Ексклузивно от "Spirit of Burgas": Адски опашки на входовете, момичета повръщат и припадат
07 Август 2015, Петък, 21:22 ч.
Автор: Флагман.бгВ огромната жега хора с билети за концерта на Роби Уилямс припадат и се блъскат пред пет входа заради мудната процедура по пропускането
Момиче припадна преди минути, а млада жена започна да повръща в адската жега на плажа, където ще се състои концерта на Роби Уилямс.Вият се дълги опашки пред петте имповизирани входа и се влачат бавно. Процедурата е мудна, извършват се проверки за забранени за внасяне предмети и алкохол, а така също и за оръжие. Прииждащите тълпи блъскат хората пред себе си, избутват ги с лакти, избухват скандали, а охраната се опитва да укроти най-изнервените.
При билет от 180 лева да не можеш и да влезеш и да рискуваш да останеш отвън е нелепо, коментират хора, пътували цял ден от София за Бургас. Искаме си парите обратно, скандират други.
Ако не се вземат мерки, може да стане като пред дискотека "Индиго", където тълпата събори и смачка седем деца. А сред почитателите на Роби има и деца.
На все повече момичета им прилошава, горещо е, въпреки сериозната уж организация в момента на входовете цари пълен хаос, а ако се случи нещо, линейката няма как да стигне до пострадалите през огромната тълпа.
В категории:
Бургас
Киселова подкрепи правителството за усилията да изчисти държавата от криминални зависимости
България осъдена за събарянето на ромско гето в Орландовци, плаща общо 578 000 евро
Жена от Кранево подарява морска ваканция на хората, които не могат да си я позволят
Европа за под 100 евро на ден: Ето къде почивката излиза най-евтино
Кутев: Прокуратурата в момента е спирачка, нов ВСС може да има до Нова година
Созопол гледа към Куба: Общи културни инициативи могат да доведат нови туристи в града
Несебър сменя старите печки безплатно до 2029 г., 900 домакинства вече кандидатстваха
БДУ открива академичната 2026/2027 година на 21 септември
Мариана Векилска се преобрази покрай сватбата на дъщеря си
Прокълнатото злато на Родопите и легендата за Емин ага
Хороскоп за септември: Ето най-късметлийския ден за всяка зодия
Слънчево изригване удари радиовръзките на Земята, NOAA отчете ниво R1

Всяка табела намерима във Бургас сочи за римляни, траки и гърци. Никой колунист или руснак не може да открадне това което Бургас е ---- пристанището на латинските цивилизации, не на славянските!!!!
по скоро ще да е от друго ...
На слънчака всяка вечер си повръщат и без опашки и жега
Лапай го Флагман. .
Чиста и свята Република!!!!!
Център на Европа!!!!!!
Ето това е да си свободен и да имаш прекалено нещо от всичко. Опияняваща е свободата!!!!!
Благодарим че съборихте стените.
България е свободна!!!!!!!
Къде това под геноцида на Москва....тогава се радвахме на Тоника СВ, и други убитаци.
Как се живее под свободата??
Долу комунистите, яжте ми х.....да живее Европа!!!!!!!
Почнахме дори да се "оплакваме" от многото и от хубавото!!!!!!