Явор Бахаров спаси давещ се на Силистар и куфя на „Спирита“
Бахаров реагира доста изненадващо при вида на камерата на Флагман
Ключови думи:
Явор Бахаров, актьор, Spirit of Burgas, спасен удваник, Силистар, наркотици, арест, скандално поведение, Бургас, Флагман
09 Август 2015, Неделя, 12:45 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: Иван КОЛЕВАктьорът беше в приповдигнато настроение през втората вечер на фестивала
Явор Бахаров бе сред известните фенове, посетили тазгодишното издание на Spirit of Burgas, видя репортер на Флагман.БГ. Младият актьор беше в приповдигнато настроение и явно много се забавляваше на изпълненията на Kasabian.По-рано през деня станалият известен с участието си в сериалите „Стъклен дом“ и „Под прикритие“ Бахаров заедно със своя колега Бойко Кръстанов спасиха давещ се турист край Силистар. Двамата използвали сърфовете си, за да извадят човека от бурното море край Царево.
Братът на Захари Бахаров влезе в полезрението на медиите и с арестите си за притежание на наркотици. Той дори опита да счупи камерата на колега при опит да го заснеме скришно. Може би това обяснява и реакцията му при вида на камерата на Флагман.БГ. Веднага щом забеляза, че го снимаме лицето на къдрокосия актьор се изкриви в нетипична гримаса.
В категории:
Бургас
Рокада в ГЕРБ-Варна: Иван Портних вече не е областен координатор, Стоян Петков поема временно
Черно денонощие на пътя: Трима загинаха, 34 души са ранени
Какво следва за Михаела и Виктория след потвърждаването на ареста им по случая на Младежкия хълм в Пловдив
Кои имена празнуват на Голяма Богородица и какви са традициите?
Москва отхвърля примирие, което замразява фронта в Украйна
Кармичните изпитания и предизвикателства най-накрая приключиха за 4 зодиакални знака
Жълт код за бурно море: Има риск от локални наводнения по крайбрежието
Луната преминава във Везни, забравете за диети, а Девата да избягва и шумните компании
Слави Трифонов нападна Терзиев след избора на Бургас за Евровизия
Проучване: 60% от 18-годишните прекарват поне 4 часа дневно онлайн
14/08/2026, Петък 21:00
2
Спряха 11,6 тона пипер от Северна Македония заради пестицид над нормата
Ивелин Михайлов обяви, че съди Народното събрание заради комисията за Исторически парк
