Почина бабата на Андрея, певицата я жали на сцената с изхвръкнали ци*и и голо дупе
06 Септември 2015, Неделя, 21:03 ч.
Ако не можеш да оставиш ангажиментите си за 40 дни, поне пей прилично облечена, съветват я шокирани фенове
Андреа се раздели с една от най-любимите си жени в живота - баба й по бащина линия Юлия. Възрастната жена издъхнала на 76 години преди 3 седмици, но заради претоварения си график сексапилната блондинката не успява да спазва 40-дневен траур и да не ходи по участия, но все пак носи черно, за да е съпричастна.
Баба Юлия починала на 15 август в старческия дом в Симитли, в близост до родното място на Андреа и семейството й - Бяла Слатина, пише "Всеки ден". Женицата била изпратена в модерния хоспис от сина си Румен - баща на фолкаджийката и известен регионален бизнесмен. Макар да разполагат с огромна къща в родната Бяла Слатина, родителите на пайнерската фурия преценили, че луксозният старчески дом е далеч по-добро място за възрастната женица, където специализиран персонал можел да я обгрижва денонощно. Юлия обаче изкретала в старческия дом едва няколко месеца заради влошеното си здравословно състояние.
На погребението й се изсипали стотици приятели, роднини и колеги, тъй като бабата на Андреа се слави в региона като една от най-добрите начални учителки.
Колкото и да тъжи по загубата на баба си обаче, чалга изпълнителката така и не успя да спази стриктен траур, затваряйки се вкъщи.
Уговорените с месеци по-рано участия на звездата я принудиха, ще не ще, да пее всяка вечер по кръчмите, докато домът й в Бяла Слатина бе потънал в черен мрак. За феновете на певицата обаче не остана незабелязан фактът, че на всяко участие тя е облечена само в черно. Това обаче породи и негативни коментари у противниците й, които споделят, че траур не се спазва с къса рокля, от която силиконовите ти цици са навън, а дупето е на показ.
„Трябва да се дистанцираме от личните си проблеми и да не ги смесваме с работата. Не мога да накарам хората да тъгуват с мен", споделя Андреа относно трудните мигове в живота си на фолк певица. От „Пайнер" споделят, че винаги са готови да направят компромис с отлагането на 2-3 концерта от графика на изпълнителите си, за да им влязат в положението, но провалянето на плануван график с месеци наред е невъзможно.
В категории:
Лайфстайл
Президентът Радев: Задлъжняването е факт
01/11/2025, Събота 09:40
0
8 красиви имена празнуват
01/11/2025, Събота 09:20
0
Баща уби сина си с бонбони за Хелоуин
01/11/2025, Събота 09:00
0
Гърми огромен скандал с двама от мъжете в "Ергенът"
01/11/2025, Събота 08:40
1
Слънчево по Черноморието
01/11/2025, Събота 08:20
0
Зеленски с коментар за ситуацията в Покровск
31/10/2025, Петък 22:00
3
Жестока вражда между банди в Брюксел
31/10/2025, Петък 21:29
1
Бавят Бюджет 2026 заради санкциите срещу „Лукойл“? Заради тях приходите намаляват с 1 млрд. евро
Колин Фарел се напи зверски и вбеси Том Крус
31/10/2025, Петък 21:00
1
Бърз трик за по-лесно заспиване
Всички ли мразят Слави? Тв водещият с безпрецедентен ход във фейсбук
Безпрецедентна ситуация в Биг Брадър
