×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Стачка затвори Лувъра в Париж
  • Задържаха гръцки кораб със седем тона кокаин
  • Годишната инфлация в България през ноември е била 5,2%
  • Стресът на работното място е причина за над 40% от депресиите
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Мирослав Моновски: Жените от Бургас са най-красиви


Мирослав Моновски: Жените от Бургас са най-красиви
Бургазлийки ме плениха с красотата си, споделя художникът Мирослав Моновски
01 Януари 2016, Петък, 11:50 ч.

Художникът, който рисува Дядо Коледа с ангелчета вместо еленчета, а от платната му се усмихват най-красивите жени, смята политиците за маймуни

Бургас се слави с красиви жени. Плениха ме с красотата си, споделя художникът Мирослав Моновски, от чиито портрети се усмихват творци като актрисата Аглика Бояджиева, музикантката Благовеста Рядкова, певецът Захари Чернев, поетесите Светла Гунчева, Роза Боянова, Елка Василева, Елка Стоянова и Калина Вергиева, бардът Милен Тотев и др. В интервю за новогодишния брой на бургаския вестник „Компас“ художникът сподели, че гледа на политиците като на маймуни и в годината на Маймуната, която ще започне на 8 февруари, би ги рисувал с кеф.
„Има една гара, не знам къде е, но я има и тя е пълна с вагони, много вагони. Те са пълни със скъсани обувки, хиляди обувки, ама много скъсани. Това са обувките на Ангелите, които тичат да ми оправят бакиите, които забърквам. Елените си ги обича един прекрасен дядка, а аз си обичам моите ангели“, каза Моновски. Така той обясни защо рисува Дядо Коледа с ангелчета, вместо с елени. Той е единственият български художник, който вместо четка или писец, използва мишката на компютъра и създава своите картини с програмата Corel Draw.
„Завиждам ви съвсем не благородно, че живеете в Бургас. Не четкам кмета ви, но вечерта след победата си на изборите за кмет, той развяваше трикольора. След като свърши мяткането, го сгъна съвсем старателно и го прибра, не го даде на никой, а го прибра сам. Това може да направи само човек, грижовен, мислещ и за най-дребните неща. Може да го направи човек с много добро домашно възпитание. Явно така мисли и за града си, за утрешния ден“, каза още Моновски.
Той пожела на мъжете от Бургас да замезват с веян паламуд и да пият хубаво вино, а на нежните им половинки - да знаят, че всяка жена е красива. Само трябва да го осъзнае и разбере, а аз ще го покажа, добавя художникът.



Михаил ДИМИТРОВ Автор
Михаил ДИМИТРОВ
6
Коментара
Флагман.БГ Две лекарки осъдени за смъртта на дете в Сливен Две лекарки осъдени за смъртта на дете в Сливен 15/12/2025, Понеделник 19:45 0
Флагман.БГ 16-годишна наръга ученичка с нож в Атина 16-годишна наръга ученичка с нож в Атина 15/12/2025, Понеделник 19:40 0
6
Коментара по темата
6.
hui da gi trepe
01.01.2016 23:32:15
2
0
ot bs sam ko nr tvardq che ot bs sa nai qki. na edno intelektualno nivo sa s varna i jambol. krasivi sa, no prosti naistina. mialq che v Plovdiv sa nai krasivite. Stz sashto ima strashni jen. no opredeleno ne e bs
5.
Истинският
01.01.2016 16:12:17
1
3
Че са най красиви е така. Спор няма. Обаче пък колкото са красиви, толкова са и надути и нагли. Изобщо, за да заговориш някоя бургазлийка трябва да си с някой 2-3 кг златен ланец, Мерцедес G-класа или S-класа(от най новите) и да се държиш като мафьот иначе забрави.
4.
nene
01.01.2016 12:42:07
8
2
Stara Zagora e N1
3.
Наблюдател
01.01.2016 10:46:51
1
10
КРАСОТАТА НЕ Е ЗА КЪСОГЛЕДИ!
2.
Въй
01.01.2016 10:02:10
7
4
Аааа... Въъъъъ... Въй, въй, въй! Тук-там се намира някоя дето да става.
1.
Da be da
01.01.2016 09:11:55
18
7
Бургазлийки са Прости, дебелогъзи, ниски и трътлести, с развалени зъби. Няма по-грозни от Бургазлийки.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Извънредно! Кола пропадна в Бургас след ВиК авария Извънредно! Кола пропадна в Бургас след ВиК авария Водата тече като река  Уличното осветление в бургаския жк "Зорница" е така оскъдно, че на места е тъмно като в рог Уличното осветление в бургаския жк "Зорница" е така оскъдно, че на места е тъмно като в рог От Общината отговориха, че се предвижда поставяне на нови осветителни тела, но процесът ще е последователен Уроки или стрес? Как да разпознаем негативната енергия и кога да потърсим лекар Уроки или стрес? Как да разпознаем негативната енергия и кога да потърсим лекар Народните вярвания свързват личните неуспехи с уроки, докато съвременната медицина търси причината в психическото и физическото натоварване 35 детски градини се включиха в конкурса „Да украсим Бургас“, "Вълшебство" води в класацията 35 детски градини се включиха в конкурса „Да украсим Бургас“, "Вълшебство" води в класацията Най-активни са в ж.к. „Славейков“ и „Меден рудник“ Китай изпраща влекач за танкера „Кайрос“ в Бургаския залив Китай изпраща влекач за танкера „Кайрос“ в Бургаския залив Плавателният съд с китайска регистрация временно остава в български води, преди да бъде поет от специализиран влекач Медиците от КОЦ-Русе: Спасяваме животи, но заплатите ни намаляват Медиците от КОЦ-Русе: Спасяваме животи, но заплатите ни намаляват Казват ни, че пари няма, споделят те и настояват за финансова ревизия  Четири знака, че тялото ви има недостиг на витамин С Четири знака, че тялото ви има недостиг на витамин С Нисък прием на витамин С засяга ставите, кожата и дори настроението - научете какви сигнали подава тялото и какво да промените в диетата си Две лекарки осъдени за смъртта на дете в Сливен Две лекарки осъдени за смъртта на дете в Сливен Момиченцето починало след погрешно назначено лечение и липса на навременна консултация със специалист, а присъдата подлежи на обжалване Уважаема госпожо Кабаиванска, Бургас Ви обича дълбоко и завинаги! Уважаема госпожо Кабаиванска, Бургас Ви обича дълбоко и завинаги! Тя е не просто артист, а символ на класа, на постоянство, на вярност към високите критерии, които днес често изглеждат забравени Националния исторически музей връчи наградата „Лъв - Пазител на наследството“ на кмета на Царево Националния исторически музей връчи наградата „Лъв - Пазител на наследството“ на кмета на Царево Марин Киров е отличен в знак на признание за усилията и ангажираността му към съхраняването на историческото богатство на региона
Учените са озадачени от гигантска структура, скрита под Бермудските острови, която е „различна от всичко друго на Земята“ Учените са озадачени от гигантска структура, скрита под Бермудските острови, която е „различна от всичко друго на Земята“ Бермудският триъгълник може да е една от най-големите мистерии в света, но учените току-що откриха нещо още по-озадачаващо в района Почина Карл Карлтън – легендата зад хита "She’s a Bad Mama Jama" Почина Карл Карлтън – легендата зад хита "She’s a Bad Mama Jama" Звездата от Детройт, чиято музика беляза цели поколения, си отиде след дълги здравословни проблеми, но остави вечен отпечатък с хитовете си Европейската прокуратура поиска имунитета на Илхан Кючюк, евродепутатът: Изненадан съм, ще съдействам Европейската прокуратура поиска имунитета на Илхан Кючюк, евродепутатът: Изненадан съм, ще съдействам Той попада под ударите на разследване по сигнал, подаден от бивш асистент – прокуратурата иска сваляне на имунитета му Украински подводен дрон удари руска подводница за 400 млн. долара в Новоросийск Украински подводен дрон удари руска подводница за 400 млн. долара в Новоросийск Новият дрон "Sub Sea Baby" на украинските сили е нанесъл сериозни щети на руска подводница, способна да изстрелва крилати ракети "Калибър", сочи информация от СБУ Синът на Роб Райнер арестуван след смъртта на родителите си в имението им в Калифорния Синът на Роб Райнер арестуван след смъртта на родителите си в имението им в Калифорния 32-годишният Ник Райнер е задържан с гаранция от 4 млн. долара Сватбена игра в Германия завърши с бой и ранена булка Сватбена игра в Германия завърши с бой и ранена булка Напрежение по време на традиционната игра с жартиера предизвика масова разправия с хоспитализирани и полицейско разследване Русия съди Euroclear за над 229 млрд. долара заради замразените активи Русия съди Euroclear за над 229 млрд. долара заради замразените активи Искът на Москва е реакция срещу блокирането на руски активи и предложенията на ЕС да използва средствата за финансиране на Украйна Камбоджанските власти твърдят, че Тайланд е пръскал токсичен газ от дрон Камбоджанските власти твърдят, че Тайланд е пръскал токсичен газ от дрон Отровен газ от дрон? Нов шокиращ епизод в конфликта Тайланд–Камбоджа Над 10 хил. души чакат да се чипират, мислят, че ще живеят вечно Над 10 хил. души чакат да се чипират, мислят, че ще живеят вечно Представител на компанията обясни, че всеки може да кандидатства за чипа чрез формуляр в секцията „Регистър на пациентите“ на уебсайта на "Нюралинк Москва удря Euroclear с иск за $229 милиарда заради замразените руски активи Москва удря Euroclear с иск за $229 милиарда заради замразените руски активи Руската централна банка влиза в открита юридическа война с ЕС, след като Брюксел удължи блокадата на руски средства
Слави ТРИФОНОВ Слави ТРИФОНОВ ПП-ДБ ни мислят за селяни и чалгари! Виц на деня Виц на деня - Купих си автомобил, от тези, които сами се управляват!
- Е къде е?
- Де да я знам. Замина някъде сам.
Виц на деня Виц на деня - От всичките ми съученици само Жорето остана в България.
- Браво на момчето, патриот! С какво се занимава?
- В затвора е...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Само у нас, притичвайки на червен светофар, може да те блъсне насрещен пешеходец!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори