Ученик изпадна в кома, напушен с друсана трева!
30 Октомври 2015, Петък, 20:00 ч.
Две 15-годишни момичета от гимназия "Ал. Попов" също са откарани в болница
Ученик изпадна в кома след употреба на наркотици, съобщава Блиц. Инцидентът е станал тази сутрин в Професионалната гимназия по аудио-, видео и телекомуникации "А. С. Попов" в София. 15-годишното момче се е напушило със съученици в двора на училището, което се намира на бул. "Сливница" 50. Още не е ясно каква точно е употребената дрога.Пострадалото хлапе е откарано в болница. Сериозно е състоянието на още две момичета, също на 15.
В категории:
Крими
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова

Да избягаш от България,не е емиграция а евакуация!!!
Защо да нямате думи,човека иска да предпази децата си,а няма как да стане без да разбере какви са истинските опасности щом става думи за наркотици и трева,чиято употреба се превърна в мода.А относно последната част повярвайте,истина е!!!
П.С. А една с една проста легализация толкова лесно биха се избегнали подобни проблеми,не си мислете,че пушачите крещим за нея,защото ни се пафка на харабия,все пак познаваме тази част от живота по-добре и искаме да предпазим децата и необразованите. :)
Сигурна съм , че не сте родител , а ако сте .... нямам думи !!! Нищо чудно , че знаете такива подробности . Между другото не вярвам на последната част ...