ГДБОП закова петричанин за порно с бебета
16 Юли 2015, Четвъртък, 21:29 ч.
Подобни гнусни снимки и клипове никога не сме виждали, коментираха спецченгетата
34-годишен петричанин беше арестуван като е член на международна организирана престъпна група, създаваща и разпространяваща в глобалната мрежа порноматериали. Това съобщиха от пресцентъра на МВР.На Тодор Х. е наложена постоянна мярка „задържане под стража“.
При проведена специализирана полицейска операция, под ръководството на Районната прокуратура в Петрич, служители на сектор "Киберпрестъпност" към ГДБОП и колегите им от РУ - Петрич, задържаха Т.Х., на 34г., от Петрич – член на международна организирана престъпна група, създаваща и разпространяваща в глобалната мрежа материали, показващи брутални сцени на сексуално насилие и извращения с деца на възраст от 7 месеца до 13 години.
Установено е, че групата използвала специална криптирана Р2Р комуникационна платформа, с помощта на която обменяли по между си файловете с детска порнография. Целта на тази платформа била максимално да бъдат затруднени правоприлагащите органи, възпрепятствайки ги от проследяване и от установяване на участниците в тази престъпна група.
От дома на Т.Х. са открити десетки порнографски материали – видеоклипове и снимки, за създаването на които са използвани невръстни деца, основно момченца.
34-годишният мъж е направил пълни самопризнания за осъществяваната от него престъпна дейност. Повдигнато му е обвинение за притежание и разпространение на порнографски материали, за създаването на които са използвани деца - максимално предвиденото наказание е лишаване от свобода до 6 години. С постановление на Районния съд в Петрич му е наложена постоянна мярка за неотклонение "задържане под стража".
Арестуваният в мрежа за детско порно 34 годишен Тодор Х. е шофьор в шивашка фирма в Петрич, съобщи struma.com . Мъжът не е семеен, нито е криминално проявен. Той качвал гнусните снимки с деца, след което се свързвал с педофили от страната и печелел от гледанията на ужасяващите кадри. Тодор е задържан миналата седмица в абсолютна секретност, делото се наблюдава от прокурор . Подобна гнусна търговия, органите на реда и прокуратурата не са виждали, коментират запознати.
В категории:
Крими






Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара
16/09/2025, Вторник 12:18
0

Първи подробности за жената, намерена в гребния канал
16/09/2025, Вторник 12:00
0

Пияни тийнейджъри уринираха в супа, глобиха ги
16/09/2025, Вторник 11:48
1

Автомобил се вряза в кафе-закусвалня
16/09/2025, Вторник 11:29
1

Три шампионски титли за състезателите на ШК „Бургас-64“ в Приморско
16/09/2025, Вторник 11:24
0

Започна последният етап от реконструкцията на булевард "Ал. Стамболийски" в София
16/09/2025, Вторник 11:20
0

Извадиха труп от Гребния канал в Пловдив
16/09/2025, Вторник 11:05
0

В България е арестуван руснак за опустошителния взрив в Бейрут през 2020 г.
16/09/2025, Вторник 10:34
2

Областният управител на Разград даже не разбрал, че присъства на събитие на ДПС Ново начало
16/09/2025, Вторник 10:12
2





