Нагли крадци разбиват кафеавтомати, не се страхуват от охранителните камери
24 Ноември 2015, Вторник, 09:10 ч.
В мен се надига и някаква нечовешка ярост и рискувам следващия път да пребия злосторника, споделя Петър Гинев
Нагли крадци разбиват кафеавтомати в Елхово. Собственикът на една от петте обрани машини изпрати клип от охранителна камера, за да покаже как престъпник спокойно разбива машината, без да се страхува, че може да бъде разпознат от записа.
„Снощи отново ми ограбиха автомата. Някакъв мъж, за да прибере жалките 10-15 лв (на дребни монети), ми разби машината. Ремонтът ще ми струва 150 лв. А нервите и стресът казват нямали цена… За да не се чувствам избран, крадецът е отарашил (и разбил) всички кафемашини наоколо“, разказва Петър Гинев в рубриката „Моята новина“ на Нова телевизия.
„Крадците не са ги притеснявали даже и охранителните камери, защото знаят, че ще им се размине поради „маломерността” на деянието. Нищо, че то е мултиплицирано пет пъти само в рамките на деня… Освен горчивината, че в собствената ми родина се чувствам като чужденец, който може да бъде нападнат, пребит и ограбен по всяко време, в мен се надига и някаква нечовешка ярост към извършителите. Ако се поддам на нея, рискувам следващия път да пребия злосторника“, споделя Петър.
Междувременно стана известно, че хората, разбили петте кафеавтомата са арестувани.
В категории:
Крими
Украйна: България не е била цел на падналия дрон
08/08/2026, Събота 21:00
3
Дипломатически ход след дрона край Кардам: МВнР привика украинския посланик
Последен ден на цените в лева и евро
Психолог за убийството в Пловдив: Радвахме се на ловците на педофили в миналото, а подобна трагедия се очакваше
Интер подчини Ювентус в Дерби дИталия, Диуф отново блесна за шампионите
08/08/2026, Събота 19:30
0
Какво знаем за дрона "Майя" и за какво се използва той?
Тежка загуба за Лионел Меси: Баща му Хорхе почина на 68 години
Опасно! Шофьор на пълен автобус хвана волана с лакти, за да гледа TikTok на магистралата (ВИДЕО)
Българите вече държат телефона по 3 години, но при смяна избират по-скъп на изплащане
ГЕРБ след взрива край Кардам: Има ли риск дронове отново да навлязат в България
Вера Кочовска: България започва да се оправя през 2030 г.
Костадинов за нахлулия дрон: Какъв е дронът? Украински, руски или ирански?
