Разследват кой е убития край Банево, Айтос в шок заради изчезналия Бехчет Ахмед
От тялото са останали само обгорени кости, не е с точност да бъде установена самоличността на жертвата
29 Юни 2015, Понеделник, 11:00 ч.
Автор: Флагман.бгРаботят по версията за убийство на животновъда
Жители на Айтос са в шок заради намерения убит и изгорен мъж край бургаския квартал Банево, заради вероятността това да е изчезналия през март местен животновъд Бехчет Ахмед. Припомняме, че човешки останки бяха открити край Банево в събота - виж тук.
Все още обаче не е установена самоличността на човека, чието тяло е хладнокръвно запалено от убиеца му с горящи гуми. Костите са в такова състояние, че е трудно да бъде направен ДНК-анализ.
Хората в Айтос с ужас очакват заключението на експертите. По първоначална информация убийството на човека, открит край Банево, е извършено през март. Местни жители разказаха, че жертвата е дошла в квартала да купува овце.
Полицията работи по версията за убийството Бехчет Ахмед, както и за мъж, изчезнал преди години от Банево, научи Флагман.бг от разследващи.
Припомняме, че 47-годишният Бехчет Ахмед беше обявен за издирване от МВР в началото на април, след като две седмици беше в неизвестност. Той беше излязъл от дома си с автомобил по работа и не се прибрал повече.
Трима дрогирани шофьори за два дни в Поморие и Несебър, единият катастрофира
Посред бял ден в центъра на Бургас: Рецидивист ограби мъж за златния му синджир
18-годишният Димитър се хвърли в бурното море край Свети Влас и излезе окървавен, но спаси турист
Полицаи спипаха двама рецидивисти да режат кабел на новото кръгово в „Меден рудник“
Украйна празнува своята независимост в Бургас
Бойко Борисов жегна Ямбол: Бургас получи Евровизия, а вие - военните самолети!
Бургаският ресторантьор Мартин Пенчев вдига цените с до 22%: Стискам зъби от година, но вече няма как
Мъж удари 11-годишно дете на площадка в София, момчето влезе в Пирогов с мозъчно сътресение
България губи 60% от водата си: В Шумен и Перник над 83% не стигат до отчетена консумация
Дизелът вече е средно 1,83 евро, на места стигна 1,90 - поевтиняване скоро не се чака
Трафопост изгоря в Обзор, щетите са за около 60 000 евро
НАП удари борси и пазари: 50 нарушения при 64 проверки, глобите стигат 10 000 евро
