×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Влюбих се в омъжена жена от село, привлича ме страшно, а имам половинка


Влюбих се в омъжена жена от село, привлича ме страшно, а имам половинка
Снимката е илюстративна
27 Октомври 2015, Вторник, 22:16 ч.

Отчаяна изповед на поредния хлътнал мъж в любовен четириъгълник
Здравейте,
отскоро ми се случва да попадам на интересни теми тук, та реших да споделя и моята история., защото  в обкръжението ми няма с кого и едва ли някой би ме разбрал.
Мъж на 35 години съм от Бургас, имам приятелка с която сме от 10 години заедно от 7 живеем заедно. Двамата сме от заможни семейства имаме общ бизнес и през годините сме минали през много трудности . . . но това не ни е разделяло никога. . . . напротив правило ни е по силни и сплотени! До тук всичко е нормално разполагаме с голям кръг приятели и доста често излизаме на заведения почивки и разни купони и масови мероприятия.

Големия кръг приятели често водят непознати жени мъже. . . и т. н. . . . никога не съм си позволявал да си помисля за друга или да направя нещо повече с друга жена с което да нараня моята половинка която много обичам. Тук идва едно голямо Обаче - това лято в компанията попадна едно момиче 28 годишна от дълбока провинция състудентка на мой приятел. Първото ми впечатление напълно невзрачна, омъжена с дете, съпругът и детето са на село а тя в големия град дошла да работи и да се изучи.

В това няма нищо лошо разбира се! Както и да е не и обърнах много внимание, но в последствие доста често почна да излиза с нас да говори с мен и приятелката ми, да ни пише посред нощите, да организира забави и да ни кани, докато в един момент поканите бяха адресирани само до мен ! И в един момент почна да ми обяснява как не съм й безразличен какви чувства има към мен. Тактично и с лека ирония няколко пъти отбивах тези излияния на чувства разбира се без да я обидя, докато изведнъж се оказа, че споделям донякъде нейните чувства. . . . бях изумен не съм и предполагал как мога да се почуствам. Не знам дали съм влюбен, но просто от месец не се чувствам добре ако тя не е около мен. . . не изпитвам сексуално влечение към нея, или просто не мога да го допусна за себе си. . . но ако не я видя и един ден ставам много изнервен и раздразнителен! А нощем я сънувам. Гола.

Не знам какво ще се случи, ако се отдам на чувства и емоции колко наранени ще има после, но това е извън мен. Какво да направя?
ezine.bg .

