Над 30 хил.фенове разтресоха централния плаж на Бургас с Роби Уилямс, налагат безпрецедентни мерки за сигурност
KWABS бе последната звезда, която можеха да снимат българските медии. След това снимачната им техника бе иззета
07 Август 2015, Петък, 21:25 ч.
Това е първият концерт на плажа в кариерата на звездата
Над 30 хил.ентусиазирани музикални фенове в този момент тресат Централния плаж на Бургас. Хедлайнерът и голямата звезда на първата вечер Роби Уилямс се качи на сцената малко след 22:30 часа и хвърли в екстаз тълпата. Това е първият му концерт на плажа. Двучасовото шоу още в началото даде гаранция за незабравимо изживяване.Роби Уилямс подгря британският феномен KWABS, който подгря публиката с хитовете си Walk, Las Strand и Perfect Ruin. На хедлайнеровата сцена по-рано бе и носителят на наградата на MTV за най-добър белгийски артист Milow, а Спиритът бе открит от бг групата Мастило.
Традицонно на сцената „На тъмно“ се заложи на фънк и реге банди, които също се радваха на сериозен интерес- Сред тях бяха Toy Letters, Meruda, Kottarashky & The Rain dogs.
В първата вечер на фестивала, определян за музикалното събитие на годината, впечатление направиха безпрецедентните мерки за сигурност по отношение на медиите.
След трите разрешени парчета на KWABS, които операторите и фоторепортерите можеха да снимат, организаторите иззеха цялата снимачна техника и я оставиха на съхранение в охраняемо помещение.
Мярката е по изричното настояване на Роби Уилямс и продуцентите му, които са изискали единствено 10-ината специално акредитирани медии, сред тях само една българска, да снимат концерта на звездата. Изземват се и професионални и полупрофесионални апарати от публиката.
Заради малкото пунктове на входа на фестивалното градче опашките там се виеха почти до 22 часа(ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)
В категории:
Лайфстайл
Касата да плаща тест-лентите на всички с диабет, настоява АПАЗ
28/07/2026, Вторник 22:00
0
Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни
Мария Игнатова: Ще сменя континента, ако издрънкам всичко за всички!
Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите
КТ Подкрепа поиска коледната ваканция да продължи до 8 януари
КНСБ: Пазаруваме по германски цени с български заплати
Калцит влиза в зеления водород: Две инсталации ще заменят част от природния газ
28/07/2026, Вторник 18:55
0
Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда
Плодовете и зеленчуците поевтиняват: Кайсии, праскови и череши са под миналогодишните цени
Галена избяга от България: Показа луксозната си семейна ваканция в Белек
Жегата се връща в сряда: Температурите тръгват към 37 градуса
Ужас пред децата: Мъж заля жена си със запалителна течност и я подпали

Отвън имаше повече хора отколкото вътре на самия концерт.
Иначе Роби си пя добре човека.
На концерт на чалгарите от ПАЙНЕР би се събрало повече публика.
Това си е факт и които е бил там би го потвърдил, а организаторите нека си се хвалят със страхотната посещаемост.
Деца на Концерта, отвън два пъти повече родители чакащи да си ги приберат. ХАЙДЕ МОЛЯВИ СЕ ГРАНДИОЗЕН СПЕКТАКЪЛ, ДРЪЖКИ...
Определено това показва колко анти-Альоша е Българската Европейска младеж!!!!