гренландия: Тръмп го възприе! Експертът предложи да се организира референдум за самоопределението на острова Тръмп обмисля финансови стимули за гренландци при референдум за присъединяване към САЩ Тръмп обмисля финансови стимули за гренландци при референдум за присъединяване към САЩ Президентът на САЩ предлага парични плащания на жителите на Гренландия като част от усилия за укрепване на американското влияние в Арктика Ето я новата най-красива жена на света Ето я новата най-красива жена на света Марго Роби оглави потребителската класация на Ranker и отново се превърна в символ на съвременния холивудски идеал за красота Памела Андерсън откровено за отношенията с бившия си съпруг Памела Андерсън откровено за отношенията с бившия си съпруг Тя се опитвала да поддържа връзка с бившия си съпруг и дори е обмисляла да му изпрати буркан с кисели краставички Погрешка: българин прекара близо 3 месеца в ареста на щатската служба за имиграция Погрешка: българин прекара близо 3 месеца в ареста на щатската служба за имиграция Всичко започнало през октомври, когато Георгиев бил на гости при приятел в Монреал и решил да наеме кола, за да посети Ниагарския водопад Марк Карни си призна - властта не идва от бюлетините, а от контрола върху парите* Марк Карни си призна - властта не идва от бюлетините, а от контрола върху парите* „Свободният свят“ на Марк Карни е безпощадна система за оптимизация на ресурси, в която човекът е разход за намаляване
Сергей Лавров, министър на външните работи на Русия Сергей Лавров, министър на външните работи на Русия По принцип Гренландия не е естествена част от Дания, нали? Виц на деня Виц на деня Пациент отива на доктор:
- Какво искате да ви предпиша?
- Два етажа от къщата, ако може...
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, какво би искала за 14 февруари?
- Не се сещам.
- А какво ти харесва?
- Съседът от горния етаж.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако имаш пистолет можеш да обереш банка, но ако имаш банка можеш да обереш всички.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори