Таксиметров автомобил блокира тротоар в Бургас
02 Декември 2015, Сряда, 09:12 ч.
Принудени сме да минаваме през тревата, оплакват се пешеходци
Таксиметров автомобил блокира тротоар в Бургас, съобщи възмутена бургазлийка.
„На път за училище с дъщеря ми вървяхме през обичайния път, но този път на тротоара имаше паркирана кола и нямаше как да минем. И други хора обикаляха, минавахме през тревата, но не мисля, че е нормално“, споделя Дона в рубриката „Моята новина“ на Нова телевизия.

Друг възмутен зрител пък е изпратил снимка на паркинг в бургаски мол. Това са паркоместа за инвалиди, уточнява той. От снимката обаче не може да се разбере дали шофьорът на паркирания автомобил е в прекия или в преносния смисъл инвалид. Колата му обаче е паркирана върху две места на хора с увреждания.
В категории:
Бургас
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

Режа ги по дължина
голям тъпир си! И при това НАГЪЛ тъпир! Предлагам да си се връщаш в Y,СН и т.н.
Другия път спри директно в асансьора...Странджански глиган
Няма такива оправдания, няма такъв народ! Всеки си гледа на него да му е лесно - другите кучета ги яли. ама ако нещо лично те засяга -тогава вой до небесата!
В мола аз също паркирам на местата за инвалиди,возя дете отзад в дясно,и ако спра на стандартно място няма как да отворя и шофьорската и задна дясна врата.Клетките са толкова тясно разчертани!