В категории: Лична драма


9
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Почина актрисата Наталия Дончева на 56 години Почина актрисата Наталия Дончева на 56 години 02/08/2026, Неделя 18:54 3
9
Коментара по темата
9.
!
03.11.2015 09:27:59
0
2
Що за момиче е на 28г.омъжена и с дете? Явно разтропана"девойка",която твърдо е решила да си устрои живота,считайки,че досегашната й "грешка "не е много фатална-само 1 дете.Но и ти щом толкова обичаш приятелката си и 10г.сте заедно,не е ли време да имате бебе?Ако не желаеш все още..и естествената метаморфоза на връзката ви не те удовлетворява,помисли.На някои рутината дава сигурност,други обаче дирят нови страсти.Но тази въртиопашка не ми се струва почтена,а доста обиграна!
8.
!
28.10.2015 10:00:49
1
2
Хахаха няма такива глупости пт флагман, ако имаш такъв проблем и се притесняваш тогава стани педал и кажи на жена си.
7.
kris
28.10.2015 09:37:42
0
3
Tows da ne e kasabowa doshla v burgas da se izuchi a muzha j na selo u sofia
6.
ISKAM TA GOLA
28.10.2015 06:33:43
3
4
SHIBAI SI IA BE CHOVEK. NE IA PROPUSKAI. NO...SI OSTANI S JENATA S KOIATO SI.
KOFTI SI IA PUSNAL BLISO DO SEMEISTVOTO SI, KOFTI.
5.
mislia
28.10.2015 06:18:30
2
6
mislia ,4e triabva da dade6 na maja i da ti go nategli i 5te ti mine.PO tozi na4in 6te po4ne6 da mi6li6samo za nego.
4.
ultras
28.10.2015 03:57:58
1
6
Далечи от такива
3.
lisan lisan
27.10.2015 21:29:54
3
7
за добавка на простотията поппулярна песен от 60-те 70 -те год (в мъжка компания с китара )ТИ СИ СЕЛСКО МОМИЧЕ И МЕРИШЕШ НА МАНДРА ИМАШ ВЕЖДИ ГОВЕЖДИ И УСТА НА СВИНЯ (ПРИПЕВ)ЗАЩО СЕ ВЛЮБИХ В ТЕБ МАЙМУНО ЗАЩО НАПРАВИХ АЗ ТОЗИ ГРЯХ С ТВОЙТЕ ФУСТИ И ПАРФЮМИ ФИНАНСОВО СЕ ЗАКОПАХ И ТН
2.
опит
27.10.2015 21:04:43
4
18
Бягай и не се обръщай!Ще ти развали семейството,после ще напусне и тебе!Ако е усетила ,че имаш пари това също е фактор.Не се заблуждавай с любов!Дано съм ти полезен.
1.
Утр
27.10.2015 20:01:05
4
12
Бахти глупостите
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Задава ли се енергийна криза заради пресъхването на Дунав? АЕЦ „Козлодуй“ не намалява мощността Задава ли се енергийна криза заради пресъхването на Дунав? АЕЦ „Козлодуй“ не намалява мощността Маловодието спря и АЕЦ в Унгария, а Румъния се бори за реактор Юли счупи тенденцията: Оказа се сред най-хладните за 20 години Юли счупи тенденцията: Оказа се сред най-хладните за 20 години НИМХ отчете сняг по високите върхове, температури под нулата, поройни валежи и рязко изстиване на морската вода До 36 градуса днес, пет области са под жълт код До 36 градуса днес, пет области са под жълт код НИМХ предупреждава за опасна жега, докато по Черноморието времето ще остане по-прохладно Дневен хороскоп за 3 август 2026: Пари за Овена и Лъва, а Везните да избягват инвестициите Дневен хороскоп за 3 август 2026: Пари за Овена и Лъва, а Везните да избягват инвестициите Близнаците получават шанс за работа в чужбина "Прогресивна България" учредява до дни структура в Бургас, а после и в другите общини в региона "Прогресивна България" учредява до дни структура в Бургас, а после и в другите общини в региона По информация на Флагман.бг общински председател на ПБ в Бургас ще стане човек, който не е народен представител в момента, но бил „силно отдаден на каузата“ Патриарх Даниил прекъсна литургията след скандирания срещу Митрофанова Патриарх Даниил прекъсна литургията след скандирания срещу Митрофанова В храм Св. Неделя се чуха викове Тук не е Москва, а АБВ представи различна версия Пловдивски бард спечели голямата награда на „Солени ветрове“ с „Кой открадна сърцата на живите“ Пловдивски бард спечели голямата награда на „Солени ветрове“ с „Кой открадна сърцата на живите“ Преди конкурса водещите споделиха, че стискат палци на поетите с китара Самуел Мануелян и Теодора Илиева от „Прегърнат облак“ да се представят добре на „Бургас и морето“ и те спечелиха първите две места Васил Найденов пее за празника на Несебър на 15 август Васил Найденов пее за празника на Несебър на 15 август Дует Ритон, трио Дежа Вю, цирк Балкански и ансамбъл Българи допълват двудневната програма за Успение Богородично Какво остана от БСП в Бургаско след историческия крах на изборите Какво остана от БСП в Бургаско след историческия крах на изборите Учудващо за мнозина, вчера се събраха над 300 социалисти от региона, които посетиха събора Историческа промяна на ГКПП Малко Търново от утре сутринта Историческа промяна на ГКПП Малко Търново от утре сутринта Товарни бусове минават през Малко Търново - бизнесът вижда шанс, кметът иска спешно разширение
Мъж откри огън по мобилизационен екип в Одеса, четирима са ранени Мъж откри огън по мобилизационен екип в Одеса, четирима са ранени Нападателят е задържан, а украинската полиция не разкрива мотивите за стрелбата В този град дилърът наема по-бързо от работодателя В този град дилърът наема по-бързо от работодателя Деца растат сред ножове, наркотици и затворени младежки клубове в английския район с най-слаби перспективи за социален успех Арест за британката в куфар: 26-годишен признал как изоставил тялото в Атина Арест за британката в куфар: 26-годишен признал как изоставил тялото в Атина Мъжът е задържан по обвинения за непредумишлено убийство и грабеж Сметка от 280 евро в Несебър разпали спор за цените по морето Сметка от 280 евро в Несебър разпали спор за цените по морето Скъпата вечеря не винаги е измама, но непогледнатото меню не освобождава заведението от задължението за ясни цени Млад мъж убива и яде котки, качва видеа в социалните мрежи Млад мъж убива и яде котки, качва видеа в социалните мрежи Мъж се представя като Чичо Гошо, а потребители разпространяват непотвърдени данни за самоличността му "Нефтохимик" завърши контролите с равенство в Нова Загора "Нефтохимик" завърши контролите с равенство в Нова Загора Отборът на Димчо Ненов започва новия сезон в Югоизточната Трета лига следващата събота, 8 август, с домакинство на Ботев II (Пд) на стадион „Лазур“. Почина актрисата Наталия Дончева на 56 години Почина актрисата Наталия Дончева на 56 години Дъщерята на Пламен Дончев изгради богата кариера във Франция и остана свързана с българското кино Иван Шишков идва в Бургаско за проверка на дългоочакван ремонт Иван Шишков идва в Бургаско за проверка на дългоочакван ремонт Регионалният министър ще инспектира пътя към Дюлинския проход, а след това ще събере кметовете от Бургаска област Турист показа колко струва почивката в Ахтопол Турист показа колко струва почивката в Ахтопол Супите започват от 1,90 евро, чадърът струва 2,50 евро, а час с водно колело достига 20 евро Европол: Мрежата Фокстрот вербува тийнейджъри за убийства в Европа Европол: Мрежата Фокстрот вербува тийнейджъри за убийства в Европа Престъпната структура превръща социалните мрежи в пазар за насилие и получава поръчки за нападения срещу израелски цели
Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт МВР работи повече от всякога. Усилията са огромни, но резултат няма Виц на деня Виц на деня - Какво е общото между книгата и жената?
- Гледат се първо отзад. Ако не ти хареса, изобщо няма смисъл да гледаш отпред.
Виц на деня Виц на деня - Дядо, вярно ли е, че на лошото трябва да се отговаря с добро?
- Да, вярно е.
- Тогава дай пари за сладолед, че ти счупих очилата.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Господи, жена ми е толкова глупава, ама тооолкова глупава! Благодаря ти, Господи!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори