Живко Табаков се оттегли от кандидат-кметската битка, Реформаторите единни зад Димитър Николов
11 Септември 2015, Петък 10:43ч.
Общинският лидер на Движение България на гражданите Живко Табаков оттегли кандидатурата си за кмет на Бургас. Новината съобщи той на извънредена пресконференция в централата на ДБГ Бургас. Така Реформаторския блок застава на единна позиция за местните избори - подкрепа за настоящия кмет Димитър Николов и собствена листа с кандидати за общински съветници.
Табаков сподели, че стигнал до това решение след поредица срещи със сегашния градоначалник, на които получил уверение, че ще бъде реализирана личната му - Бургас да се превърне в целогодишна туристическа дестинация. "Решението ми е лично, а целта ми е да запазя единството на Реформаторския блок", каза Табаков.
Живко Табаков остава в листата на ДБГ Бургас. Окончателната подредба ще бъде обявена до дни.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Успехи!
Много съжалявам,че се е отказал
да,наистина г-н Николов е направил много за Бургас,но аз вярвах,че този млад и интелигентен кандидат ще успее
Реформаторския блок са орел рак и щука
и всеки иска кокала да запука!
ISKAM UNIVERSITETA DA IZGONI REKTORITE I DA POCHNE NA NOVO!!!!
ISKAM SVETOVEN UNIVERSITET V BURGAS!!!!!
Не...
че се кандидатираш?
Май от София ти попариха надеждите
сервитьор- кмет не сме имали.
Този и азбуката не знае тръгнал политик да става!